Jump to content



За абонатите в Пейтриън - баджове, рангове и екстри


Препоръчани коментари

преди 57 минути, DevilWish каза:

Време е да бъдем озеленени, моля! :D❤️ 
Както каза една потребителка скоро - едни са зелени, аз не съм зелена. Едни са дебели, аз не съм дебела.
Ами време е да бъдем нахранени, че сме гладни и озеленени!

 

За 14/14 тряя да е червен Респект. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 116
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

А аз какво да кажа, като съм от форума от 2007 и никога не съм бил Респект?:cry: Какво НЕ съм ви дал толкова? Малко ли се излагах за 15 години? Глория за 15 години кариера концерт в Зала 1 направи, а за Гуцифен едно озеленяване на ника няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента, в тази тема, обсъждаме рангове и точки, нищо не е крайно.

Нали разбирате, че няма логика някой да стане модератор или да получава екстри - като е направил 1000 точки за една седмица. 

Търси се баланс между качество на съдържанието, реакциите, броя на точките и времето, за което се трупат. Утре ще се появи върне Кондома, ще натрупа яките реакции и точки, става модератор или получава опция за криене на постове и тн и след това ще ревете, че ви няма съдържанието, че ви тормози и тн. Та, крайната група с по 100 000 точки трябва да е достатъчно трудно достижима и да се печелят точки постепенно, а не тримесечни потребители да стигат до екстрите.

В същото време активните потребители да достигнат до топ екстрите сравнително бързо.

Сегашните групи Респект и още 10+ ще бъдат преосмислени. И ще бъдат заменени с нови. 

Когато се вземе решение колко точки - какви екстри дават, условията няма да се променят поне година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, meleto каза:

В момента, в тази тема, обсъждаме рангове и точки, нищо не е крайно.

Нали разбирате, че няма логика някой да стане модератор или да получава екстри - като е направил 1000 точки за една седмица. 

Търси се баланс между качество на съдържанието, реакциите, броя на точките и времето, за което се трупат. Утре ще се появи върне Кондома, ще натрупа яките реакции и точки, става модератор или получава опция за криене на постове и тн и след това ще ревете, че ви няма съдържанието, че ви тормози и тн. Та, крайната група с по 100 000 точки трябва да е достатъчно трудно достижима и да се печелят точки постепенно, а не тримесечни потребители да стигат до екстрите.

В същото време активните потребители да достигнат до топ екстрите сравнително бързо.

Сегашните групи Респект и още 10+ ще бъдат преосмислени. И ще бъдат заменени с нови. 

Когато се вземе решение колко точки - какви екстри дават, условията няма да се променят поне година.

Ама не се изтривай с  Кондома! Не той е темата! Чакам си респекта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Ама не се изтриваш с  Кондома! Не той е темата! Чакам си респекта. 

И аз също. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, THE IIconic каза:

Ама не се изтривай с  Кондома! Не той е темата! Чакам си респекта. 

Ако от целия ми коментар прочете само думата "Кондома" - жалко!

Няма да получиш Респект. И не защото е проблем да те закача към групата, а защото го правиш гадно и натрапчиво. С такъв подход - не става. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

Ако от целия ми коментар прочете само думата "Кондома" - жалко!

Няма да получиш Респект. И не защото е проблем да те закача към групата, а защото го правиш гадно и натрапчиво. С такъв подход - не става. 

 

 

преди 5 часа , Brian каза:

Така е, но той се уплаши, че ще превземем форума. Видя му се твърдо лесно постижимо 😉 и продължава да лобира между двама, трима потребители и не му прави чест! Тях слуша, а другите кучетата ни яли 

Факт! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Brian каза:

Така е, но той се уплаши, че ще превземем форума. Видя му се твърдо лесно постижимо 😉 и продължава да лобира между двама, трима потребители и не му прави чест! Тях слуша, а другите кучетата ни яли 

Тъй като цитираха с измислени "ФАКТИ":

Наистина ли вярвате, че съм се уплашил? И как точно ще превземете форума? Като ги блещите такива - първо помислете. Дали нямам администраторски права, за да не позволя да бъде "превзет" форумът? И т.н

Слушам логиката, а не двама-трима потребители. 

