Jump to content



Чат мания (януари, 2022 | Тема 2)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Stela каза:

И аз не съм приятелка с SPF-а, а знам, че трябва да се ползва дори през зимата. Колко пъти си купувам такъв крем, мажа се няколко пъти и го зарязвам. След време отива на боклука. Дори на плажа не обичам да се мажа с висок фактор и директно почвам с нещо за бърз тен. Обаче ме мързи да се мажа и ми е драма.

Какъв тонер ползваш? 

REVOX B77 JUST Retinol Rejuvenating Toner Тоник - Douglas и Beauty|Zone

Тази марка я водят за еквивалент на The Ordinary, май не са им лоши нещата, но само това съм ползвала.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

REVOX B77 JUST Retinol Rejuvenating Toner Тоник - Douglas и Beauty|Zone

Тази марка я водят за еквивалент на The Ordinary, май не са им лоши нещата, но само това съм ползвала.

Аз мисля да си поръчам някакви неща на The Ordinary. Мненията за тях за разнородни, но не ми пречи да опитам. 

Това ревю на продуктите е много подробно и добро.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

REVOX B77 JUST Retinol Rejuvenating Toner Тоник - Douglas и Beauty|Zone

Тази марка я водят за еквивалент на The Ordinary, май не са им лоши нещата, но само това съм ползвала.

Нищо тяхно не харесахю 5 серума ползвах и всички в коша. Яко се опъпчих от тях. Ниацинамида на revolution ползвам сега, еми нищо общо. Мн добре ми влияе. Купих си и ролер с розов кварц и с него. Ще ги пробвам и тея да видя, не съм чувала досега за тях. 

преди 1 минута, Stela каза:

@Arwity Аз не съм ползвала ретинол, но мислех да пробвам. Всички го хвалят много, разни влогъри особено. 

Ама вие сте малки бре. Макар нали е хубаво от по-рано да се почне с такава грижа. Ама може 1 курс 1 месец да минеш ей така. То не се знае и твоята кожа как ще го приеме. Вие двете квито сте белички 😄 сигурно като домати ще съе

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ролер имам от 3 години, още не беше станало толкова модерно. Купих си го от Primark за някакви нищожни пари, тук са по 20-30 лева. Чак му се съмнявах дали не е пластмасов :D Не ползвам много, ама е приятничко.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

Нищо тяхно не харесахю 5 серума ползвах и всички в коша. Яко се опъпчих от тях. Ниацинамида на revolution ползвам сега, еми нищо общо. Мн добре ми влияе. Купих си и ролер с розов кварц и с него. Ще ги пробвам и тея да видя, не съм чувала досега за тях. 

Ама вие сте малки бре. Макар нали е хубаво от по-рано да се почне с такава грижа. Ама може 1 курс 1 месец да минеш ей така. То не се знае и твоята кожа как ще го приеме. Вие двете квито сте белички 😄 сигурно като домати ще съе

И аз имам ролер с розов кварц. Слагам го често във фризера и после усещането е уникално и много тонизира кожата. Ползвам го и без продукт, само така за освежаване и масаж и пак е супер. 

Как го каза, че сме малки все едно си ни голяма какичка 😂😂😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

И аз имам ролер с розов кварц. Слагам го често във фризера и после усещането е уникално и много тонизира кожата. Ползвам го и без продукт, само така за освежаване и масаж и пак е супер. 

Как го каза, че сме малки все едно си ни голяма какичка 😂😂😂

И аз преди да го ползвам го слагам за 1 час ама с хладилника. В началото го ползвах без серум, ама мн се зачервявах. А така със серум хем и по-хубаво го нанасям, хем не се зачервявам. Уникално е охладен, особено на очитее ❤ 

Ми по-голяма съм. Като мине човек 30-те и всяка годинка си е важна 😄 до 30 всички са все 1 на една и съща възраст. 

