Jump to content



Ъпдейт на форума - 18.01.2022


Препоръчани коментари

Но като гледам - всички сме Newbie. Ще се ползва ли тази опция?

И друго, което забелязах - аз си смених темата на Roboto Design и не излизат иконките горе:

image.png.eae080d06cedc3eca96d734de6bc9c86.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Но като гледам - всички сме Newbie. Ще се ползва ли тази опция?

И друго, което забелязах - аз си смених темата на Roboto Design и не излизат иконките горе:

image.png.eae080d06cedc3eca96d734de6bc9c86.png

И при мен ги няма, сега пробвах. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Може ли да обясните как работи. Ако си запознат. :)

Засега не е много ясно, но може да разгледаш в профила си - най-отгоре има секция с ранка, до нея е тая с ачийвмънтите, ще видиш какви са отбелязани на тоя етап и може да гадаем какви са останалите. На мен ми е отбелязало за брой постове и реакции. 

преди 5 минути, Blueberry каза:

Но като гледам - всички сме Newbie. Ще се ползва ли тази опция?

И друго, което забелязах - аз си смених темата на Roboto Design и не излизат иконките горе:

image.png.eae080d06cedc3eca96d734de6bc9c86.png

Бих предположил, че вероятно е няква нова фунция вградена в актуалния форумен софтуер, включена по подразбиране, тия ранкове имат нужда от допълнителни настройки. 

Roboto Design явно ще е така, няма и звуков сигнал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Засега не е много ясно, но може да разгледаш в профила си - най-отгоре има секция с ранка, до нея е тая с ачийвмънтите, ще видиш какви са отбелязани на тоя етап и може да гадаем какви са останалите. На мен ми е отбелязало за брой постове и реакции. 

Бих предположил, че вероятно е няква нова фунция вградена в актуалния форумен софтуер, включена по подразбиране, тия ранкове имат нужда от допълнителни настройки. 

Roboto Design явно ще е така, няма и звуков сигнал. 

Намерих ги, благодаря. Изглежда интересно, все пак е нова функция. 

Новия скин не е толкова зле. Само малко ми вади очите цвета на корицата, защото съм свикнала с по-тъмния. Другото на този етап ми харесва. Така реагирахме и когато @meleto изцяло смени форума, когато го взе, но всички свикнахме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като натисна на тема (от 10те най-отгоре нали) вече не ме праща на първия коментар, който не съм видял, а на първата страница. Темите, в които е имало активност преди да съм ги отворил също не са с удебелен шрифт. Това нека се върне. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Засега не е много ясно, но може да разгледаш в профила си - най-отгоре има секция с ранка, до нея е тая с ачийвмънтите, ще видиш какви са отбелязани на тоя етап и може да гадаем какви са останалите. На мен ми е отбелязало за брой постове и реакции. 

Бих предположил, че вероятно е няква нова фунция вградена в актуалния форумен софтуер, включена по подразбиране, тия ранкове имат нужда от допълнителни настройки. 

Roboto Design явно ще е така, няма и звуков сигнал. 

Явно в момента се индексират achievement-ите и то по азбучен ред. Гледам, че аз винаги съм една от първите, които минават нагоре. Явно в момента е на D

image.png.0b570a19eced867da4911870c86dd5cd.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Търпение. Има още доста задачи пред системата да изчисти. Ранговете в това число. Включително опцията с Инстаграм. Би трябвало да се ембедва както преди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои други неща, които засега дразнят, а ти ще кажеш дали ще се индексират или не 

1 - вградените клипове от тубата заемат целия наличен хоризонтален елемент, по възможност, нека вграждането е както преди 

2 - темите в популярно в момента се подреждат по последна активност, което май е значителен напредък, но индикатора - болднати бяха - че има нови коментари го е фанала липсата. Има го и момента как не те праща на последния коментар, който си прочел, но това не съм 100% сигурен дали не беше счупен от известно време. 

3 - сложи някви разнообразни скинове ако може, единия е твърде бял, а другия - твърде не показва известия на тоя етап. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли как рекламите да се направи да излизат под темите примерно, а не най-горе в началната страница? Така заемат почти целия екран и трябва да скролваш тях, постиженията, статусите и коментари за да ги достигнеш. Може би е възможна различна подредба? Поне за рекламите? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

Търпение. Има още доста задачи пред системата да изчисти. Ранговете в това число. Включително опцията с Инстаграм. Би трябвало да се ембедва както преди.

Я да пробвам

https://www.instagram.com/tv/CVaKxV6DY-j/?utm_medium=copy_link

 

Не става

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...