Jump to content



Ъпдейт на форума - 18.01.2022


Препоръчани коментари

преди 1 час, Lelqtian каза:

@meleto Не коментирахме ли да увеличиш малко тая опция? 

  • Max total size: 200 kB

Дори това е много. Нормалните снимки, дето са оптимизирани не превишават. Оразмери снимката си, ако имаш проблем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , hohster каза:

Аз съм един от първите регистрирани в този профил преди 15 години.... а получих значка "Новобранец" охаааааа :D

И аз съм така, споко, не си единствен. 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият факт, че след 15 години още сме тук, говори достатъчно колко сме шантави 😄. Аз даже съм още от преди това, като беше стария форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значките се дават за различни постижения. Системата все още обновява профилите, но е важно да се каже, че има значение колко сте активни в настоящето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , payner_tv каза:

Самият факт, че след 15 години още сме тук, говори достатъчно колко сме шантави 😄. Аз даже съм още от преди това, като беше стария форум.

От 2008 съм сигурно! Фаталните 13, а сигурно в началото на есента стават 14. :D Спомням си, че точно беше хит тогава на Емилия - "Ще рискувам"! :D Харесва ми, но @meleto и аз като някои от форумците съм за стария дизайн на форума. Няма ли начин да си го върнем? Иначе новите реакции много яко и идеята да се случват някакви допълнителни неща, ако форумец пише повече и е по-активен! Но тия, които сме тук от повече време определено не сме новобранци! :D Стари, но лачени чанти. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

От 2008 съм сигурно! Фаталните 13, а сигурно в началото на есента стават 14. :D Спомням си, че точно беше хит тогава на Емилия - "Ще рискувам"! :D Харесва ми, но @meleto и аз като някои от форумците съм за стария дизайн на форума. Няма ли начин да си го върнем? Иначе новите реакции много яко и идеята да се случват някакви допълнителни неща, ако форумец пише повече и е по-активен! Но тия, които сме тук от повече време определено не сме новобранци! :D Стари, но лачени чанти. :D 

До месец никой няма да помни стария дизайн, а и не е много по-различен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

До месец никой няма да помни стария дизайн, а и не е много по-различен.

Дано свикнем! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Аз на дизайна вече му свикнах, само болдването на теми с непрочетени коментари да се върне и всичко ще е тип-топ. :Vishenka_12:

https://www.ramania-bg.com/settings/links/

От настройките можеш да избереш дали да те отвежда към последния прочетен коментар, в началото на темата или до последния коментар на темата. За болдването - май вече го няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като си цъкнете на акаунта горе вдясно ще ви изпише колко точки ви остават до следващото ниво. Като гледам един пост е 1 точка, а може и от раздела да зависи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Като си цъкнете на акаунта горе вдясно ще ви изпише колко точки ви остават до следващото ниво. Като гледам един пост е 1 точка, а може и от раздела да зависи.

За абонатите в Пейтриън ще споделя точковата система хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.178eed5b95126576d5c568aa1aa15838.png

@meleto може ли да оправиш това за известията и съобщенията дето не се вижда само да смениш цвета да е бял нпр

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Kriminal каза:

image.png.178eed5b95126576d5c568aa1aa15838.png

@meleto може ли да оправиш това за известията и съобщенията дето не се вижда само да смениш цвета да е бял нпр

+1. Предлагам също да бъде прекръстена на "Ramania Classic" .

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Като си цъкнете на акаунта горе вдясно ще ви изпише колко точки ви остават до следващото ниво. Като гледам един пост е 1 точка, а може и от раздела да зависи.

Не са ли 5 точки?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Fast каза:

+1. Предлагам също да бъде прекръстена на "Ramania Classic" .

 

преди 1 час, Kriminal каза:

image.png.178eed5b95126576d5c568aa1aa15838.png

@meleto може ли да оправиш това за известията и съобщенията дето не се вижда само да смениш цвета да е бял нпр

Готови сте

Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto, вчера като влязох в една от темите с анкета, най-отгоре имаше брояч, показващ общия брой на гласуващите, а сега гледам вече го няма. Мисля че е по-добре с него. 

Също така продължавам да настоявам за бутон "ТОП", който го имаше преди предния ъпдейт. 🙂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , meleto каза:

 

Готови сте

Хубуу, но все пак ако не ти е много играчка, може да сложиш още няколко теми с някви различни цветови опции? както и нещо тъмно, нали беше от партията да се радваме на шаренкото? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...