Jump to content



Ъпдейт на форума - 18.01.2022


Препоръчани коментари

 

преди 1 час , FikLena каза:

кога ще емдедетвате инстаграм ????????/

https://www.instagram.com/p/CUXcc-2o5bA/

Нямаш идея в какви занимавки ме вкарваш. Ама, чакам ФБ да валидират разни неща, че да активираме таз опция неземна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

 

Нямаш идея в какви занимавки ме вкарваш. Ама, чакам ФБ да валидират разни неща, че да активираме таз опция неземна.

Айде... Фб галфоните одобриха апликейшъна, настроих го и ---- вече можем да вграждаме

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto Има ли възможност бутона за редакция на пост да се върне на старото му място? Щото в краткия прозорец, в който може да се възползвам от тая екстра, нещо имам навика да кликам "цитирай". 

Също нещо май не сме се разбрали, гледам си преместил "последни коментари" и "последни постижения" под "последно от теми" и "последно от форума" вместо да го преместиш по-горе в лявата част на менюто? В момента е още по-претруфена началната страница, още повече коментарите ги показва с клипове, скрийншоти и вградени постове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

@meleto Има ли възможност бутона за редакция на пост да се върне на старото му място? Щото в краткия прозорец, в който може да се възползвам от тая екстра, нещо имам навика да кликам "цитирай". 

Също нещо май не сме се разбрали, гледам си преместил "последни коментари" и "последни постижения" под "последно от теми" и "последно от форума" вместо да го преместиш по-горе в лявата част на менюто? В момента е още по-претруфена началната страница, още повече коментарите ги показва с клипове, скрийншоти и вградени постове. 

Може, но трябва да ровя в кода. Но тези дни няма да имам време.

Малко се обърках. Не ги искаш коментарите или ги искаш? И как е станала по-претрупана като са в дъното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, meleto каза:

Може, но трябва да ровя в кода. Но тези дни няма да имам време.

Малко се обърках. Не ги искаш коментарите или ги искаш? И как е станала по-претрупана като са в дъното.

Началната страница има две колони - една тясна в ляво и основната в дясно. Коментарите и постиженията бяха в ляво, съответно накрая и отгоре, сега са в голямата в дясно. Идеята ми беше да им смениш местата в лявата колона, а не да са в голямата дясна. 

image.png.e21cb03ee9e802a33682b8ecf368d6b2.png

По претрупано е, щото в момента 

1) Място за реклами

2) Анкета 

3) 20 теми от Клубове

4) 20+ теми от Форума

5) Последни коментари 

6) Баджове

И чак тогава форум. И то като кликнеш на "Форум" което би следвало да те прати направо ей тука

Capture2.JPG.0840b31baff5cb1e0f07eaa9254cf105.JPG

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Началната страница има две колони - една тясна в ляво и основната в дясно. Коментарите и постиженията бяха в ляво, съответно накрая и отгоре, сега са в голямата в дясно. Идеята ми беше да им смениш местата в лявата колона, а не да са в голямата дясна. 

image.png.e21cb03ee9e802a33682b8ecf368d6b2.png

По претрупано е, щото в момента 

1) Място за реклами

2) Анкета 

3) 20 теми от Клубове

4) 20+ теми от Форума

5) Последни коментари 

6) Баджове

И чак тогава форум. И то като кликнеш на "Форум" което би следвало да те прати направо ей тука

Capture2.JPG.0840b31baff5cb1e0f07eaa9254cf105.JPG

Все съм си мислел, че ФОРУМ никой не го ползва?

По принцип мога да направя един вид JUMP функции. От сорта - отиди на клубове, отиди на форум, отиди на теми или коментари. Но и това ще ми трябва време да го направя, щото не е предвидено като опция. 

А ти влизаш от десктоп. Предполагам, че за тия на телефони - сегашната версия им е слънце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Все съм си мислел, че ФОРУМ никой не го ползва?

По принцип мога да направя един вид JUMP функции. От сорта - отиди на клубове, отиди на форум, отиди на теми или коментари. Но и това ще ми трябва време да го направя, щото не е предвидено като опция. 

А ти влизаш от десктоп. Предполагам, че за тия на телефони - сегашната версия им е слънце.

Форум се отваря стандартно като отидеш на ввв.раманиа-бг.цом 

От телефона влизам чат пат, и двете колонки са комбинирани в една безкрайна ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

@meleto Има ли възможност бутона за редакция на пост да се върне на старото му място? Щото в краткия прозорец, в който може да се възползвам от тая екстра, нещо имам навика да кликам "цитирай". 

 

Върнах го! Мисля че е ок така?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече имаме Ramania Dark Темплейт. Даже вече се суичнах към него. Уникален е.

Току що, FikLena каза:

АА това е супер.

 

но лявата част нещо много празно

 

Какво да сложа там... Реклами ли :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

защо махна последните коментирани теми 😭

image.png.68747ac30cf20a842f42c1fb65a3aac7.png

  

преди 51 минути, meleto каза:

Вече имаме Ramania Dark Темплейт. Даже вече се суичнах към него. Уникален е.

 

къде е тази тема

image.png.fcfda270d4368dc66a4e48f8f408aab4.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FikLena каза:

защо махна последните коментирани теми 😭

image.png.68747ac30cf20a842f42c1fb65a3aac7.png

  

къде е тази тема

image.png.fcfda270d4368dc66a4e48f8f408aab4.png

 

Малко разместих пластовете.

Сега ако погледнеш - ще се появи. Бях я пуснал само за мен хахаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, meleto каза:

 

Малко разместих пластовете.

Сега ако погледнеш - ще се появи. Бях я пуснал само за мен хахаха

Темата е супер, но можеш ли да върнеш логото? Мисля че ти го пращах в началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...