Мисля и др месец пак и устните да правя, ама ще изчакам планетите да тръгнат директно, че се наплаших там 😄😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Arwity каза:

И аз преди да го ползвам го слагам за 1 час ама с хладилника. В началото го ползвах без серум, ама мн се зачервявах. А така със серум хем и по-хубаво го нанасям, хем не се зачервявам. Уникално е охладен, особено на очитее ❤ 

Ми по-голяма съм. Като мине човек 30-те и всяка годинка си е важна 😄 до 30 всички са все 1 на една и съща възраст. 

Мисля и др месец пак и устните да правя, ама ще изчакам планетите да тръгнат директно, че се наплаших там 😄😄

Значи имам още малко време :D Напоследък все ми изскачат постове колко неща се променят след 30, плаша се :laughing:

И аз искам да си правя устните пак, ама не ми се дават пари... споменавала ли съм, че с Емилия ходим на едно и също място? 😅

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

И аз преди да го ползвам го слагам за 1 час ама с хладилника. В началото го ползвах без серум, ама мн се зачервявах. А така със серум хем и по-хубаво го нанасям, хем не се зачервявам. Уникално е охладен, особено на очитее ❤ 

Ми по-голяма съм. Като мине човек 30-те и всяка годинка си е важна 😄 до 30 всички са все 1 на една и съща възраст. 

Мисля и др месец пак и устните да правя, ама ще изчакам планетите да тръгнат директно, че се наплаших там 😄😄

Пробвай и във фризера за няколко минути е охладен перфектно. Спестяваш си време да чакаш. Около очите е прекрасно, даже разнася крема по-добре. Ако имаш проблем с тъмни кръгове се усеща разлика от самото охлаждане. Аз не се зачервявам дори самостоятелно да го ползвам. 

И аз минах 30, така че те разбирам. 😁😁😁

Разкажи за устните. Аз винаги съм се колебала, защото си харесвам моите, а и ме е страх да не ми сложат много и да заприличам на патка. 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Значи имам още малко време :D Напоследък все ми изскачат постове колко неща се променят след 30, плаша се :laughing:

И аз искам да си правя устните пак, ама не ми се дават пари... споменавала ли съм, че с Емилия ходим на едно и също място? 😅

Счетоводителката ще ти ги плати тогава, какво му мислиш? 🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Значи имам още малко време :D Напоследък все ми изскачат постове колко неща се променят след 30, плаша се :laughing:

И аз искам да си правя устните пак, ама не ми се дават пари... споменавала ли съм, че с Емилия ходим на едно и също място? 😅

Не, верно ли 😄 еми айфонче явно искаш и я следваш. Де тва? В дермаакт ли? аз даже мислех, че твоите са естествени, честно. Смятаайй.. 

преди 9 минути, Stela каза:

Пробвай и във фризера за няколко минути е охладен перфектно. Спестяваш си време да чакаш. Около очите е прекрасно, даже разнася крема по-добре. Ако имаш проблем с тъмни кръгове се усеща разлика от самото охлаждане. Аз не се зачервявам дори самостоятелно да го ползвам. 

И аз минах 30, така че те разбирам. 😁😁😁

Разкажи за устните. Аз винаги съм се колебала, защото си харесвам моите, а и ме е страх да не ми сложат много и да заприличам на патка. 😂

Ще пробвам и във фризера.  Е  твоите са топа, защо да ги пипаш? Аз имах 2 черти вместо устни. Ако ходиш при правилния доктор няма да станеш на патка. И мен ме беше страх, че 1 ампула на 3 пъти я слагах. Според мен зависи от устните на човек. Ако са малки и тънки, трябва малко и постепенно. Ако са хубави, по-обемни и т.н. само трябва да си избере правилния доктор. 

 

И аз  моя ролер ония ден се чудих да не е пластмасов 😄 от Лили го взех, по коледа беше от 28лв на 20. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Arwity каза:

Не, верно ли 😄 еми айфонче явно искаш и я следваш. Де тва? В дермаакт ли? аз даже мислех, че твоите са естествени, честно. Смятаайй.. 