Самият факт, че двама-трима потребители надавате вой, означава, че сте се кооперирали, за да трупате точки. Е, след като сте имали тази възможност - не мога да ви съдя, но да правите някакви конспирации, че не съм отговарял - щото ме е хванало страх или тем подобни...

Не съм бил онлайн! Толкова е простичко обяснението. 

И както вече казах, а и писах преди - в първите дни наблюдавах как се трупат точките и още тогава обясних, че по тази причина не са обявени групите, екстрите и прочее.

https://www.ramania-bg.com/profile/18808-blueberry/?status=7841&type=status

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

В момента, в тази тема, обсъждаме рангове и точки, нищо не е крайно.

Нали разбирате, че няма логика някой да стане модератор или да получава екстри - като е направил 1000 точки за една седмица. 

Търси се баланс между качество на съдържанието, реакциите, броя на точките и времето, за което се трупат. Утре ще се появи върне Кондома, ще натрупа яките реакции и точки, става модератор или получава опция за криене на постове и тн и след това ще ревете, че ви няма съдържанието, че ви тормози и тн. Та, крайната група с по 100 000 точки трябва да е достатъчно трудно достижима и да се печелят точки постепенно, а не тримесечни потребители да стигат до екстрите.

В същото време активните потребители да достигнат до топ екстрите сравнително бързо.

Сегашните групи Респект и още 10+ ще бъдат преосмислени. И ще бъдат заменени с нови. 

Когато се вземе решение колко точки - какви екстри дават, условията няма да се променят поне година.

Аз лично не виждам някой тук от форума да напира да е модератор честно казано. Незнам ако греша някой да ме поправи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам следното:

  • Respect да бъде разцепена на две, като настоящата (зелена) група с привилегиите, които потенциално могат да бъдат злоупотребени, като криене на коментари да остане ексклузивно за бивши модератори, победители от конкурси, и други потребители със специален принос. 
  • Групите RamaNews, графикьор на форума, текстописец на форума, DJ на форума да бъдат влети в зеления Respect.
  • След като бъдат прехвърлени неотговарящите на горепосочените критерии потребители към новосъздадената Respect група, да бъде почистена от неактивни потребители. 
  • Квалифицирането за новия Respect да не става със системата за постижения, а след определен подходящ брой победи, и да може да се кандидатства за нея, както е в момента темата за наказания. 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , meleto каза:

Тъй като цитираха с измислени "ФАКТИ":

Наистина ли вярвате, че съм се уплашил? И как точно ще превземете форума? Като ги блещите такива - първо помислете. Дали нямам администраторски права, за да не позволя да бъде "превзет" форумът? И т.н

Слушам логиката, а не двама-трима потребители. 

Самият факт, че двама-трима потребители надавате вой, означава, че сте се кооперирали, за да трупате точки. Е, след като сте имали тази възможност - не мога да ви съдя, но да правите някакви конспирации, че не съм отговарял - щото ме е хванало страх или тем подобни...

Не съм бил онлайн! Толкова е простичко обяснението. 

И както вече казах, а и писах преди - в първите дни наблюдавах как се трупат точките и още тогава обясних, че по тази причина не са обявени групите, екстрите и прочее.

https://www.ramania-bg.com/profile/18808-blueberry/?status=7841&type=status

Казах го метафорично разбира се, че никой не може да ти вземе форума.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Brian каза:

Казах го метафорично разбира се, че никой не може да ти вземе форума.

"Превземане" не е "вземане". И все пак и аз ползвах кавичици :D 

Но наистина не схващам защо така се излива хейт срещу мен.

"Какво толкова съм ви направил" хахах

"Какво толкова не съм ви дал"

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, meleto каза:

"Превземане" не е "вземане". И все пак и аз ползвах кавичици :D 

Но наистина не схващам защо така се излива хейт срещу мен.

"Какво толкова съм ви направил" хахах

"Какво толкова не съм ви дал"

А какво толкова си ни дал? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

"Превземане" не е "вземане". И все пак и аз ползвах кавичици :D 

Но наистина не схващам защо така се излива хейт срещу мен.

