Jump to content

Провокативни въпроси


Препоръчани коментари

преди 1 час, meleto каза:

Звучи като някой чичак на 50. Кой беше той?

Не, не, писател е на 30 и нещо :D 

преди 1 час, xroflx9 каза:

Тогава променям въпроса на :

Имали ли сте отношения с някой известен? /не само сексуални,а примерно да ви е писал или нещо подобно/

Балан (ютубър, водещ) ми пишеше преди мнооого време, не се сещам за друг. 

Галин ме е "свалял" в дискотека също преди много години, това съм ви го разказвала :D Още тогава го усетих, че е на другия бряг.

преди 1 час, penakavalli каза:

Нека признаем, че всички завиждаме за сексуалните ѝ подвизи.

Аз само за самочувствието й завиждам.

преди 36 минути, Jouey каза:

Този не е ли от предаването "На кафе"? Не е ли гей? 😭

Не е, не е :D 

преди 34 минути, Willy каза:

Е блу е свикнала вече сигурно. От това което пише с години, разбрах че си пада главно по гейове за celebrity crushes.

Да бяха само селебрити кръшес...

  • Haha 4
  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

Обожавам го! Много е забавен и ги храни яко.

 

И аз имах период, в който му изгледах всички видеа, супер чувство за хумор и ги ебава брутално. ТОП!

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petya1 каза:

Ти лесно ли си я монтирал? А има ли начин да не бие на очи, ако роднини дойдат на гости? 😄

Ако си от София, знам един хотел, в който има люлки :D Не знам дали са точно секс, понеже аз не бях в такава стая и видях случайно докато камериерките чистеха, но може и да става за такива цели.

  • Haha 1
  • Wow 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, petya1 каза:

Ти лесно ли си я монтирал? А има ли начин да не бие на очи, ако роднини дойдат на гости? 😄

Като дойдат слагаш цветя по нея и все едно е една от онези висящите стойки за цветя. 

  • Haha 8
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Ако си от София, знам един хотел, в който има люлки :D Не знам дали са точно секс, понеже аз не бях в такава стая и видях случайно докато камериерките чистеха, но може и да става за такива цели.

Кой е хотела?

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petya1 каза:

Ти лесно ли си я монтирал? А има ли начин да не бие на очи, ако роднини дойдат на гости? 😄

Ами един приятел ми я монтира, когато живее в Пловдив. Аз съм много сакат в ръцете иначе сега съм си в Панагюрище и е в кашон, че баща ми ако я види ще има чалав. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Ако си от София, знам един хотел, в който има люлки :D Не знам дали са точно секс, понеже аз не бях в такава стая и видях случайно докато камериерките чистеха, но може и да става за такива цели.

Кой,кой,кой? 😀 Тъкмо наближава Свети Валентин и може да направя такъв подарък. 

  • Like 1
  • Hug 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petya1 каза:

Кой,кой,кой? 😀 Тъкмо наближава Свети Валентин и може да направя такъв подарък. 

Намерих го хотела, ама е най-обикновена люлка, просто не знаех какво точно представлява секс люлката :roll1: Фалшива тревога

преди 7 минути, Stela каза:

Кой е хотела?

 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Намерих го хотела, ама е най-обикновена люлка, просто не знаех какво точно представлява секс люлката :roll1: Фалшива тревога

 

То и на обикновенна люлка става, стига да намериш позата! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Brian каза:

Това с чорапите или пръстите на краката не го разбирам

Чорапите

Всякакви такива фетиши са ми отвратителни. Аз съм малко старомоден и си харесвам нормалните неща, но не бих отказал игрички тип 50 нюанса сиво :1000(29):

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Кое е най-нестандартното място,на което сте правили секс? Събирам идеи.

Стадион, плаж и на едни стари/бивши гробища ( в последствие разбрах.. иначе нямаше да стъпя ) :1000(29):

  • Haha 6
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Кое е най-нестандартното място,на което сте правили секс? Събирам идеи.

От тези съм където все си мисля,че някой ще ни види, хване и така не мога да се отпусна. На стълбите 

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pechenko каза:

Стадион, плаж и на едни стари/бивши гробища ( в последствие разбрах.. иначе нямаше да стъпя ) :1000(29):

Мерака ми е в басейн или морето, но трябва да е по тъмно и да няма хора 😂

  • Haha 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Кое е най-нестандартното място,на което сте правили секс? Събирам идеи.

Ох, като се сетя.. Почти всичките ми такива идеи завършват с пълен провал по време на.. изживяването. 🤣 Обикновено ми хрумват идеи за навън и то като минем покрай някакво място с колата. Винаги нещо проваля нещата. Последния път на някаква много красива гледка из Родопите и ние на капака на колата и.. изскочи заек ( не бургаски) и започна да си играе с крака на гаджето ми. Тъкмо го разкарахме и дойде някакво куче и започна да скимти..и знаете вица за “той умрял, ма” . 🤣

  • Haha 8
  • Wow 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, petya1 каза:

Ох, като се сетя.. Почти всичките ми такива идеи завършват с пълен провал по време на.. изживяването. 🤣 Обикновено ми хрумват идеи за навън и то като минем покрай някакво място с колата. Винаги нещо проваля нещата. Последния път на някаква много красива гледка из Родопите и ние на капака на колата и.. изскочи заек ( не бургаски) и започна да си играе с крака на гаджето ми. Тъкмо го разкарахме и дойде някакво куче и започна да скимти..и знаете вица за “той умрял, ма” . 🤣

Иначе сред природата е много яко. Ама трябва да е топло 🤣

  • Like 3
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Защо не продължи да го изцеждаш и буквално и преносно?

Защото много ме дразнеше, отделно от това продължаваше да пише на приятелките ми и буквално на всяко момиче, с което се запознаеше покрай мен. Пък и той нямаше особено голям интерес към мен, предполагам и ми е изневерявал. Аз си имах друга любов тогава и не ми пукаше особено :D 

  • Like 1
  • Hug 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...