Jump to content



За абонатите в Пейтриън - баджове, рангове и екстри


Препоръчани коментари

Хай!

Време е да ти разкажа повече за баджовете и защо е добре да ги притежаваш. 

Трупаш точки, за да получиш бадж. Баджовете ти носят точки. А точките увеличават ранга ти във форума. 

За всяко действие във форума получаваш следните точки:

При коментар или цитат към чужд коментар

  • ти получаваш 3 точки
  • цитираният получава 1 точка

Когато следваш тема:

  1. получаваш 2 точки
  2. създателят на темата получава 1 точка

Когато следваш раздел:

Получаваш 2 точки

Когато следваш потребител:

Двамата получавате по 2 точки.

Когато следваш клуб:

  1. Получаваш 5 точки
  2. Собственикът на клуба получава 1 точка

Когато пуснеш статус:

Получаваш 2 точки.

Когато пуснеш тема:

Получаваш 4 точки

Когато създадеш анкета:

Получаваш 5 точки

Когато реагираш на коментар:

  1. Ти получаваш 1 точка
  2. Авторът на коментара получава 1 точка

Когато гласуваш в анкета:

  1. Ти получаваш 1 точка
  2. Създателят на анкетата получава 1 точка

Ако твой коментар е получи 10 реакции:

ти получаваш 10 точки

Ранговете:

ГРУПА ПОТРЕБИТЕЛИ:

Новобранец - 0 точки

Junior - 100 точки

Чирак - 200 точки

Изследовател - 500 точки

ГРУПА RAMANIAC:

Изгряваща звезда - 1 000 точки

Зарибен - 2 000 точки

Ентусиаст - 4 000 точки

Наставник - 8 000 точки

ГРУПА RESPECT:

Любимец - 12 000 точки 

Опитен - 17 000 точки

Senior - 25 000 точки

ГРУПА БОГОВЕ:

Ветеран - 50 000 точки

Обичан от народа - 75 000 точки

Повелител на Рамания - 100 000 точки

 

Екстри:

  • Промяна на потребителско име
  • Може да браузва като скрит потребител
  • Повече място за качване на файлове
  • По-големи файлове
  • Модераторски права 
  • Скриване на коментари
  • Четене на скрити коментари (включително на някои напуснали потребители, които са скрити понастоящем)
  • достъп до recycle bin
  • достъп до 18+
  • достъп до стария админ раздел
  • и други, които не се сещам в момента
  • Повече на брой ЛС-та
  • флууд контрол
  • без пауза при постване на ново съдържание
  • Може да ъплоудва файлове
  • Може да затваря своите анкети
  • Оцветяват се всички отговори на потребителя
  • Мненията на потребителя се приоритизират
  • Може да променя рейтинг
  • Може да редактира коментарите си
  • Може да редактира коментарите си без да оставя следи
  • Може да скрива темите си и статусите си
  • Може да изтрива лични разговори или статусите си

На кои рангове какви екстри се присъждат - още не е решено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto pinned this Тема
  • Отговори 116
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, omline каза:

Ииии ето го резултатът нагледно. Да ти е честита активността, Меле!

image.png.2e482748483cd571b5e2abfd66d276fb.png

Нима предпочиташ пак да редуваме попфолк скандали и чат мания?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обнових темата. Все още не са в сила нещата. Предложения кога да се получават дадени права?

Така като гледам - един потребител може да изкара около 15-20 хиляди точки за месец, ако е активен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен всичко от горния пост, Да спомена - секцията "последно от клубовете" в момемнта е малко ... прекалена. Заема основната част от началната страница и човек не може да стигне до винаги актуалните Чат мания и Поп-фолк скандали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Blueberry каза:

Няма лошо да се пускат нови теми и да се коментират стари, стига да са интересни.

Но! Няма и 10 дни от новите функции и форумът от позамрял се превърна в спам - другата крайност. Нямам сили да видя много от темите, нито известията, които сутринта бяха 112!!!! А се бях логвала вечерта. Помислих, че голи снимки са ми изтекли и ме коментирате, докато не видях, че някой си е ровел в стари теми и е лайквал коментари наред за точки.

Предложението ми е да не се дават точки при даване на реакция, както и да се махнат точките при коментар от някои теми (или раздели) като Игра на градове и подобни непродуктивни простотии.

