Jump to content



За абонатите в Пейтриън - баджове, рангове и екстри


Препоръчани коментари

преди 24 минути, DevilWish каза:

Съгласявам се, особено тези които сме по-активни и редовни! То се вижда кои сме. А и аз съм новата ПРЕСЛАВА, моля! :D 

Хем искат да има активност някаква, хем се сърдят, че ще достигнат разни рангове и ще получат някакви права?! Не е ли това целта на ранговете?

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 116
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Brian каза:

Щом си филтрирал зайка по айпи тя и като гост няма да може да посещава форума така ли е? А ние я чакаме да се завърне ☹️

Ако ползва VPN не мога да я спра. Но вече изтрих филтрите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между активност и спам има голяма разлика. Какво е толкова трудно да се разбере.

На мен вече ми е неприятно да влизам и сигурно ще се случва по-рядко. Като гледам и други потребители с интересни постове се поотдръпнаха послддните дни - @Starboy, @Arwity

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Между активност и спам има голяма разлика. Какво е толкова трудно да се разбере.

На мен вече ми е неприятно да влизам и сигурно ще се случва по-рядко. Като гледам и други потребители с интересни постове се поотдръпнаха послддните дни - @Starboy, @Arwity

Ние демек само спамим. Така ли? Не мисля, че някой от форума е вързан тук да висне 24/7.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.01.2022 г. от 16:01, THE IIconic каза:

Ние демек само спамим. Така ли? Не мисля, че някой от форума е вързан тук да висне 24/7.

Абсолютно те подкрепям! Когато някой има желание и има какво да каже или напише, не виждам нищо лошо в това. Спам е когато е съвсем друга ситуацията. Не смятам, че някой от нас е спамил, ако е имал какво да сподели, напише или даде даден лайк, дисклайк или нещо подобно.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 29.01.2022 г. от 12:51, Brian каза:

Хем искат да има активност някаква, хем се сърдят, че ще достигнат разни рангове и ще получат някакви права?! Не е ли това целта на ранговете?

Така е, щом някой е достигнал даден ранг, го е направил защото е имал какво да каже или напише. Не трябва да се бърка спама и това, че си изразил мнение, споделил в определена тема, това, което е засягало темата, ако сме обърнали разговора в друго естество, е защото темата не е била особено сериозна и може да дадем даже примери за това.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Абсолютно те подкрепям! Когато някой има желание и има какво да каже или напише, не виждам нищо лошо в това. Спам е когато е съвсем друга ситуацията. Не смятам, че някой от нас е спамил, ако е имал какво да сподели, напише или даде даден лайк, дисклайк или нещо подобно.

Преди няколко дни имах над 100 реакции на мои коментари от преди 10 години, сигурно някой живо се вълнува от това какво съм слушал през 2011-та.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Starboy каза:

Преди няколко дни имах над 100 реакции на мои коментари от преди 10 години, сигурно някой живо се вълнува от това какво съм слушал през 2011-та.

От кого точно ако не е тайна? Аз също имам реакции от постове над 10 години и ми излизат съобщения, но не можем да спрем другите потребители, всеки решава по какъв начин да трупа точки или да дава лайк. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

От кого точно ако не е тайна? Аз също имам реакции от постове над 10 години и ми излизат съобщения, но не можем да спрем другите потребители, всеки решава по какъв начин да трупа точки или да дава лайк. 

От TheIconic, защо да е тайна. Сега стана, че всеки си избирал, а преди 15 мин., че нямало излишни коментари и реакции. Избери си гледна точка. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

От TheIconic, защо да е тайна. Сега стана, че всеки си избирал, а преди 15 мин., че нямало излишни коментари и реакции. Избери си гледна точка. 

Аха. Но ние говорихме за коментари, а не за реакции. Спамът не е свързан с реакции, а с флууд. Написал съм в предните коментари мнението си. Ако не ни излизаше съобщение за това кой е лайкнал или е пуснал реакция, нямаше да говорим за спам-флууд. Попитах вече дали можем да направим така, че да не ни излизат на съобщения подобни неща, когато някой лайкне нещо, но такъв вариант няма! 
Това вече си е гледна точка на даден потребител и всеки сам преценява дали да даде лайк или не, нито аз, нито ти, нито някой друг може да вземе решение от името на някой друг. На мен мисълта ми беше, ако можем да променим да не ни излизат тези неща като съобщения. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Аха. Но ние говорихме за коментари, а не за реакции. Спамът не е свързан с реакции, а с флууд. Написал съм в предните коментари мнението си. Ако не ни излизаше съобщение за това кой е лайкнал или е пуснал реакция, нямаше да говорим за спам-флууд. Попитах вече дали можем да направим така, че да не ни излизат на съобщения подобни неща, когато някой лайкне нещо, но такъв вариант няма! 