"Какво толкова съм ви направил" хахах

"Какво толкова не съм ви дал"

Аз лично не съм изливал хейт, доволен съм от нещата, които направи, единствено засегнах темата, че потребители които сме по-активни като мен и @THE IIconic заслужаваме respect, защото някои потребители които влизат в тази група и без това вече не са активни във форума и мисля, че потребител който вече не влиза и не пише толкова не заслужава тези права за разлика от нас (като не смятам, че съм го направил по някакъв лош начин, а просто предложение) Смятам, че и той и аз сме едни от потребители които сме активни, пишем редовно и сме се доказали, не съм имал по-големи претенции или нещо подобно. Просто смятам, че така е редно? Защо им е на хора които вече не влизат или почти не пишат тази екстра? Не мисля, че нито той, нито аз бихме злоупотребили с това право? А и ако има някакъв проблем, едни права винаги могат да се вземат.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Аз лично не съм изливал хейт, доволен съм от нещата, които направи, единствено засегнах темата, че потребители които сме по-активни като мен и @THE IIconic заслужаваме respect, защото някои потребители които влизат в тази група и без това вече не са активни във форума и мисля, че потребител който вече не влиза и не пише толкова не заслужава тези права за разлика от нас (като не смятам, че съм го направил по някакъв лош начин, а просто предложение) Смятам, че и той и аз сме едни от потребители които сме активни, пишем редовно и сме се доказали, не съм имал по-големи претенции или нещо подобно. Просто смятам, че така е редно? Защо им е на хора които вече не влизат или почти не пишат тази екстра? Не мисля, че нито той, нито аз бихме злоупотребили с това право? А и ако има някакъв проблем, едни права винаги могат да се вземат.

Разбирам всичко написано. Нали затова ще отпаднат всички групи и наново ще се получават титли. Един вид да бъде нова епоха в Рамания. 16 години са много време. 99% от хората в топ групите трябва да бъдат изхвърлени оттам. 

Какво значение има, че си регистриран 2007, ако не влизаш от 2012? Няма.

Имат значение активните потребители и затова идеята ми е с тези рангове да почнем отначало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Остави го тоя стария респект, просто им свали правата, каквито и да са те (не помня просто) Който заслужи Респект по новата схема, с изцяло нова табелка в най-малкото нов цвят, нека ползва там каквито нови привилегии се полагат. 

Иначе кога - Респект табелка когато влезеш категория Богове, 50 хиляди от 100К точки, или за всяка от категорията ранкове нека има собствена табелка. 

Предлагам и ранк 15/14, 1 милион точки за табелка по желание на въпросните спамери във цвят по-избор. 

От предложените екстри, тия са 14/14 

 

Цитат

 

  • Четене на скрити коментари (включително на някои напуснали потребители, които са скрити понастоящем)
  • достъп до recycle bin
  • достъп до 18+
  • достъп до стария админ раздел

 

Тия ги разфърляй из средните ранкове

Цитат
  • Повече на брой ЛС-та
  • флууд контрол
  • без пауза при постване на ново съдържание
  • Може да ъплоудва файлове
  • Промяна на потребителско име
  • Може да браузва като скрит потребител
  • Повече място за качване на файлове
  • По-големи файлове

Тия изобщо не ги вкарвай в употреба, ще си докараш само беля на главата 

Цитат
  • Може да променя рейтинг
  • Може да редактира коментарите си
  • Може да редактира коментарите си без да оставя следи
  • Може да скрива темите си и статусите си
  • Може да изтрива лични разговори или статусите си
  • Модераторски права 

Междудругото създателите на клубове май имат модераторски права в тях,  до оня ден не бях правил клуб и не съм разучавал подробно, но мернах нещо от сорта, това е достатъчно в тая посока. 

Тия честно казано не ги разбирам, особено тия болднатите не е лошо да ги разясниш. 

Цитат
  • флууд контрол
  • без пауза при постване на ново съдържание
  • Може да ъплоудва файлове
  • Може да затваря своите анкети
  • Оцветяват се всички отговори на потребителя
  • Мненията на потребителя се приоритизират

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Остави го тоя стария респект, просто им свали правата, каквито и да са те (не помня просто) Който заслужи Респект по новата схема, с изцяло нова табелка в най-малкото нов цвят, нека ползва там каквито нови привилегии се полагат. 