И на мен всеки ден ми изкачат известия, не виждам лошо в реакциите на потребителите. По-скоро тези известия да не изкачат ако има вариант, иначе нека си има реакции, защо не? Аз съм за да се дават точки, когато потребителите са активни и пишат в темите. Нека форумът малко се раздвижи, че има нужда!
А и нали това е основната цел, да бъде по-активен самия форум, че както каза ти, беше позамрял. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

И на мен всеки ден ми изкачат известия, не виждам лошо в реакциите на потребителите. По-скоро тези известия да не изкачат ако има вариант, иначе нека си има реакции, защо не? Аз съм за да се дават точки, когато потребителите са активни и пишат в темите. Нека форумът малко се раздвижи, че има нужда!

Едно са смислени коментари като например в Лична драма, друго е да се пишат глупости и спамове, за да се трупнат точки (които към момента дори не носят нищо). Акаунти, които не са влизали от години, вече са на 2-3 ранг, защото са получили реакции на старите си коментари. Нелепо е…

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Едно са смислени коментари като например в Лична драма, друго е да се пишат глупости и спамове, за да се трупнат точки (които към момента дори не носят нищо). Акаунти, които не са влизали от години, вече са на 2-3 ранг, защото са получили реакции на старите си коментари. Нелепо е…

Според мен по-скоро трябва да има привилегия и точки за потребители, които сме по-активни и влизаме често, то се знае кои пишем повече, а и си има класация, има някакъв топ 10 или там каквото е, може би за тях трябва да има някакви точки и предимства. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова са тези точки да се трупат. Който иска да дава реакции, който не иска да зяпа. Аз с девилуиш всичко си лайквам да правя го нарочно е и. И си трупаме и двамата точки. Ако ги нямаше новите рангове едвали щях да пиша 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

И на мен всеки ден ми изкачат известия, не виждам лошо в реакциите на потребителите. По-скоро тези известия да не изкачат ако има вариант, иначе нека си има реакции, защо не? Аз съм за да се дават точки, когато потребителите са активни и пишат в темите. Нека форумът малко се раздвижи, че има нужда!
А и нали това е основната цел, да бъде по-активен самия форум, че както каза ти, беше позамрял. 

Може да разгледаш опциите, има разни за това кога да ти изкарва нотификейшън. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

Затова са тези точки да се трупат. Който иска да дава реакции, който не иска да зяпа. Аз с девилуиш всичко си лайквам да правя го нарочно е и. И си трупаме и двамата точки. Ако ги нямаше новите рангове едвали щях да пиша 

Ето, че ти имаш стимул и това може би е стимул за някои от потребителите! Аз съм За, има хора които сме активни и няма лошо да си лайкваме, аз също лайквам на някои от активните потребители разбира се, ако ми хареса коментар, а и имам доста симпатични потребители като теб, Стела, боровинката, Иконика, Румяна-фен, asylm, Лелятин и т.н. Ако съм изпуснал някого, не е нарочно! На тях си лайквам коментарите.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Brian каза:

Затова са тези точки да се трупат. Който иска да дава реакции, който не иска да зяпа. Аз с девилуиш всичко си лайквам да правя го нарочно е и. И си трупаме и двамата точки. Ако ги нямаше новите рангове едвали щях да пиша 

Добре, искаш да кажеш че като стигнеш ранк 14/14, с тоя темп, вероятно някъде другия петък,  пак ще намалиш влизането/писането? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

ПС - Невърмайнд, не ми дава да отметна известия за реакции. 

Точно и на мен не ми позволява, за това попитах. Принципно не ми пречи, така виждаш реакцията на потребителите, но виждам, че други потребители това може да ги дразни. Точно защото опитвах засегнах темата.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спаменето с реакции обезсмисля всичко с ранговете - така не се толерират потребители, които наистина пускат интересни постове и теми и са активни, а тези, които са имали най-много време и нерви да цъкат плюсчета. Да не говорим колко дразнещи са известията.

@meleto ще ни отразиш ли 🥲

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Lelqtian каза:

Добре, искаш да кажеш че като стигнеш ранк 14/14, с тоя темп, вероятно някъде другия петък,  пак ще намалиш влизането/писането? 