Ти самия си включил и реакциите, за тях имах какво да кажа и го направих. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами махнете му ранга на TheIconic за назидание тогава. Аман от болните му амбиции за форумна слава. Още си спомням как като за първи път имаше реакции,той си реагираше сам за да трупа точки.:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предварително се извинявам за тона си, ако прозвуча по-грубо.

Но не, не се трупат точки, защото сте имали какво да кажете. Трупали сте точки, защото сте искали да трупате. Не ми се занимава да вадя примери, но мога много бързо да намеря над 10 поста, без които просто е можело, защото 1) не се казва нищо в тях 2) повтарят се с други 3) излизат от темата. 

Ако наистина бяхте вдигнали активността и не беше спам, щяхте да пускате нови (интересни) теми и да предизвиквате нови и нови коментари, т.е. лавинообразно да се увеличава броят на активните потребители. Факт е обаче, че след първоначалната еуфория, си останахте няколко човека и се пише отново в старите теми. Не беше това целта.

Има хора, които с появата си могат да създадат дискусии - за да не изброявам и да пропусна някого, ще дам пак @Starboy за пример. За мен един такъв потребител е сто пъти по ценен от някой, който просто иска да си изкаже мнението по всяка тема, но не провокира разговор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Ти самия си включил и реакциите, за тях имах какво да кажа и го направих. 

Няма лошо, сигурно и много други потребители не искат да им излизат съобщения, аз против реакциите нямам. Мен лично не ме интересува кой-какво е правил преди 10 или 15 дори години. Ако някой е по-наблюдателен, ще види, че съм се включвал с реакции към нови коментари. Това е лесно да се провери. А това, че те е издразнило, няма лошо в това да споделиш и на мен ми излизаха много съобщения за това кой-какво е лайкнал, боровинката също видях, че беше казала нещо подобно.... Тук вече @meleto трябва да реши дали не може да направи нещо по въпроса да не ни излизат тези неща, което е свързано с настройките.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Ами махнете му ранга на TheIconic за назидание тогава. Аман от болните му амбиции за форумна слава. Още си спомням как като за първи път имаше реакции,той си реагираше сам за да трупа точки.:mf_surrender:

Махнати са точките от дадени реакции, затова много хора паднаха с ниво-две назад.

Но българска работа - всяко хубаво нещо ще го осерем със злоупотреби... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Няма лошо, сигурно и много други потребители не искат да им излизат съобщения, аз против реакциите нямам. Мен лично не ме интересува кой-какво е правил преди 10 или 15 дори години. Ако някой е по-наблюдателен, ще види, че съм се включвал с реакции към нови коментари. Това е лесно да се провери. А това, че те е издразнило, няма лошо в това да споделиш и на мен ми излизаха много съобщения за това кой-какво е лайкнал, боровинката също видях, че беше казала нещо подобно.... Тук вече @meleto трябва да реши дали не може да направи нещо по въпроса да не ни излизат тези неща, което е свързано с настройките.

Аз къде съм споменал, че известията ме дразнят изобщо, че не разбирам? Не това е дискусията (от моя гледна точка). Не знам за кой път ще трябва да изясня - ти беше споменал, че излишни лайкове нямало, аз дадох пример, че съм имал 100 известия в рамките на един ден и то на коментари от преди 10 години. Точка. А това дали ще имам известия за тях или не ми е все тая, общо взето.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Аз къде съм споменал, че известията ме дразнят изобщо, че не разбирам? Не това е дискусията (от моя гледна точка). Не знам за кой път ще трябва да изясня - ти беше споменал, че излишни лайкове нямало, аз дадох пример, че съм имал 100 известия в рамките на един ден и то на коментари от преди 10 години. Точка. А това дали ще имам известия за тях или не ми е все тая, общо взето.

Така прозвуча за мен. Сериозно ли си мислиш, че ще се ровя да гледам кой какво е лайкнал от преди 10 години освен ако не се отнася за моя акаунт (както е при теб в случая)? Ако това за теб е излишно - ок, то тогава по наше време нямаше и лайкове, а аз съм отдавна тук. Не искам да взимам отношение, но щом някой е преценил така, аз не мога да отговарям от името на другите потребители. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Така прозвуча за мен. Сериозно ли си мислиш, че ще се ровя да гледам кой какво е лайкнал от преди 10 години освен ако не се отнася за моя акаунт (както е при теб в случая)? Ако това за теб е излишно - ок, то тогава по наше време нямаше и лайкове, а аз съм отдавна тук. Не искам да взимам отношение, но щом някой е преценил така, аз не мога да отговарям от името на другите потребители. 

