Jump to content



Преслава - От утре


Препоръчани коментари

Ама тя сериозно ли?! Толкова чакане за още един кавър на тази песен (след като другият ни кавър е хит)?! 😄

Явно иска да върви по схемата на Константин и Софка, със стара гръцка песен, която в БГ вече се знае 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Преслава, но какъв е смисъла да направиш кавър версия на чужда песен, която вече има бг кавър?

Поне вече си качва видеата без логото на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако толкова чакане беше за тази песен и клип, който струва 2 лева, направо не знам.... Кавър, който веднага ме върна към Мария и песента "Дете съм".... За име като това на Преслава е излагация. Явно и тя се е изчерпала вече откъм идеи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава с кавър на песен която преди години е направила Мария - "Дете съм"? Да, това ми напомня за песента "Проблем" на Софи Маринова и Константин. Доста интересен ход от нейна страна, не го очаквах! Песента обаче ми харесва, текста също! Ще видим какво ще се получи като ефект! По-скоро съм изненадан неочаквано и приятно, песента на Мария много я харесвам, определено ще свикна да я слушам и в тази версия! Интересно обаче дали знае за версията на Мария хиената? :D ПРЕСООО!!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смаза! Не писах нищо 7 минути, защото доживях паник атака от чувствата, които тази песен ми събуди!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Егати случайността, онзи ден слушах “Дете съм” на Мария и от любопитство си пуснах и вариантите на Ина и Диана. Малко като “Проблем” на Коцето и Софка се получи, според мен е съвсем търсен ефект, по тяхно подобие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смаза, прегази и прекрати кариери.
Това ще е най-големият й хит от "Пиян" насам.
Клипът и визиите са брутал-ни.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я мислете за толкова умна. Чула е песента някъде и я е реешила да я кавърдиса, нито е знаела за Мария, нито нищо. Преслава междудругото има ли въобще екип или поне близки хора/фенове, с които да се съветва, обсъжда или работи? С годините май си остана сам самичка, можее и да бъркам. 

Приятна песен и нищо повеече. Не я виждам нито като хит, нито в дискотеките повече от веднъж на вечер и то първата седмица. От клипа най ми хареса синята рокля и одеалото е ефектно. 

Добър 4 за проекта. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дааа известният златен хит Дете съм на Мария и на няква друга натфалинка комеическият хит😂😂😂 нещо не съм видял през тези 4 години, които съм във форума да сте ги качвали и слушали, ама като е Преслава, нека да я плюем, защото е най-добрата и няма какво друго да ѝ оспорим. Спрете се вече

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава ще възражда кариерата на Марчелис явно, няма лошо има какво да се довземе още.

Първо "Спомеен" в маш ъп-а. Сега и "Дете съм". Очакваме следващата песен да е:
 

 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Красива Преслава и това е единствения плюс за мен в това видео. 
Тотална излагация за такова име е да пуснеш такава песен и видео. Да не говорим, че достатъчно зле беше онова нещо “Шушанита” и сега да поднесеш това.. ами, сори, но няма как. 
А тази жена може да направи такава балада,че да отвее главите на всички. Талантлива, красива, харизматична, с жестоки песни през годините и да стигнеш до това ниво.. кошмар са ѝ песните през последната година. А по едно време даже и с видеата се стараеше. Тъжно! 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ANGEL каза:

Не я мислете за толкова умна. Чула е песента някъде и я е реешила да я кавърдиса, нито е знаела за Мария, нито нищо. Преслава междудругото има ли въобще екип или поне близки хора/фенове, с които да се съветва, обсъжда или работи? С годините май си остана сам самичка, можее и да бъркам. 

Приятна песен и нищо повеече. Не я виждам нито като хит, нито в дискотеките повече от веднъж на вечер и то първата седмица. От клипа най ми хареса синята рокля и одеалото е ефектно. 

Добър 4 за проекта. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава песен с ударен припев. Много добре е изпята.

Ама тва видео… Май е искала да постигне и естетиката на началото на века… Само сцените с календара ми харесват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

С първите акорди първично ми излезна песента на Ина - класика!Иначе се радвам,че Преслава е решила да възроди тази песен!И текста, и аранжимента са много на място, за изпълнението да не говорим!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...