Малко трудно някой да го стигне 100 000 точки! 

При положение, че има 5 активни теми където пишат макс 10 човека. И сам да си говориш пак няма да ги направиш.

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Brian каза:

Малко трудно някой да го стигне 100 000 точки! 

При положение, че има 5 активни теми където пишат макс 10 човека. И сам да си говориш пак няма да ги направиш.

 

Абсолютно. Даже доста трудно ще стане това. :D 
Даже и 10 не сме. Редовно си се знаем кои пишем, дано нещата се променят малко.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Спаменето с реакции обезсмисля всичко с ранговете - така не се толерират потребители, които наистина пускат интересни постове и теми и са активни, а тези, които са имали най-много време и нерви да цъкат плюсчета. Да не говорим колко дразнещи са известията.

@meleto ще ни отразиш ли 🥲

Така е загубеното време, изразходваните интернет и падналата батерия на телефона кой ще ги компенсира? 🤣

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Brian каза:

Така е загубеното време, изразходваните интернет и падналата батерия на телефона кой ще ги компенсира? 🤣

Ей за това мразя да пиша от телефона. Като съм си вкъщи, директно от компютъра. Трудно се свиква. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Ей за това мразя да пиша от телефона. Като съм си вкъщи, директно от компютъра. Трудно се свиква. 

Не е по темата ама ние сме така с теб за което се извинявам.

От както съм с такива смарт телефони лаптопа ми събира прах. Друго е да си лежа в леглото и друго е да стоя на стола. 😁

Използвам го само за сваляне на големи файлове и програми които телефона не поддържа. Като видео обработка, документи и други 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Няма лошо да се пускат нови теми и да се коментират стари, стига да са интересни.

Но! Няма и 10 дни от новите функции и форумът от позамрял се превърна в спам - другата крайност. Нямам сили да видя много от темите, нито известията, които сутринта бяха 112!!!! А се бях логвала вечерта. Помислих, че голи снимки са ми изтекли и ме коментирате, докато не видях, че някой си е ровел в стари теми и е лайквал коментари наред за точки.

Предложението ми е да не се дават точки при даване на реакция, както и да се махнат точките при коментар от някои теми (или раздели) като Игра на градове и подобни непродуктивни простотии.

Съгласих се. Оттук насетне ще получава точка само който е написал коментара.

Има и бонус точки при дадени да речем 100 или 1000 реакции, но няма да съобщя колко, за да не предизвиква спам. 

преди 1 час, Lelqtian каза:

Освен всичко от горния пост, Да спомена - секцията "последно от клубовете" в момемнта е малко ... прекалена. Заема основната част от началната страница и човек не може да стигне до винаги актуалните Чат мания и Поп-фолк скандали. 

Последвай темите и винаги ще ги имаш в нотификации. Може би някой ден ще имам време да направя FEED, който да е персонализиран като ФБ. 

преди 1 час, DevilWish каза:

И на мен всеки ден ми изкачат известия, не виждам лошо в реакциите на потребителите. По-скоро тези известия да не изкачат ако има вариант, иначе нека си има реакции, защо не? Аз съм за да се дават точки, когато потребителите са активни и пишат в темите. Нека форумът малко се раздвижи, че има нужда!
А и нали това е основната цел, да бъде по-активен самия форум, че както каза ти, беше позамрял. 

Така е. Но е малко тъпо наистина да се получават точки ей така. Иначе приветствам да оценявате съдържанието на другите, за да оценяват и вашето.

преди 1 час, Blueberry каза:

Едно са смислени коментари като например в Лична драма, друго е да се пишат глупости и спамове, за да се трупнат точки (които към момента дори не носят нищо). Акаунти, които не са влизали от години, вече са на 2-3 ранг, защото са получили реакции на старите си коментари. Нелепо е…

Ако им се пращат мейли, нищо чудно и да се появят във форума. :D 

преди 43 минути, Blueberry каза:

Спаменето с реакции обезсмисля всичко с ранговете - така не се толерират потребители, които наистина пускат интересни постове и теми и са активни, а тези, които са имали най-много време и нерви да цъкат плюсчета. Да не говорим колко дразнещи са известията.

@meleto ще ни отразиш ли 🥲

Промених това с реакциите, както казах по-нагоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...