Не съм съгласен. Потребителите със специален принос би трябвало да бъдат отделно от ловците за реакции/постижения. Според мен това ще поощри повече хора да се кандидатират за модератори, и да създават и участват в конкурси и giveaway-ове, защото това ще бъдат единствените начини за достъп до групата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Разбирам всичко написано. Нали затова ще отпаднат всички групи и наново ще се получават титли. Един вид да бъде нова епоха в Рамания. 16 години са много време. 99% от хората в топ групите трябва да бъдат изхвърлени оттам. 

Какво значение има, че си регистриран 2007, ако не влизаш от 2012? Няма.

Имат значение активните потребители и затова идеята ми е с тези рангове да почнем отначало.

Точно това имах предвид, много хора са спрели да влизат и да бъдат активни. ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Не съм съгласен. Потребителите със специален принос би трябвало да бъдат отделно от ловците за реакции/постижения. Според мен това ще поощри повече хора да се кандидатират за модератори, и да създават и участват в конкурси и giveaway-ове, защото това ще бъдат единствените начини за достъп до групата.

Те могат да си имат друга група, да светят специално, но да нямат кой знае какви екстри. Макар че от днешна гледна точка - не смятам, че понеже някой е бил топ графикьор на форума и не посещава редовно сайта, трябва да седи като колос в групата респект. Само защото някога е имал заслуги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, meleto каза:

Те могат да си имат друга група, да светят специално, но да нямат кой знае какви екстри. Макар че от днешна гледна точка - не смятам, че понеже някой е бил топ графикьор на форума и не посещава редовно сайта, трябва да седи като колос в групата респект. Само защото някога е имал заслуги.

И аз това казвам - който квито заслуги имал в минало време - ще си запаза рекогнишъна под формата на някаква табелка, отбелязваща ги. Като  иска привилегии, има хоро, да почне да влиза и да бъде активен във форума. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , meleto каза:

Те могат да си имат друга група, да светят специално, но да нямат кой знае какви екстри. Макар че от днешна гледна точка - не смятам, че понеже някой е бил топ графикьор на форума и не посещава редовно сайта, трябва да седи като колос в групата респект. Само защото някога е имал заслуги.

Не може ли да са с някаква давност, примерно година? Може да се следи с тема - както е за смяната на никовете.

Говоря за респекта по заслуги. 

преди 13 часа , Fast каза:

Не съм съгласен. Потребителите със специален принос би трябвало да бъдат отделно от ловците за реакции/постижения. Според мен това ще поощри повече хора да се кандидатират за модератори, и да създават и участват в конкурси и giveaway-ове, защото това ще бъдат единствените начини за достъп до групата.

Абсолютно съм съгласна с всяка дума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Brian каза:

Срам и позор, хората не пишат а получават бан

 

received_523969758846400.jpeg

Това на кого е. Трябва да е някакъв бъг. 

Подозирам, че е щото като трих зайка и филтрирах ip-та, които вероятно са от мобилните мрежи. Сега махнах, дали пак ще има проблем? Ако има проблем - явно има друг бъг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, meleto каза:

Това на кого е. Трябва да е някакъв бъг. 

Подозирам, че е щото като трих зайка и филтрирах ip-та, които вероятно са от мобилните мрежи. Сега махнах, дали пак ще има проблем? Ако има проблем - явно има друг бъг.

Щом си филтрирал зайка по айпи тя и като гост няма да може да посещава форума така ли е? А ние я чакаме да се завърне ☹️

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Fast каза:

Не съм съгласен. Потребителите със специален принос би трябвало да бъдат отделно от ловците за реакции/постижения. Според мен това ще поощри повече хора да се кандидатират за модератори, и да създават и участват в конкурси и giveaway-ове, защото това ще бъдат единствените начини за достъп до групата.

Съгласявам се, особено тези които сме по-активни и редовни! То се вижда кои сме. А и аз съм новата ПРЕСЛАВА, моля! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...