Jump to content

Провокативни въпроси


Препоръчани коментари

Нека тук задаваме всичко онова, което не можем в Общи приказки! Нека е по-свободно и разкрепостено, а не старомодно с разни пароли като при владичеството на Момо.

  • Like 4
  • Haha 3
  • Wow 1
  • Tongue 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека дам старта с директна провокация към @meleto – би ли спал с някой от форума? 

А също и към @Blueberry – кога последно се докосна до припадък, безумие и писък?

  • Like 1
  • Haha 5
  • Wow 1
  • Kiss 1
  • Tongue 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Starboy каза:

Нека дам старта с директна провокация към @meleto – би ли спал с някой от форума? 

Не познавам никого от форума :D Нали онлайн трудно... Иначе всичките ще ви ...

 

 

 

 

 

прегърна хахах

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Не познавам никого от форума :D Нали онлайн трудно... Иначе всичките ще ви ...

 

 

 

 

 

прегърна хахах

Прегърнеш? 

Чул съм някакви слухове, но само ти и Господ знаете! 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, THE IIconic каза:

Прегърнеш? 

Чул съм някакви слухове, но само ти и Господ знаете! 😂

Старите хора така чуват някакви слухове. Ама къде са чули-недочули 

North America Reaction GIF by BBC America

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Arwity каза:

@Starboy, стига увърта! Казвай бил ли си или в момента дали си влюбен в някой от форума. Създадоха ти темата.

Нали вече казах - бил съм, да. Дори смея да кажа, че първата ми любов е именно от Рамания! Сигурно затова винаги се връщам тук, имам някакъв сантимент към това място.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 7
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Arwity каза:

@Starboyдай повече инфо по темата де. Ще е тема на годината ❤

 

Сега уча, довечера, ако отново съм в провокативно настроение, ще споделя някои детайли! Интересно е как Зайка ни инспирира всичките да споделяме по нещо лично.. от толкова четене на нейни неща на куп, вече не знам къде се намирам!

Само мога да кажа, че беше донякъде красиво, донякъде агония, но и съм благодарен, че се случи! Това беше един интересен и неочакван старт за мен, както се вика. И всичко породено от един мой коментар тогава…. 💋

  • Like 1
  • Wow 5
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, hohster каза:

Питайте, разнищете ме, имам какво да кажа ;)

Кога последно се оноди? И как би го оценил от 1 до 10?

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

Колко често мастурбирате?

Всеки ден, дори преди малко.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слаба активност :((. Не се правете на много морални. Моралните за манастира както казва една форумна мегазвезда.

Кое е най-неловкото нещо,което ви се е случвало по време на секс?

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

Много слаба активност :((. Не се правете на много морални. Моралните за манастира както казва една форумна мегазвезда.

Кое е най-неловкото нещо,което ви се е случвало по време на секс?

да се наакам

  • Haha 5
  • Wow 2
  • Sad 1
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FikLena каза:

Как така всеки ден ?

добре де при мен ли има проблем ? само 1 път на седмицата..  :(

1 път седмично? Това сигурно последно ми се е случило като съм бил на 5. Фиклена - изложи се.

  • Haha 5
  • Wow 1
  • Sad 3
  • Tongue 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

доказани вреди от мастурбацията при мъжете

 

1. Загуба на енергия

Мастурбацията отнема много енергия. Липсата на енергия е резултат от прекомерна мастурбация.

2. Зависимост

Пристрастяването към нея също води до биологични промени в организма. Според едно от последните изследвания, мъжете, които мастурбират прекомерно, се смятат за вид наркомани.

3. Ерективна дисфункция

Ерективната дисфункция е най-забележимата страна на ефектите от мастурбацията.

4. Неврологични проблеми

Прекаленото самозадоволяване се свързва и с няколко тежки неврологични затруднения при по-възрастните мъже.

5. Преждевременна еякулация

Прекомерната мастурбация е свързана и с преждевременната еякулация. Мъжете смятат, че е изключително трудно да се контролира освобождаването на сперматозоидите, ако мастурбират много.

6. Отразява се зле на сексуалния живот

Това е свързано с горепосочената точка за преждевременна еякулация. Тъй като твърде много мастурбация забавя удоволствието, възможно е това да унищожи напълно сексуалния ви живот.

7. Прави ви по-сънливи

Прекаленото мастурбиране прекалено много също освобождава излишък от допамин в мозъка, затова ви кара да се чувствате сънливи.

8. Косопад

Да, прекомерната мастурбация води до загуба на коса при мъжете. Ако мастурбирате повече от 5 пъти седмично, не се чудете защо косата ви е започнала да окапва.

9. Загуба на памет

Прекомерната мастурбация води до освобождаването на допамин в мозъка, а това води до загуба на паметта.

10. Загуба на тестостерон

Както стано ясно по-горе, мъжете, които мастурбират много, губят интерес към секса след известно време. По-притеснителното обаче е, че мастурбирането влияе и върху нивата на тестостерон в организма.

  • Haha 2
  • Love 1
  • Confused 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, pechenko каза:

Колко често мастурбирате?

Всеки ден или през ден, но не ми се налага! :D 
Кога за последно правихте секс? 

  • Like 2
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...