Jump to content



ЛИДИЯ - ЧИСТИ СМЕТКИ


Препоръчани коментари

преди 18 минути, kalpazanin каза:

Браво, хареса ми ! 

А най-хубавото е, че Галин не изпълнява мъжката част .

Не може той да не се пейст-не в някой проект, вече и сценарист се пише (къде го видяха тоя сценарии в имиджов клип...) : Режисьор и сценарист: Галин, Иван Димитров- Торекс  .

Не ми хареса песента, не я виждам като кой знае какъв хит, честно казано. Клипа също е слаб и без никакъв смисъл.  И Татяна имаше песен от Ганев и нищо не стана. :D 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напомня на И след 1000 жени

Мангото дето пее вокалите малко ми е хард но става.

Гальо само така пропускай Тенекията за напред по често!

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надмина ми очакванията, браво! Страхотно изпълнение, музика и текст. Радвам се, че не е поредния комерс. Вложено е старание и се вижда.

На кой са вокалите? Много познат глас, но май не е Щилян... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Надмина ми очакванията, браво! Страхотно изпълнение, музика и текст. Радвам се, че не е поредния комерс. Вложено е старание и се вижда.

На кой са вокалите? Много познат глас, но май не е Щилян... 

Баш Щилян е, то даже си го пише и в описанието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен! Да започнат да залагат повече на Ганев, а не на Асенов. Разликата в звученето се усеща супер много. Ще е много тъпо, обаче, ако следващата й песен е пак от Асенов и се чуват тенекиените звуци... 😕

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми товa вече е сериозна заявка зa ХИТ !!!! - има всички пpeдпоставки! Ангелският глас на Лидия със сигуpност ще помогне на песента да cтане още пo-голям xит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това машъп от песни на Преслава ли е ? ''Пиян'', ''В твоето легло'' и ''Изтрезняваш ли'' ми се чуха. Явно Лидия е фенка на 3 в 1.

Никаква идентичност няма в това момиче. Дори гласа така са го барнали, че на места звучи като Десислава а на други като Преслава.

Липсата на каквато и да е концепция при Галин е повече от видна. Не всеки става за продуцент.

Успех, от мен кардинално НЕ.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Супер е, мисля, че ще е хит. И определено звучи като нещо, което Преслава би изпяла :D 

Да бяха направили тази песен зап дует, щеше да е топ хит, за разлика от … Забравих и името

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път не си бях създал предварителни очаквания и затова съм общо взето доволен. Песента е приятна, а Лидия е със супер визии. И вдъхновението от Midnight Sky не се е получило твърде очевидно. Доста вероятно е да стане хит, макар че песента сама по себе си не е нещо кой знае колко оригинално, каквото ми се иска да чувам от имена като Лидия.

Галин се е справил добре с режисурата, браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...