Jump to content

Обезкосмявате ли се? Кои места и колко често?


Препоръчани коментари

преди 39 минути, Bibime каза:

Само когато ми е дошло, за да не ме плаши кръвта, защото обикновено става кървава баня. :( Не мога да се науча как става,а  и понякога ми харесва да гледам как кръвта се стича и се слива с водата

През другото време рунтава ли ходиш? 😂 Аз пък жена окосмена бляк за мъж по го приемам ама за жена 

  • Haha 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DevilWish каза:

Да, навсякъде. Веднъж седмично задължително! Гнус ме е и не понасям косми! Признавам!

То зависи колко си космат и как си свикнал. Аз си ги харесвам ,😅

Е сега на някои места да, но не редовно 🤣🤣🤣

  • Like 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Brian каза:

То зависи колко си космат и как си свикнал. Аз си ги харесвам ,😅

Е сега на някои места да, но не редовно 🤣🤣🤣

Така е. Иначе познавам хора които редовно и те се обезкосмяват, други на определени места и хич не им пука. Въпрос на лично виждане е тука. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Така е. Иначе познавам хора които редовно и те се обезкосмяват, други на определени места и хич не им пука. Въпрос на лично виждане е тука. 

Абсолютно зависи кой как му харесва. Но определено за някой работи космите пречат 🤣

  • Like 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Brian каза:

Абсолютно зависи кой как му харесва. Но определено за някой работи космите пречат 🤣

Най-вече интимните места на които е недопустимо да ги има! :D Ле-ле добре, че не съм попадал на подобно чудо, че сигурно ДИМ ДА МЕ НЯМА! :D 

  • Haha 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Brian каза:

През другото време рунтава ли ходиш? 😂 Аз пък жена окосмена бляк за мъж по го приемам ама за жена 

Имам слабо окосмение. Ползвам депилиращ крем, г-не!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Да, навсякъде. Веднъж седмично задължително! Гнус ме е и не понасям косми! Признавам!

Евала! 🔝

Наскоро имах спор с един колега - държи, че жените трябва да се обезскосмяваме навсякъде, ама ме гледаше мега тъпо като му казах, че смятам същото и за интимните чести и подмишниците на мъжете. Откъдя накъдя бе?!

На никой не му е приятно да види гнездо долу или на подмишниците 🤦‍♀️ Не сме XVIII век..

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

Евала! 🔝

Наскоро имах спор с един колега - държи, че жените трябва да се обезскосмяваме навсякъде, ама ме гледаше мега тъпо като му казах, че смятам същото и за интимните чести и подмишниците на мъжете. Откъдя накъдя бе?!

На никой не му е приятно да види гнездо долу или на подмишниците 🤦‍♀️ Не сме XVIII век..

Един дъртол ме псрещна в автобуса преди няколко месеца и както се държах на високата рампа и тоя почна да ме души. Тряснах го с чантата, а той като навлек след мен. Каза ми - космата ли си под мишниците. 

Оплаках се на шофьора, а той ми се подигра и почнаха с дъртака да обсъждат темата. Отврат

  • Haha 3
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Евала! 🔝

Наскоро имах спор с един колега - държи, че жените трябва да се обезскосмяваме навсякъде, ама ме гледаше мега тъпо като му казах, че смятам същото и за интимните чести и подмишниците на мъжете. Откъдя накъдя бе?!

На никой не му е приятно да види гнездо долу или на подмишниците 🤦‍♀️ Не сме XVIII век..

Скъпа в някои точно това ме възбужда ама по принцип и аз съм "За" поне мишници и полови органи

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Скъпа в някои точно това ме възбужда ама по принцип и аз съм "За" поне мишници и полови органи

Дупето да е рунтаво задължително 🤣

  • Haha 2
  • Angry 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Brian каза:

Дупето да е рунтаво задължително 🤣

А мъдете като кивита. 🥝😄😄😄😄😄😄😍🥰😁😄

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло ми е много досадна цялата тая процедура. Затова:

Краката - само лятото един път ги минавам с машинката и това е. 

Торса - един път в месеца. 

Брада - много ме мързи да се бръсна, хаха 😀 Но повече от 10-на дни не мога да я търпя, затова гледам веднъж седмично да играе там машинката. 

Подмишници - средно 2, най-много 3 пъти в месеца. 

Интимна област - може би веднъж месечно. Понякога може и на два месеца, хаха. 

=> голям мързел, ей... 😂

Иначе, за мъже сякаш вече е отживелица да са гладки като жените, аз им викам тип "гол охлюв". 

Относно жените: там, освен интимна прическа, другаде, за мен, е гнусно - т'ва мустаци, т'ва космясали крака или подмишници... Сега, по-светлите (руси, рижави) и да не са с обезкосмени ръце е ок - то стои като мъхче и почти не се забелязва, но тъмните - милите, трябва повече играчка със самобръсначката, хаха 😀😘

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, ice_hot_sm каза:

Като цяло ми е много досадна цялата тая процедура. Затова:

Краката - само лятото един път ги минавам с машинката и това е. 

Торса - един път в месеца. 

Брада - много ме мързи да се бръсна, хаха 😀 Но повече от 10-на дни не мога да я търпя, затова гледам веднъж седмично да играе там машинката. 

Подмишници - средно 2, най-много 3 пъти в месеца. 

Интимна област - може би веднъж месечно. Понякога може и на два месеца, хаха. 

=> голям мързел, ей... 😂

Иначе, за мъже сякаш вече е отживелица да са гладки като жените, аз им викам тип "гол охлюв". 

Относно жените: там, освен интимна прическа, другаде, за мен, е гнусно - т'ва мустаци, т'ва космясали крака или подмишници... Сега, по-светлите (руси, рижави) и да не са с обезкосмени ръце е ок - то стои като мъхче и почти не се забелязва, но тъмните - милите, трябва повече играчка със самобръсначката, хаха 😀😘

А Зайка направо Кончита! То мустак, то брада... Страшно е

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, THE IIconic каза:

А Зайка направо Кончита! То мустак, то брада... Страшно е

Тя компенсира сигурно с другите части от тялото

  • Like 1
  • Ooo 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Все пак е зайче! Вие какво искате? :D 

Виждал съм такива жени, но на възраст. Със силно окосмени брада и мустаци. Сигурно са си ги скубали като млади.

  • Like 1
  • Haha 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Brian каза:

Виждал съм такива жени, но на възраст. Със силно окосмени брада и мустаци. Сигурно са си ги скубали като млади.

Много е гнусно (puke) Ужас! Аз май един път съм виждал такова нещо. Човек трябва да се поддържа все пак и да държи на външния си вид, независимо мъж или жена :( 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Много е гнусно (puke) Ужас! Аз май един път съм виждал такова нещо. Човек трябва да се поддържа все пак и да държи на външния си вид, независимо мъж или жена :( 

Ако ходеше на разни процедури щяха да я оправятю това к са две едната към 60 брада има. Другата е към 40 с мустаци. То всички ги знаят от далеч се вижда.

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Brian каза:

Ако ходеше на разни процедури щяха да я оправятю това к са две едната към 60 брада има. Другата е към 40 с мустаци. То всички ги знаят от далеч се вижда.

Отвратително! Една съседка, не знам дали не е към 50 вече има мустаци, с майка ми преди време гледаме, ама тя направо като мъж и висока и едра.... думи нямам! :( А пък и с мустаци, представи си! Пфф, като се сетя и ме хваща чак срам! :D 

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...