Jump to content

Спомени и бисери на zai4eto82


Препоръчани коментари

Old vs Young 

Нищо не мога да ти кажа. На работа пък имаме едно ново момче на 19 години, но той е за малко, есента си тръгва, защото е студент по физическо в Пловдив. Обаче като дойде първия ден и като го видях викам на шефа тоз много готин- ами той тяло, очи, лице, усмивката му. Ама си има приятелка от 3 години, заедно са завършили миналата година, но не е от Бургас той и затова пътува всеки ден, а тя е от Бургас. Ама приятелката му хич не ме кефи. Аз му викам ще имаш много фенки като станеш даскал. Той знае,че го харесвам, казаха му. Иначе много ми помагаше с чистенето. Аз много не мога да го гледам, защото е толкова готин. Пък станахме приятели с него във фейса и инстаграм. Ама той е на 19, направо съм луда. 

И докато съм писала тука е минал Рики с Que Rico Fuera в 12:54 по City TV. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

(Още моменти за 19 годишния)

Спамърка в Инстаграм:

Да, ама са малки. Е сега ще го видя пак като отида. Даже ми вика ти си ми харесала всички снимки като се следваме в инстаграм. :D

Похотливо око:

Да, ама много цапа като работи, аз само му се карам и все вървя след него. Наскоро 2 пъти влезе в съблекалнята докато се обличам, забравил да почука и после ми се извинява. Другият колега ми вика той ти е слабост, тъй че му е простено дето цапа. Викам колкото е готин, толкова цапа. Ама като разбрах, че ще ни напуска ми стана тъпо.  :(

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Нещо, забелязано още през 2007 година. Всяка прилика с хора от форума е случайна:

 

E50A39B2-569A-4430-9726-9072D78194D7.jpeg

Аз не схващам. Да няма заек на снимката?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше доста култови коментари и за пицарчето, ама тях май ги изтри, щото бяха стигнали до него и шефовете щяха да я гонят ако продължава да коментира колегите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами сега?

Е може ли сега Коце със 107 дни по Фен Тв и по City TV следва Рики с Que Rico Fuera. 

Мрънкало

Спала съм само 3 часа. Снощи му мрънках, че сложил люта чушка и магданоз в салатата, че си направих отделна салата. Мрънках му за дъжда, за плажа, за времето. Казах му, че имам специални поздрави от Велислав. И сега сме на ранчото и още вали. 

Sorry, Ники

Той Ники ми е казвал,че само за него се правя. и се дразни ама изобщо не ми пука. Един ден е, искам да ме помни Коце, пък и Борето ще идва. Ники иска руса да се правя, казала съм му забрави. Някои казват, че ми отива русо, други не, Аз на руси кичури не можах да се възприема,че изтраях 1 месец само, руса пък изобщо не се харесах. 

И най- интересното е,че ТРИО БИК идват в Бургас на 20 август срещу 21 август, а ние с Ники имаме годишнина на 21 август и аз ще бъда при Коце. :D

A Ники ще чака в колата,. 

BTW

Забравих да спомена, че от време на време ходя и да подрязваме косата, за да расте още. 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скромността краси човека

Нямааааааааааааааааааааааааааааааааааааа и не съм никаква звезда-звездите са на небето.

Ами за какво ми викаш звезда- най-обикновен човек съм си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Взето от Чат мания

zai4eto82: "Я си трай. На Рики винаги ще е най-яката.

На Шакира не ми харесва как й изглежда пъпа в клипа- някакво топче."

п. с. @meletoможе ли да качваме снимков материал вече? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някакъв непознат днес ми пише във фейса, че съм била различна, с;адка, не съм била кифла и съм била реална. :D
 

Днес сервитзорът на работа ме изнерви. Аз носих чинии надолу по стълбите много повече от него. И като слизах надолу по стълбите едва не ги изтървах, вече в кухнята в миялното за малко щях да ги изтърва. Счупих една кафена малка чиниийка само. Шефът като ме видя и ме пита добре ли съм, да не съм нарязала нещо. Викам не, обаче м исе зави свят и ми стана лошо от носенето на тежките чинии, че си купих кола и шоколад. И после му казах на сервитьора, че нося много повече от него и за пореден път му казах, че не е никакъв мъж.
Като си тръгвах си казахме на испанки с шефката лека нощ и чао тъй като пак беше пуснала испанска музика. Утре пицарчето се завръща от 2 дена почивка на Банско с монахинята. Като дойде сутринта ще има бая топки с шефа да прави за пици, че всичкото тесто свърши днес- много ядаха. Шефът само ще дойде да му помогне и заминава за София по работа. Утре съм първа смяна, сигурно пицарчето ще ми надуе главата за оная и почивката им и ще го отнесе както съм изморена тези дни и няма да го изтрая. Като го няма, едно спокойно, не ми надува главата. 
 
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хана Монтана

Довършвам пъзела на брат ми. Трябва да се получи Хана Монтана. Отдавна не бях редила. ;) (снимка)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като пребита съм. Всичко ме боли. Вчера си купих кафе, кола, шоколад, сокче, десертчета, ядене. Ами то още в 11;00 часа ми стана лошо. Да не спреш от 8:00 до 11:00 и после и обяда като почна. Пицарчето ми сваляше чинии, качваше, защото и аз свалях и качвах, ама то вече всичко започва да те боли. Пицарчето 2 пъти ми разтрива гърба. Към 22:45 си тръгнах ама преди това пицарчето ми дава една картичка със стихотворение, което купил за монахнията и ме караше да го прочета. Аз едва го прочетох, погледът ми се премрежваше от умора. Шефът измете и изми цялата кухня- златен шеф имам. Днес се завръща готвачката за 2-ра смяна. Не знам как днес ще отида за 2-ра смяна. И другият колега ми я показа монахинята във фейса й и аз се чудя пицарчето сляп ли, луд ли е, не знам.  И сега шефката ми прати новия график по вайбър. 

И монахинята му забранила да ходи вече не дисктотека, защото според нея бил много готин и момичетата щели да му се нахвърлят. Още отсега затворник стана. Ще забрави за Емануела. От Емануела скочи на монахиня. 
 

Тая монахинята ми прилича на Кити 2.
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

Като пребита съм. Всичко ме боли. Вчера си купих кафе, кола, шоколад, сокче, десертчета, ядене. Ами то още в 11;00 часа ми стана лошо. Да не спреш от 8:00 до 11:00 и после и обяда като почна. Пицарчето ми сваляше чинии, качваше, защото и аз свалях и качвах, ама то вече всичко започва да те боли. Пицарчето 2 пъти ми разтрива гърба. Към 22:45 си тръгнах ама преди това пицарчето ми дава една картичка със стихотворение, което купил за монахнията и ме караше да го прочета. Аз едва го прочетох, погледът ми се премрежваше от умора. Шефът измете и изми цялата кухня- златен шеф имам. Днес се завръща готвачката за 2-ра смяна. Не знам как днес ще отида за 2-ра смяна. И другият колега ми я показа монахинята във фейса й и аз се чудя пицарчето сляп ли, луд ли е, не знам.  И сега шефката ми прати новия график по вайбър. 

И монахинята му забранила да ходи вече не дисктотека, защото според нея бил много готин и момичетата щели да му се нахвърлят. Още отсега затворник стана. Ще забрави за Емануела. От Емануела скочи на монахиня. 
 

Тая монахинята ми прилича на Кити 2.
 

 

Само не помня дали това за златния шеф го е писала преди или след другата история за шефа, като и налетя ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...