Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 2)


Препоръчани коментари

Zai4eto82:

Цитат

 Може би за първи път пробвах толкова много сутиени- 9 на брой и жената и тя вика : ах, това Танче , досега толкова сутиени не бях давала. Докато намерим, който да е за мен, да ми харесва, да не ми стяга или да не ми хлабав. Накрая стигнахме до червено черен сутиен с черни прашки. Викам, ей , много секси. Жената вика ти си огън. А и ми каза ще вземеш това, което на теб ти харесва и се чувстваш добре. От всички модели, купих черночервения сутиен с черните прашки, че и 4 лв отстъпка ми направи. ВИка, ти си хубаво дете. 

ама чакайте тя пробвала сутиени и прашки ли ? 😲  нали в магазините не е позволено бельото да се пробва поради хигиенични причини

  • Haha 3
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FikLena каза:

Zai4eto82:

ама чакайте тя пробвала сутиени и прашки ли ? 😲  нали в магазините не е позволено бельото да се пробва поради хигиенични причини

Нали продавачката я е харесала, сигурно затова е направила компромис. 

  • Like 2
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докога Омлине ще е модератор? Предлагам до 00:00 тази нощ.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Wow 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Докога Омлине ще е модератор? Предлагам до 00:00 тази нощ.

Най- добре да му закрият профила като на Зайка и да ни лиши от присъствието си!

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Starboy каза:

Докога Омлине ще е модератор? Предлагам до 00:00 тази нощ.

Какво е направил?

преди 1 час, FikLena каза:

Zai4eto82:

ама чакайте тя пробвала сутиени и прашки ли ? 😲  нали в магазините не е позволено бельото да се пробва поради хигиенични причини

Е сутиени могат да се пробват... за прашките - иу.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Какво е направил?

преди 1 час, FikLena каза:

Скри постове в тема, в която е изрично написано, че е за истории и цитати, защото били "безсмислени" . После се поправи. Не знам защо се е вживял толкова. Мисля че в този раздел постовете не се отчитат.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Скри постове в тема, в която е изрично написано, че е за истории и цитати, защото били "безсмислени" . После се поправи. Не знам защо се е вживял толкова. Мисля че в този раздел постовете не се отчитат.

И да се отчитат, не се плащат. Не виждам лошото. Не заклеймяваме и не обиждаме никого, събираме на едно място постове, които така или иначе ги има във форума. 

За пръв път от много време насам този раздел е по-активен от Поп-фолк, защо трябва да се спира. И без това до 3-4 дни ще отшуми.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Омлайм ще го изритаме много скоро от поста му, изобщо не става за това. Първото, което е не комуникира с никой, явно ни наблюдава отдалече, въобразявайки си, че стои на трон. Второто, което е – странен е и има ужасен аватар - jumpscare. Трето, според мен абсолютно нечестно е там, защото не вярвам някой да е гласувал за него. Не съм останал и с някакви впечатления от неговата длъжност, имайки предвид, че разбрах, че е модератор преди 1 час. Четвърто и пето - просто ме дразни. Не е окей според мен да има ограничен брой пъти на това някой да бъде модератор, нека като има желание и се справя и хората го харесват да си бъде, ако иска и 10 години, както се вика без никаква давност. Фаст и Печенко си вършат работата супер и предлагам те да са, така и така настъпват промени, нека и това се смени. 

  • Like 3
  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Blueberry каза:

И да се отчитат, не се плащат. Не виждам лошото. Не заклеймяваме и не обиждаме никого, събираме на едно място постове, които така или иначе ги има във форума. 

За пръв път от много време насам този раздел е по-активен от Поп-фолк, защо трябва да се спира. И без това до 3-4 дни ще отшуми.

Мисълта ми е, че @omline е приложил суха бюрократичност където не му е мястото. Тази тема е устроена като игра - кой ще намери и постне най-интересния й контент, и @THE IIconic малко се е превъзнесъл, но след като тези постове не влизат в общия му брой постове така или иначе, и не може да се каже, че го е направил за да си вдигне мерника. Нямаше смисъл да му отправя вербално предупреждение. Можеше просто да ги обедини тихо (както в последствие е направил) .

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Starboy каза:

Омлайм ще го изритаме много скоро от поста му, изобщо не става за това. Първото, което е не комуникира с никой, явно ни наблюдава отдалече, въобразявайки си, че стои на трон. Второто, което е – странен е и има ужасен аватар - jumpscare. Трето, според мен абсолютно нечестно е там, защото не вярвам някой да е гласувал за него. Не съм останал и с някакви впечатления от неговата длъжност, имайки предвид, че разбрах, че е модератор преди 1 час. Четвърто и пето - просто ме дразни. Не е окей според мен да има ограничен брой пъти на това някой да бъде модератор, нека като има желание и се справя и хората го харесват да си бъде, ако иска и 10 години, както се вика без никаква давност. Фаст и Печенко си вършат работата супер и предлагам те да са, така и така настъпват промени, нека и това се смени. 

Миналия месец имаше тема за сваляне на правата му, където са изложени доста интересни аргументи. Можеш да погледнеш когато имаш време.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, най-накрая сте ми реагирали с лайненце! Доста лайненца събрах! Истинско зайче съм Аз! 😘 
Лайненцата са нещо кафяво, лайненцата са нещо ново, ексзотично и леко еротично за нашия форум! 
Lainenceto92 😘 

  • Haha 3
  • Ooo 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

kao monte carlo sija montenegro ~ @Kriminal поздрав с хита!

 

БроОоОоООд у вагииИИинИииИ

Отвръщам поздрава👄

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Fast каза:

Мисълта ми е, че @omline е приложил суха бюрократичност където не му е мястото. Тази тема е устроена като игра - кой ще намери и постне най-интересния й контент, и @THE IIconic малко се е превъзнесъл, но след като тези постове не влизат в общия му брой постове така или иначе, и не може да се каже, че го е направил за да си вдигне мерника. Нямаше смисъл да му отправя вербално предупреждение. Можеше просто да ги обедини тихо (както в последствие е направил) .

бюрократичност ами като той написа пост със ол кепс не виждам да са го изритали, а е срещу правилата

  • Like 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Освен  с най-много коментари за 24 часа,темата ми предизвика и истинска полемика ❤️ Благодаря ви,какво съм ви дал толкова??

Как какво? КОГА? :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Starboy каза:

Омлайм ще го изритаме много скоро от поста му, изобщо не става за това. Първото, което е не комуникира с никой, явно ни наблюдава отдалече, въобразявайки си, че стои на трон. Второто, което е – странен е и има ужасен аватар - jumpscare. Трето, според мен абсолютно нечестно е там, защото не вярвам някой да е гласувал за него. Не съм останал и с някакви впечатления от неговата длъжност, имайки предвид, че разбрах, че е модератор преди 1 час. Четвърто и пето - просто ме дразни. Не е окей според мен да има ограничен брой пъти на това някой да бъде модератор, нека като има желание и се справя и хората го харесват да си бъде, ако иска и 10 години, както се вика без никаква давност. Фаст и Печенко си вършат работата супер и предлагам те да са, така и така настъпват промени, нека и това се смени. 

БХКто каза вече не искал да е модератор повече , нека уважим желанието му. 

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  

преди 1 час, xroflx9 каза:

Зайка вече освен че си е скрила постовете във фейсбук,е спряла опцията да й се пращат покани.😔

Мисля, че като те изтрие някой или ти откаже поканата, вече нямаш право да му искаш. Аз имам бутон да я добавя.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...