Jump to content



Какъв е тоя на пощенския плик?


Препоръчани коментари

Току що, Bibime каза:

Аааа. Щом казваш

Значи на всички на моето положение им викат чираци

Ама що за име е чирак.

До вчера или онзи ден и аз бях чирак и другите съфорумци които по-често пишат, с времето като попишем повече ти се трупат точки, ако не се лъжа при един пост (като пишеш) получаваш 5 т. и се издига. А иначе като нов потребител, виждаш ли например темите за линкове на песни? Преди когато се регистрирахме, аз поне - отдавна, пак трябваше да направиш определен брой постове.
 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

До вчера или онзи ден и аз бях чирак и другите съфорумци които по-често пишат, с времето като попишем повече ти се трупат точки, ако не се лъжа при един пост (като пишеш) получаваш 5 т. и се издига. А иначе като нов потребител, виждаш ли например темите за линкове на песни? Преди когато се регистрирахме, аз поне - отдавна, пак трябваше да направиш определен брой постове.
 

Не знам къде да гледам. Ама досига не съм виждала да пише линк

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Bibime каза:

Не знам къде да гледам. Ама досига не съм виждала да пише линк

 

Например в поп-фолк раздела, има си линкове за песни, видеоклипове, раздел - чалгавизия? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Bibime каза:

Аааа. Щом казваш

Значи на всички на моето положение им викат чираци

Ама що за име е чирак.

Чирак или още слуга

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

Чирак или още слуга

Да не съм тутка, че ще ме пишат слуга?

преди 2 минути, DevilWish каза:

Например в поп-фолк раздела, има си линкове за песни, видеоклипове, раздел - чалгавизия? 

Нищо от това не виждам

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Bibime каза:

Да не съм тутка, че ще ме пишат слуга?

Няма повод да се ядосваш, при всички е така в началото. Това са просто измислени рангове, за да ни бъде по-интересно на форумците, да ни бъде забавно, като игра. :) 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Няма повод да се ядосваш, при всички е така в началото. Това са просто измислени рангове, за да ни бъде по-интересно на форумците, да ни бъде забавно, като игра. :) 

Ще видим

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bibime каза:

Да не съм тутка, че ще ме пишат слуга?

Нищо от това не виждам

Иначе забелязах, че в темата за новият клип на Преслава - "От утре" можеш да влизаш в този раздел? Значи раздела за клипове го виждаш? Под него има и такъв за линкове, но не знам дали важи като се регистрираш скоро, след известно време ще можеш да виждаш и линковете към песните.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Иначе забелязах, че в темата за новият клип на Преслава - "От утре" можеш да влизаш в този раздел? Значи раздела за клипове го виждаш? Под него има и такъв за линкове, но не знам дали важи като се регистрираш скоро, след известно време ще можеш да виждаш и линковете към песните.

Аз писах, но Преси изчезна. Няма я. Откакто онзи написа че е Петя темата за новата песен изчезна. Аааа линкове за песни. Че то кой тегли, не е ли отживелица?

преди 2 минути, Bibime каза:

Ще видим

Първо да стана поне зелена, а после синя. Може ли червена?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Bibime каза:

Аз писах, но Преси изчезна. Няма я. Откакто онзи написа че е Петя темата за новата песен изчезна. Аааа линкове за песни. Че то кой тегли, не е ли отживелица?

Аз например все още предпочитам да слушам така песните, май сме все по-малко, повечето хора си слушат от youtube. Тегля предимно или ако трябва да се запише диск с музика или защото все още имам този навик да слушам от winamp. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Bibime каза:

Аз писах, но Преси изчезна. Няма я. Откакто онзи написа че е Петя темата за новата песен изчезна. Аааа линкове за песни. Че то кой тегли, не е ли отживелица?

Първо да стана поне зелена, а после синя. Може ли червена?

Ти нали каза, че обичаш да си червена

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Аз например все още предпочитам да слушам така песните, май сме все по-малко, повечето хора си слушат от youtube. Тегля предимно или ако трябва да се запише диск с музика или защото все още имам този навик да слушам от winamp. 

Боже това Уинамп го бях забравила. още ли го има? имаше и едно десе++ или нещо от сорта. Ютуб и Спотифай. Тия от а1 се опитаха да ми пробутат дизър ама не им го ща

преди 1 минута, Brian каза:

Ти нали каза, че обичаш да си червена

Само когато съм в банята и кървя

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Bibime каза:

Боже това Уинамп го бях забравила. още ли го има? имаше и едно десе++ или нещо от сорта. Ютуб и Спотифай. Тия от а1 се опитаха да ми пробутат дизър ама не им го ща

Аз на компютъра още го използвам, също имам jetaudio и да си кажа честно съм малко назад с новите технологии, още си слушам на уинамп, да. Има го. Преди години пък слушахме от медиа плеар. 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Аз на компютъра още го използвам, също имам jetaudio и да си кажа честно съм малко назад с новите технологии, още си слушам на уинамп, да. Има го. Преди години пък слушахме от медиа плеар. 

И аз не съм програмистка, но бб

не го знам това джетаудио и медиа плеар.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bibime каза:

И аз не съм програмистка, но бб

не го знам това джетаудио и медиа плеар.

Медиа плеар е адски старо и не знам дали Windows XP или каквото беше там, не се поддържаше. Наскоро даже един човек ми обясни, че и Windows 7 не се поддържа, а аз изобщо не разбирам също от това, кое и как трябва да се направи. А джетаудио си е обикновена програма и с нея можеш да слушаш песни, да гледаш филми. :) 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Медиа плеар е адски старо и не знам дали Windows XP или каквото беше там, не се поддържаше. Наскоро даже един човек ми обясни, че и Windows 7 не се поддържа, а аз изобщо не разбирам също от това, кое и как трябва да се направи. А джетаудио си е обикновена програма и с нея можеш да слушаш песни, да гледаш филми. :) 

А като VLC. Аз само на нея разбирам.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bibime каза:

А като VLC. Аз само на нея разбирам.

Да. И аз преди използвах VLC, за филми сега съм KMPlayer

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...