Jump to content

Провокативни въпроси


Препоръчани коментари

преди 1 час, Willy каза:

3 седмици 😅, днес официално приключи. Убедих се, че явно не съм за връзки, а само за срещи, поне засега, докато си имам други приоритети. 😅

Рекорд, браво на теб! 😂 

На човек не винаги му е до връзки наистина. Особено когато си имаш други неща на главата. Аз съм имала моменти кагато не ми е и до срещи и даже ме дразнят покани и ми е било досадно.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Brian каза:

Да започна от началото първата ми е детската любов от 4 клас се познавахме. Чак 11 клас май беше като се залюбихме. Тя беше една година по малка съответно 10-ти. Бяхме млади и прости с разделите имаме над 5 години. На 23 приключи. Но си ми остана тръпка не знам дали защото беше първата, но си остана най силната. Втората колежка от летището доста по малка от мен 8 години. Но беше красива и чаровна и така ме гледаше с отворена уста, че нямаше как да не се случат нещата. Третата ми беше безразлична нещо като да не съм сам. Но си беше грешка накрая дори не ме интересуваше къде е с кой се среща и какво прави. Тотално безразличие. После след период на самота уж пак. И дано е за по дълго. 😂 Пък каквото стане

Повечето хора казват, че първата любов им остава тръпка. Има нещо вярно в това, може би като първа любов си има специални усещания и емоции, от които ти остава спомен и го изживяваш като се сетиш. И на мен ми остана тръпка от първата. Сега мина много време, години, всеки е по пътя си, но се уважаваме и до днес. Винаги когато го видя изживявам тръпка, но е като хубав спомен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Рекорд, браво на теб! 😂 

На човек не винаги му е до връзки наистина. Особено когато си имаш други неща на главата. Аз съм имала моменти кагато не ми е и до срещи и даже ме дразнят покани и ми е било досадно.

Баш рекорд си е, като още на третият ден имаше заплахи и преследвания от toxic ex😃, който опита да се убие, ако бившата му половинка от 3 години намери щастие до друг. Опитах, дори и на лош начин, но днес разбрах че това са много драми, дори и за мен и реших да сложа края, за да може да се срещнем в по-добри времена, защото страшно много си паснахме, но не сега е момента.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Баш рекорд си е, като още на третият ден имаше заплахи и преследвания от toxic ex😃, който опита да се убие, ако бившата му половинка от 3 години намери щастие до друг. Опитах, дори и на лош начин, но днес разбрах че това са много драми, дори и за мен и реших да сложа края, за да може да се срещнем в по-добри времена, защото страшно много си паснахме, но не сега е момента.

Чак заплахи? Значи работата е сериозна.. Не се ли притесняваш от реакциите сега? Как прие решението ти да сложиш край? 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Чак заплахи? Значи работата е сериозна.. Не се ли притесняваш от реакциите сега? Как прие решението ти да сложиш край? 😁

Да, беше дори и в болница. Аз не се притеснявам от нищо, защото нищо лошо не съм правил, чак след време разбрах за този психопат и имам чиста съвест.

  • Haha 1
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Stela каза:

Повечето хора казват, че първата любов им остава тръпка. Има нещо вярно в това, може би като първа любов си има специални усещания и емоции, от които ти остава спомен и го изживяваш като се сетиш. И на мен ми остана тръпка от първата. Сега мина много време, години, всеки е по пътя си, но се уважаваме и до днес. Винаги когато го видя изживявам тръпка, но е като хубав спомен. 

Аз бих повърнала от първата си връзка. Искам да я изтрия от живота си. 

Първият си кръш обаче не бих го изтрила - 15+ години по-късно все още е як :D 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Да, беше дори и в болница. Аз не се притеснявам от нищо, защото нищо лошо не съм правил, чак след време разбрах за този психопат и имам чиста съвест.

Да, това е важното, че твоята съвест е чиста. Такива отношения с големи крайности са опасни. 

преди 1 час, Blueberry каза:

Аз бих повърнала от първата си връзка. Искам да я изтрия от живота си. 

Първият си кръш обаче не бих го изтрила - 15+ години по-късно все още е як :D 

Толкова ли е било лошо, че да искаш да го изтриеш? 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Да, това е важното, че твоята съвест е чиста. Такива отношения с големи крайности са опасни. 

Толкова ли е било лошо, че да искаш да го изтриеш? 😁

Лошо и било а се е занимавала 😁

  • Haha 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Повечето хора казват, че първата любов им остава тръпка. Има нещо вярно в това, може би като първа любов си има специални усещания и емоции, от които ти остава спомен и го изживяваш като се сетиш. И на мен ми остана тръпка от първата. Сега мина много време, години, всеки е по пътя си, но се уважаваме и до днес. Винаги когато го видя изживявам тръпка, но е като хубав спомен. 

Е да първият път не се забравя казват 😂

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Brian каза:

Е да първият път не се забравя казват 😂

Факт е. Ти би ли спал отново с първата си любов?

Въпроса нека е към всички. На кой му се иска секс за ден с първата любов?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Факт е. Ти би ли спал отново с първата си любов?

Въпроса нека е към всички. На кой му се иска секс за ден с първата любов?

Аз не съм сигурен кой ми е пръв! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

Факт е. Ти би ли спал отново с първата си любов?

Въпроса нека е към всички. На кой му се иска секс за ден с първата любов?

Бих ама няма как да стане не и на този етап. Живее си щастливо в Германия с две деца и мъж 😁

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Stela каза:

На кой му се иска секс за ден с първата любов?

Опазил Господ.  А ти?

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , fearless&#x60; каза:

Много ми харесва този клуб.

Винаги съм се чувствал така още от много малък ми харесаха и момчета и момичета. Няма нещо което ме е подтикнатило, защото това не е решение, което да съм взел или нещо такова. Просто имам влечение и толкова, нямам контрол да го, избера или да се откажа от него, защото е част от мен.

Да влечение е точната дума. Аз го разбрах още в 7 клас. Да стремях се да го подтискам до една пиянска нощ през 2011. После пак до 2019 и вече му изтървах края 😁

  • Wow 1
  • Hug 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...