След този диалог, буквално за нищо не съм способен да мисля. Лека вечер. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се карайте моля ви. Има 50 000 теми ако ги последваш по 2 точки са 100 000 точки. И минаваш ранговете. Както и 8000 потребители по 2 точки 16 000 точки  🤣🤣🤣 и без лайкове може

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Предварително се извинявам за тона си, ако прозвуча по-грубо.

Но не, не се трупат точки, защото сте имали какво да кажете. Трупали сте точки, защото сте искали да трупате. Не ми се занимава да вадя примери, но мога много бързо да намеря над 10 поста, без които просто е можело, защото 1) не се казва нищо в тях 2) повтарят се с други 3) излизат от темата. 

Ако наистина бяхте вдигнали активността и не беше спам, щяхте да пускате нови (интересни) теми и да предизвиквате нови и нови коментари, т.е. лавинообразно да се увеличава броят на активните потребители. Факт е обаче, че след първоначалната еуфория, си останахте няколко човека и се пише отново в старите теми. Не беше това целта.

Има хора, които с появата си могат да създадат дискусии - за да не изброявам и да пропусна някого, ще дам пак @Starboy за пример. За мен един такъв потребител е сто пъти по ценен от някой, който просто иска да си изкаже мнението по всяка тема, но не провокира разговор.

Няма проблем, за мен не звучиш грубо. Всеки има право на мнение, все пак всички сме потребители на сайта! За това сме тук, да дадем мнение дали за песен или нещо друго, все едно.
Смятам, че някои от потребителите сме имали какво да кажем, може и една и съща тема да е леко предъвквана, но сме имали нужда и сме го направили, което не мисля, че е спам, но ако се сещаш за онази тема "Защо някои са зелени, а аз не съм", там какво съществено можеш да кажеш например? Предполагам си я видяла.... Конкретно и по темата съм се включил и съм обяснил на потребителката защо нещата стоят така.

преди 4 минути, Starboy каза:

След този диалог, буквално за нищо не съм способен да мисля. Лека вечер. 

Изглежда не ти е и нужно. Лека вечер и на теб! ;) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Brian каза:

Не се карайте моля ви. Има 50 000 теми ако ги последваш по 2 точки са 100 000 точки. И минаваш ранговете. Както и 8000 потребители по 2 точки 16 000 точки  🤣🤣🤣 и без лайкове може

Нямам намерение да се карам с момчето, а предполагам и той. Това си е негово мнение. Ама да не казва, че си сменям гледната точка. Казал съм каквото трябва, всеки е свободен да си мисли каквото иска.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Махнати са точките от дадени реакции, затова много хора паднаха с ниво-две назад.

Но българска работа - всяко хубаво нещо ще го осерем със злоупотреби... 

Нищо не е махнато просто мелето увеличи точките за всеки ранг. И автоматично ни ги преизчисли назад. Точките не покриваха нужния ранг. 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

Няма лошо, сигурно и много други потребители не искат да им излизат съобщения, аз против реакциите нямам. Мен лично не ме интересува кой-какво е правил преди 10 или 15 дори години. Ако някой е по-наблюдателен, ще види, че съм се включвал с реакции към нови коментари. Това е лесно да се провери. А това, че те е издразнило, няма лошо в това да споделиш и на мен ми излизаха много съобщения за това кой-какво е лайкнал, боровинката също видях, че беше казала нещо подобно.... Тук вече @meleto трябва да реши дали не може да направи нещо по въпроса да не ни излизат тези неща, което е свързано с настройките.

Още от онзи ден не се получават точки за даващия реакция. Само авторът получава. Ако се злоупотребява и тези точки ще махна :D Бартерните точки се виждат лесно. Накрая мога да проверя как сте натрупали точките и там ще блесне ако е само от реакции.

преди 26 минути, Brian каза:

Нищо не е махнато просто мелето увеличи точките за всеки ранг. И автоматично ни ги преизчисли назад. Точките не покриваха нужния ранг. 

Да, но и премахнах получаването на точка за даващия реакция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Още от онзи ден не се получават точки за даващия реакция. Само авторът получава. Ако се злоупотребява и тези точки ще махна :D Бартерните точки се виждат лесно. Накрая мога да проверя как сте натрупали точките и там ще блесне ако е само от реакции.

Да, но и премахнах получаването на точка за даващия реакция.

По-добре така, да не се получават точки, поне по този начин няма да има недоволни потребители. При мен повечето точки със сигурност са от активност в темите и хубавото е че това може да бъде доказано и проверено. Даже да си призная, след като и аз получих доста съобщения едва тогава разбрах че от това се трупат точки. При мен се вижда поне черно на бяло, че е от активност, колкото до реакциите, разбирасе оценявам ново съдържание на потребителите, това дали се дават точки или не, не ми е повод да не давам реакция, като подчертавам на нови постове, а не от преди години или месеци.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...