Jump to content


С какъв телефон сте?


petya1

.  

23 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Защо избрахте точно този модел и марка? Какъв телефон бихте си купили в бъдеще? За какво най-често го ползвате? Какво ви е най-важно при избора за нов смартфон? 
 

  • Like 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Xiaomi, подарък ми е от гаджето, оранжев. Искаше да сме с еднакви телефони. Свиквам, не съм на ти с технологиите, сега в момента точно пиша от него. Използвам го за връзка с любимите си хора. Иначе повече си чатя и говорим ако не сме заедно от него. Даже си предпочитам компютъра. За мен телефона трябва да ми върши работа за говорене. Все още не си качвам песни, за тях ползвам компютър, плеари и д-р., защото не мога без музика. Телефона за контакти. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Iphone XR.

По принцип бях фен на Самсунг, но когато трябваше да си купувам нов телефон, този Айфон беше по-изгоден от хедлайнера на Самсунг и избрах него - доволна съм. Ако се наложи да го сменям (мисля, че няма да е скоро), ще избера последният модел на Айфон.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

 Samsung. Фенка съм на марката и от години си купувам само техните телефони. Последните ми бяха от Note серията, сега пак съм с такъв. За следващ съм хвърлила око на Z Flip.  Октомври си взех и смарт часовника watch 4. Много съм доволна. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си ползвам телефона буквално за всичко. Това ми е най-важната техника. С Айфон съм сега. Лаптоп отварям много рядко вече. Много обичам да пътувам и да снимам различни неща и себе си, нали. 😄 Съответно камерата и батерията са ми е от най-голямо значение при избора на телефон. 
За нов смартфон съм, но все още не мога да се спра на конкретен модел. Аз и в Чат мания писах, че се колебая между Iphone 13 pro и Samsung S21 ultra. Обаче от  толкова ревюта и сравнения между двата модела, които изгледах съвсем се обърках. 

  • Like 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айфон XS, имах преди него айфон 7 и преди тва самсунзи, ама много бъгваха, като свалям някое приложение винаги забиваше на 99% или изписваше нещо и на скъпите модели дори. За всичко го ползвам телефона, най-вече за снимките, ютюба, музиката, инстата, чат, тикток... Но напоследък се развали алгоритъма щото го бях изтрил и като го инсталирах пак не ми излизат чак толкова забавни видеа:(

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 6 години Самсунг и Андроид мога да кажа само едно - никога повече. От година съм с айфон 12 про, не е мръднал, батерията държи на целия товар, който понася, взех си и часовник и слушалки и просто работят безотказно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Ciaga каза:

Xiaomi Redmi 8

Вече с втори телефон на Xiaomi съм, не искам да чувам за други марки.

Много сме доволни, най-вече от батерията, супер издръжлив, защото за мен и това е важно. Определено Xiaomi и мен ме изненада приятно, защото не разбирам от техника както казах, но батерията винаги също ми е била много важна и това да изкарва повече време. Въпреки, че не разбирам, препоръчвам също!

  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самсунг S20

В този ред на мисли - някой знае ли работеща апликация за записи на разговори? Андроид нали имат някакви променени политики и вече на всички апликации не се чува отсрещната страна 😑

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , DevilWish каза:

Много сме доволни, най-вече от батерията, супер издръжлив, защото за мен и това е важно. Определено Xiaomi и мен ме изненада приятно, защото не разбирам от техника както казах, но батерията винаги също ми е била много важна и това да изкарва повече време. Въпреки, че не разбирам, препоръчвам също!

Аз не съм, макар и от втора ръка. Бяхме обзавели майка ми и мъжа и с Ксиомита и едвам изкараха май нямаше и две години, нещо изфирясаха и двата, а опциите за ремонт - никви. И сега са ъпгрейднати до айфони, до вкайрна сметка излиза по ефтино, СЕто беше към 350 евро и би тряяло да няма проблем да изкара 4+години спрямо телефони от 200 евро каращи няма и две.   

  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...