Jump to content


Кои бяха любимите ви предмети в училище?


Fast

Кои бяха любимите ви предмети в училище?  

18 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Занимавал съм се с изобразителни изкуства, така, че най-любимите мои предмети бяха категорично тези: 
Изобразителни изкуства, Музика и Български и литература - не мога да си ги деля, за това дадох глас и за трите!
Най-противни са ми Химия и Математика за съжаление! Но не от всеки става Математик! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сръбският и чуждите езици винаги са ми били най. След тях и музика, информатика, мултимедия, бази данни и операционни системи. О ДА и география много многоо!

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Солидно английски език, въпреки че и до днес изпитвам затруднения в дешифрирането на по тежките диалекти. След него се нареждат IT предметите, музиката и биологията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

БЕЛ, Математика и всички икономики, особено Предприемачество, Счетоводство, Икономика, Право и Бизнес комуникации.

И информатика щото играехме с една съученичка на камък, ножица, хартия на ICQ. Искам пак. Ама няма с кой хахаха

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямах такива. Но мога да кажа, че ненавиждах география, химия и математика.

  • Haha 6
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми на 1 художник кой да му е - рисуването. Като бях в гимназията и изхарчих парите дето събирахме за рамка да купуваме, дето опъвахме платната и другите рисуваха, а аз блях щото нямаше къде да си опъна платното 😄😄😄

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Arwity каза:

Ми на 1 художник кой да му е - рисуването. Като бях в гимназията и изхарчих парите дето събирахме за рамка да купуваме, дето опъвахме платната и другите рисуваха, а аз блях щото нямаше къде да си опъна платното 😄😄😄

По рисуване са ми писали двойка. Трябваше да рисуваме една ваза с цветя и една ябълка. Обаче някой отхапал от ябълката и тя побесня. Да сме я били нарисували отхапана. Отказах и директно две ми писа.

  • Haha 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях си голям имат много лоша черта в характера ми. В 9 клас имах по физическо първият срок двойка. Щели всички да ми се смеят как ли не ме убеждава. Отказах да покрият нормативите. Накараме да играя футбол а отказах. И ми вика ще стоиш и ще ги гледаш тогава за присъствие иначе отсъствие. И то как стана играехме си ние на 21, но хвана едното момиче да пуши. И вика о вие се криете и пушите по време на час. Никаква топка вече искам ви при мен да ви виждам. Ще играете футбол или ще гледате. 🤣

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.01.2022 г. от 1:47, meleto каза:

БЕЛ, Математика и всички икономики, особено Предприемачество, Счетоводство, Икономика, Право и Бизнес комуникации.

И информатика щото играехме с една съученичка на камък, ножица, хартия на ICQ. Искам пак. Ама няма с кой хахаха

На мен предметите от този сфера ми бяха най-безинтересни, обаче харесвам статистиката по някаква странна причина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

На мен предметите от този сфера ми бяха най-безинтересни, обаче харесвам статистиката по някаква странна причина.

Бях забравил Статистиката - любима ми беше, макар че там малко през пръсти я учихме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...