Jump to content


Някой е разкодирал онези Анали...


Препоръчани коментари

Някой вкъщи е разкодирал онези канали.Токак да кажа, че са след 12 като разни се праскат денонощно. Как се слага парол?Преди не можех да ги видя, а сега светън ми се преобръна. Срам ме е като минавам през тях.Ами ако някой вкъщи чуе как пъшкат

Ужас!!! Помощ!!! А1

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Bibime каза:

Някой вкъщи е разкодирал онези канали.Токак да кажа, че са след 12 като разни се праскат денонощно. Как се слага парол?Преди не можех да ги видя, а сега светън ми се преобръна. Срам ме е като минавам през тях.Ами ако някой вкъщи чуе как пъшкат

Ужас!!! Помощ!!! А1

Тя паролата е 4 нули хаха то големия код

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Brian каза:

Ами не ги гледай

Не ги гледам,но като прескачам каналите и ако копчето на дистанционното заяде и пъшкането им ме влудява. Докато се оправи и кой знае кой ще влезе в стаята и ще чуе

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже а ако някой види. Онзи ден видях един дръпнат дето се въртеше като пумпало върху жената, която си беше разперила краката настрани

Срам срам срам ами ако някой беше влязъл

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ха ха ха точно в Зона рамания вчера разказвах една подобна ситуация с тези реклами които пускат непрекъснато секс шоповете, иначе аз не разбирам много от тези пароли, вкъщи нямаме подобни канали, но сигурно има начин да се сложи парола. Разбирам те, напълно, миналата събота точно разказах една такава случка у дома и тогава ме напуши много смях.

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Bibime каза:

Някой вкъщи е разкодирал онези канали.Токак да кажа, че са след 12 като разни се праскат денонощно. Как се слага парол?Преди не можех да ги видя, а сега светън ми се преобръна. Срам ме е като минавам през тях.Ами ако някой вкъщи чуе как пъшкат

Ужас!!! Помощ!!! А1

И аз съм на А1 и тези канали за да ги гледаш трябва да си платиш! Не минаваш пред мен. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, THE IIconic каза:

И аз съм на А1 и тези канали за да ги гледаш трябва да си платиш! Не минаваш пред мен. 

Ти такива канали ли гледаш? 😮

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, THE IIconic каза:

И аз съм на А1 и тези канали за да ги гледаш трябва да си платиш! Не минаваш пред мен. 

Всъщност да! И аз съм на А1, сега се замислих, че те са от платените пакети, както Диема екстра и другите... 😁😁😁

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Всъщност да! И аз съм на А1, сега се замислих, че те са от платените пакети, както Диема екстра и другите... 😁😁😁

Ще ме карате да проверявам. Мисля, че единия е пуснат то зависи от плана 

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Brian каза:

Ти такива канали ли гледаш? 😮

Не съм чикиджия! Каналите по- принцип за заключени и не само те. Стартовия пакет ни беше 40 канала. Доблатихме 4 лв и ни пуснаха още 70. Също така има видео тека. За да си пуснеш филм се плаща 5 леа! 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Всъщност да! И аз съм на А1, сега се замислих, че те са от платените пакети, както Диема екстра и другите... 😁😁😁

Имаме си лъжец /лъжкиня във форума. Биби

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Като бях малък веднъж реших да изпортя баща ми на майка ми, защото го хванах да гледа... такоз, как се казваше, да де. Майка ми му се скара и реши да го тролне, бяхме още на старият доставчик и докато майка ми се караше на баща ми тя изкрещя паролата за тези канали и след това понякога тайно си ги пусках, когато бях още лапе.
Иначе преди години баба ми и дядо ми бяха сменили кода за меренге каналите, но понякога от масово натискане на случайни копчета съм ги отключвал, даже с една от бившите ми компании сме се събирали само пръчове и съм го правил. :D:D:D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish changed the title to Някой е разкодирал онези Анали...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...