Ще пробвам и във фризера.  Е  твоите са топа, защо да ги пипаш? Аз имах 2 черти вместо устни. Ако ходиш при правилния доктор няма да станеш на патка. И мен ме беше страх, че 1 ампула на 3 пъти я слагах. Според мен зависи от устните на човек. Ако са малки и тънки, трябва малко и постепенно. Ако са хубави, по-обемни и т.н. само трябва да си избере правилния доктор. 

 

И аз  моя ролер ония ден се чудих да не е пластмасов 😄 от Лили го взех, по коледа беше от 28лв на 20. 

Аз си имам хубави устни по принцип (зайка стайл), но не знам защо един път ми скимна и си сложих 0,5 мл, после сложих 1, ноо не съм от много време. Харесва ми ефекта, самите устни са по-хидратирани и променя и скулите (мислех, че си въобразявам, но после попаднах и на истински лекарски статии за този ефект).

Зависи от устните наистина - противно на първоначалната логика, на по-големи устни се слага повече, а на по-малки - по-малко. Хора, които по принцип имат тънички устни съветват да си слагат по малко на често, а мен 

Аз съм се интересувала и от ботокс и други филъри, но дерматоложката ми каза, че нямам нужда и ме посъветва за Хайфу... една колежка (на 40) обаче каза, че при нея е нямало ефект и се разколебах. Чета и различни отзиви, но май трябва да си вярвам на дерматоложката, която най-добре ми познава кожата. Вие знаете ли нещо?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Arwity каза:

Аз И аз  моя ролер ония ден се чудих да не е пластмасов 😄 от Лили го взех, по коледа беше от 28лв на 20. 

Моя е от DM, имам го от година може би. Около 20 лв. струваше. И аз се чудех дали е ок, защото по сайтовете са на доста по-висока цена. Има такива по 70-80лв. и си реших, че моя е менте,  но пак си го ползвам. Щом не се пръсна във фризера имам надежда. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Хайде, пиперко, да те видим! :D 

Искам да създам тема за сексуалната ориентация, за кой раздел е? И btw твоята каква е, много си потаен?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Хайде, пиперко, да те видим! :D 

Страхотно, точно това искахме, обаче не знам как действа това! Дай старта, че да влезна набързо в релси. :Jumpy:

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Искам да създам тема за сексуалната ориентация, в кой раздел е? И btw твоята каква е, много си потаен?

Ако е пиперливо - в пиперливия раздел. Ако е анкета - в раздел Анкети.

Ха, потаен ли съм? От твоите съм. 

Току що, Starboy каза:

Страхотно, точно това искахме, обаче не знам как действа това! Дай старта, че да влезна набързо в релси. :Jumpy:

Цъкни на менюто - Сподели история и оттам Създаване на нова тема.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Stela каза:

@Blueberry Хайфу-то е лифтинг нали? С апарат се прави. Не съм запозната много, но не се ли прилага при по-зряла кожа и бръчки? 

Да, някакъв радиочестотен. Ами уж да, но моята дерматоложка ми го предложи като неинвазивен заместител на ботокса. Ще си помисля и може и да ида - и без това нямам какво да правя по цял ден. :laughing:

  • Haha 1
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Arwity каза:

Тоз пенис рекламата дето ми излиза, има ли как да го разкарам туй чудо? Да се показва друга?

Явно според кой какво си мисли такова му излиза. На мен не се е показвал

  • Haha 4
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , meleto каза:

Хайде, пиперко, да те видим! :D 

@meleto Не искам да звуча като Бърта от "Двама мъже и половина" , ама това ти ще си го модерираш. :D

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Да, някакъв радиочестотен. Ами уж да, но моята дерматоложка ми го предложи като неинвазивен заместител на ботокса. Ще си помисля и може и да ида - и без това нямам какво да правя по цял ден. :laughing:

Ако решиш и отидеш сподели после мнение. Интересно ми е. 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...