Jump to content

Провокативни въпроси


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Blueberry каза:

Кой/коя?

EDIT: Видях - и много правилно съм си задала въпроса:

Pin on air

Изборът тук е труден! :D Айде, второто да бъде!

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

Любимата ми ютюбърка

 

Моята е Бейза Ходжа! 

 

преди 3 минути, Kriminal каза:

Любимата ми ютюбърка

 

Моята е Бейза Ходжа! 

 

преди 3 минути, Kriminal каза:

Любимата ми ютюбърка

 

Моята е Бейза Ходжа! 

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.01.2022 г. от 1:31, fearless` каза:

Някъде до 26-тата си годишнина аз пазех някакво поведение и не се срещах с много хора, за което съжалявам, защото може би трябваше да натрупам повече опит в онези години, тоест да имам повече връзки с хора. И може би въпреки, че много добре знаех какъв съм, отричах себе си. След това, доста се отпуснах, но много често в главата ми продължават да се борят различни мисли за това дали мога да бъда щастлив такъв какъвто съм.

Според мен не може да се съчетаят и двете. Винаги едната страна ще е наранена. Не знам някъде около 30 гледам им пада пердето на повечето вземат да губят разсъдък или желанията им стават по силни и спират да мислят за последствията толкова. 

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, DevilWish каза:

Аз до някъде, но тези неща като черна котка да ти мине път например ми идват в повече. :D 
 

Аз примерно на гробище в тъмното никога няма да стъпя! 

  • Haha 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

Аз примерно на гробище в тъмното никога няма да стъпя! 

Честно казано и мен ме хваща страх като си помисля, но не смея за нищо да кажа никога. :D 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Честно казано и мен ме хваща страх като си помисля, но не смея за нищо да кажа никога. :D 

Може да е от многото хоръри които съм гледал. Но определено вярвам в духове 😁

  • Haha 1
  • Kiss 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Brian каза:

Може да е от многото хоръри които съм гледал. Но определено вярвам в духове 😁

Малко са странните неща, които са ми се случвали. Но като малък съм имал такива истории, особено на един Никулден, за това и го мразя този ден. 

  • Like 1
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Малко са странните неща, които са ми се случвали. Но като малък съм имал такива истории, особено на един Никулден, за това и го мразя този ден. 

Разкажи ако може. Моето е повече втълпяване и внушения.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Brian каза:

Разкажи ако може. Моето е повече втълпяване и внушения.

Бях мъничък, може би на 4 годинки. Беше ме страх да спя на моето легълце и спях на голямата спалня с баба, вечерта като си легнахме на пердето наистина имаше някаква жена в черни дрехи и някак си все едно искаше да ми каже нещо с ръката, когато реши да се приближи извиках и баба се събуди, светнахме. Не можех да заспя след това и от тогава мразя този ден. Когато е била бременна с мен майка ми също е видяла жена в черни дрехи и се е чудила дали да я поздрави-подминала и паднала, когато се обърнала нея я нямало. Според нея била Богородица, но аз не мисля така. Другото странно е, че майка ми много е искала момче, но един човек е казал, че ще роди момиче, както и на времето баба мислила, че ще е момче, но не. Иначе после тази жена я сънувах след години и много се изплаших, също като малък съм имал сън с Исус. В една църква и асансьор и ми каза нещо от рода "Аз съм Пепе, сега ще те изям" е това го помня и после като сме отишли в църква съм посочил на баба, че това е той. Страшничко и зловещо беше, колкото до това с момичето не се учудвам.... характерът ми е два пъти по-проклет и съм доста нежен на вид, така, че.... не е нещо особено! Ха ха ха. :D 

  • Like 1
  • Wow 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Brian каза:

Аз примерно на гробище в тъмното никога няма да стъпя! 

Преди години ходих да бетра този на 25км от Панагюрище. Тръгваме с бус в 3 сутринта. На отиване пред гробището видяхме чурупе. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Brian каза:

Аз примерно на гробище в тъмното никога няма да стъпя! 

Аз съм стъпвал и с години искам да ми се случи нещо паранормално, но уви, нищо няма. 😁

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Преди години ходих да бетра този на 25км от Панагюрище. Тръгваме с бус в 3 сутринта. На отиване пред гробището видяхме чурупе. 

Между другото това лято бяхме в Панагюрище за няколко часа, просто да обиколим малко с колата, но слезнахме на кафе. Много ми хареса градът! Страхотни къщи! Това, което веднага ми направи впечатление в един от магазините, че имаше ледени сокчета от нашето време и няма как, взехме и захарен памук и какво ли не. Много любезни и приятни хора има всъщност. Сладоледи на машинка, върнах се в детството си. :) 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DevilWish каза:

Бях мъничък, може би на 4 годинки. Беше ме страх да спя на моето легълце и спях на голямата спалня с баба, вечерта като си легнахме на пердето наистина имаше някаква жена в черни дрехи и някак си все едно искаше да ми каже нещо с ръката, когато реши да се приближи извиках и баба се събуди, светнахме. Не можех да заспя след това и от тогава мразя този ден. Когато е била бременна с мен майка ми също е видяла жена в черни дрехи и се е чудила дали да я поздрави-подминала и паднала, когато се обърнала нея я нямало. Според нея била Богородица, но аз не мисля така. Другото странно е, че майка ми много е искала момче, но един човек е казал, че ще роди момиче, както и на времето баба мислила, че ще е момче, но не. Иначе после тази жена я сънувах след години и много се изплаших, също като малък съм имал сън с Исус. В една църква и асансьор и ми каза нещо от рода "Аз съм Пепе, сега ще те изям" е това го помня и после като сме отишли в църква съм посочил на баба, че това е той. Страшничко и зловещо беше, колкото до това с момичето не се учудвам.... характерът ми е два пъти по-проклет и съм доста нежен на вид, така, че.... не е нещо особено! Ха ха ха. :D 

Дрън, дрън та пляс. 😂

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Между другото това лято бяхме в Панагюрище за няколко часа, просто да обиколим малко с колата, но слезнахме на кафе. Много ми хареса градът! Страхотни къщи! Това, което веднага ми направи впечатление в един от магазините, че имаше ледени сокчета от нашето време и няма как, взехме и захарен памук и какво ли не. Много любезни и приятни хора има всъщност. Сладоледи на машинка, върнах се в детството си. :) 

Явно не си попаднал на хора. И памук освен на панаира, през другото време НЕ ПРОДАВАТ! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Явно не си попаднал на хора. И памук освен на панаира, през другото време НЕ ПРОДАВАТ! 

В магазина има един в кофички, ако се сещаш. Даже онзи ден го видях и в нашия магазин. :D 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...