Jump to content


Какви са любимите ви стилове музика?


Fast

Какви са любимите ви стилове музика?  

40 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Какво точно е adult contemporary и с какво е по-различно от поп? От тази класация стигам до извода, че са едно и също :D

 

Иначе гласувах за конвенциална и непретенциозна заради adult contemporary. Попфолк също слушам obviously, но все по-малко.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как да гласувам. Слушам почти всичко. Най много транс и електронна музика, поп. Доста стар рок,метъл, арендби и хип-хоп и чалга и кючеци. Мразя джаз, блус,опери и народно. Даже и кънтри на определени изпълнители слушам.

Аааа и много латино, регетон слушам

  • Love 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Регионална конвенционална/съвременна (чалга, менеле, турбофолк, лаика, талава)
Слушам всичко. Но най-много си харесвам нашия поп-фолк! 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Blueberry каза:

Какво точно е adult contemporary и с какво е по-различно от поп? От тази класация стигам до извода, че са едно и също :D

Маргинална. Adult contemporary звучи като "жанр" съчинен в някой маркетингов отдел за да е по-ясно какъв е ейдж бракета на таргет аудиторията. И явно в тоя случай Adult май е съкратено от пенсионерки ;) 

Ениуей, тая категория не вълнува никого извън затворения лууп на изостанали американски радиостанции и маркетинговите отдели заседнали в някое от предните десетилетия, не виждам защо присъства в модерна анкета, провеждана в 2022 година в чалга форум. 

Като сега гледам останалите опции, и те разбирам напълно. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Попфолк: сръбски, български, арабски | понякога: средноазиатски, турски, гръцки, албански

Циганска музика

ЕДМ

Хаус

Поп (западният)

Рап, рнб, хип-хоп (западният)

Понякога класика и рок

 

Ами ппц не разделям музиката на жанрове, слушам квото ми харесва, ама руската музика я мразя, както и метъла

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Балканска, народна, дйип хаус, рап, метъл, класическа иии много други. На флашката в колата ми има Тони Дачева, Тиесто, Сезен Аксу, Адел, Линкин Парк, Николина Чакърдъкова и тн. Абе извратена работа 🤣

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Зависи как ми дойде. Слушам чалга (най–вече ретро), Транс (Dream Trance, Dolphin trance) т.е. от тия мелодичните електроники, а не само туп-туп-туп, Ретро денс (Sash!, DJ Bobo, 2 Brothers On The 4th Floor и много други в тоя смисъл), Народна музика слушам, черна музика слушам и такива като "Enigma", "Gregorian", "ERA" , метъл на 99 % не слушам, само с многооо малки изключения и то рядко. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Nu disco, deep house, електронна, UK garage и не на последно място turbo folk. :D 

Иначе слушам и доста български фолклор, ама по-изворния, не сватбарските парцали тип "Канарите". Както и RnB, поп, естрада понякога, рок чат-пат, евроденс-ът от 90-те още не ми е писнал.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...