Jump to content

Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? 2022


FikLena

Ако изборите бяха днес, за кого бихте гласували? 2022  

53 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Цитат

 

Зеленият сертификат в България ще отпадне при изпълнен един от два нови критерия. Това заяви премиерът Кирил Петков на брифинг в Министерския съвет.

Едното условие е ваксинационното покритие в страната да достигне 60% от хора с две дози. Второто - заетостта на интензивните легла с COVID болни да е 5% или по-ниска

 

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

СМЕШНИК !!!и ти ще бъдеш изритан като предшественика ти

ЛЕЛЕ ЩЕ ОТКАЧА :@:@:@ И ПРЕДИ КОВИД НИКОГА АМА НИКОГА ЗАЕТИТЕ НА ИНТЕНЗИВНИТЕ ЛЕГЛА В БЪЛГАРИЯ НЕ СА БИЛИ ПОД 5% !!!

КАКВО ГЛУПОСТИ ГОВОРИ ????????????

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

МАЙ МЕСЕЦ ЩЕ ИМА НОВИ ИЗБОРИ!!! ДА СЕ ГОТВИМ ПОДОБАВАЩО.!!!!!

И аз съм на същото мнение, това го бях казала при посещението пред изборната комисия на последните избори, ще се видим напролет, натам отиват нещата, избори до дупка, смяна на играчи, докато не се напълни парламента с множество партии . Чакаме да падне мораториума и следва поредното "увеличение" ... .

Цел, който оцелее, оцелее, много грубозвучи, но така изглеждат нещата на двата фронта, но всеки е прав за себе си в дадената ситуация, в която се намира .

С уважение: Пепи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние идем за да отхвърлим глобализма и брюкселката диктатура! 

 

Сега по-сериозно. Избори скоро не смятам че ще има, но ако трябва да се разхождам до урните - вероятно пак ще са Демократически блок на тоя етап. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъй като новото управление е съвсем в началото, аз им давам своето доверие все още, макар и да е поразклатено, особено по темата за Македония. Но към момента не виждам за коя друга формация да си дам гласа. 

ИТН - на следващите избори ми се струва, че ще се борят за минаване на 4-процентовата бариера. Падението е осезаемо. 

ГЕРБ - при никакви обстоятелства тия не трябва да им се дава върховната власт. Толкова порочни модели да внедриха в държавата, че и години да минат след тях, все още няма да напълно да се се изчистили нещата. 

ДБ - тия, макар и на първите избори, откак съм в София, да си бях дал гласа за тях (по-конкретно тогава за "Да, България"), сега са ми много противни, много либералистки, много дупедавчести (казано по-образно). С някакво странно усещане съм, спрямо същността на тази формация. И това ми усещане е от рода на "Биха продали и майка си в името на т.нар. либералство". Тия са готови с лека ръка да захвърлят всичко свързано с историята и традициите на България и да прокарат западната идеология в някакъв краен вариант. А всяка крайност е много опасна. Не случайно съществува изразът "златна среда". Ето това е оптималната точка, към която трябва да се стремим. 

БСП - като изключим отделни техни кадри и постижения, не, по-добре си им е да са си в опозиция. 

ИБГНИ - подемът, който имаха е безвъзвратно загубен към днешна дата. 

БГ патриоти - тия с право останаха много под чертата. 

ДъПъСъ - тази антибългарска партия, се чудя, защо още им се позволява да съществува. Нали уж била противоконституционна? Но никой няма топки да се справи с нея. А тя със своите пипала, плъзнали във всяка една сфера в България, май още дълго ще дирижира процесите в страната. 

И накрая - "Възраждане" - това ще е, може би единствената партия, която на едни скорошни избори ще се отчете видим прогрес в процентите. С цялата тази антиковид (казано най-обобщено) реторика, последователна и неспирна пропаганда, изразяваща се в непрекъснати медийни, социалномедийни и такива на терен облъчващи участия + протеста, който си изигра добре ролята на заявя е и показване на мускули, успяха да привлекат на своя страна много повече хора, отколкото бяха успели само преди няколко месеца. Казвам всичко това със съжаление, защото, пак ще се върна на "златната среда". Ако ДБ са в едната крайност, то тези са в другата, като тук крайността е доста по-опасна, по-агресивна и радикална. 

Дано не се налага скоро пак нови избори, че кризи те са и без това много. Трябва работещо правителство, за да се справя с тях. Иначе накрая пак обикновеният бг гражданин ще го отнася всичко. 

Бог да пази България! Амин! 🙏 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано - всички са ми антипатични. Обаче ГЕРБ губят, че не са във властта. Смятам, че след ПП ще се появи нов играч и ГЕРБ, и ПП ще са в миналото. ИТН и ДБ са отписани от играта. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудя се на тия дето продължават да гласуват за Герб?Б*си колко прости хора има!След всичко да продължават да вярват на тиквата от Банкя!?!
Няма и 100 дни от както е стартирала работата на новото правителство - прекалено рано е да се дават оценки.
Нали се сещате че след над 10 години кражби и повсеместна корупция няма да цъфнем и вържем за 6 месеца?Особено като се знае, че Герб са назначили над 90 000 нови служители в държавна администрация само няколко месеца преди първите избори през април 2021-ва.Навсякъде са си пуснали пипалата и ще мине време докато им ги отрежат!

Пълно доверие имам на Кирил Петков, особено след посещението му в Скопие, където умело успя да се отърве от международния натиск и не се съгласи на техните искания, но пък заговори за бизнес със тях - защо да не печелим пари от съвместни проекти, докато спора за историята тече?!?Много добър ход от негова страна!

  • Like 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, nikitrz каза:


Нали се сещате че след над 10 години кражби и повсеместна корупция няма да цъфнем и вържем за 6 месеца?Особено като се знае, че Герб са назначили над 90 000 нови служители в държавна администрация само няколко месеца преди първите избори през април 2021-ва.Навсякъде са си пуснали пипалата и ще мине време докато им ги отрежат!

Пълно доверие имам на Кирил Петков, особено след посещението му в Скопие, където умело успя да се отърве от международния натиск и не се съгласи на техните искания, но пък заговори за бизнес със тях - защо да не печелим пари от съвместни проекти, докато спора за историята тече?!?Много добър ход от негова страна!

90 000 нови служители? При администрация от 130 хиляди общо, доста смело твърдение! Потвърждение, източник? Откъде е тази информация??? БСП имат кметове и администрация, както и ДПС, че и ДБ. Подобно твърдение е смехотворно. А и не разбирам защо хората се плашат от ГЕРБ. Те не участват във властта. И скоро едва ли ще има избори.

Иначе за логиката ти с Петковото посещение - авторитет не се печели така и исторически противоречия не се решават с икономически ползи. Та, на този етап не вярвам да се промени езикът на омразата. Излиза, че опитваме да откупим благоволението на македонците. Вместо да им кажем категорично, че не е достатъчно, ние просто за сетен път ги погалихме с перце.

Иначе нека да вървят и тези проекти, но не това беше целта на визитата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия пък. Избори веднага! 

Костадин Костадинов трябва да бъде премиер!  А не този харвадски канадец дето подписва декларации с невярна информация. 

Ако има избори няма да гласувам. Не си струва да ходя до пощата да се занимавам да им набирам гласове

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://spasisofia.org/bg/kak-se-iztovchvat-milioni-ulichno-osvetlenie.html?fbclid=IwAR1XQm-GjueupStMC3JIZ4vTl1Om8jIPjOMNBIiTfoMbCduo6W2_OOyII0Y

преди 2 часа , Brian каза:

Зависи от много фактори. Нали всяка община си го плаща самостоятелно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...