Jump to content


Подкрепяте ли протеста на "Възраждане" и подтикването към щурм от Костадин Костадинов (ака Копейкин)?


Подкрепяте ли протеста на "Възраждане" и подтикването към щурм от Костадин Костадинов (ака Копейкин)? ¿?Анкета   

45 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 40 минути, Brian каза:

Да отпадне зеления сертификат искам. Как примерно в Технополис  не пускат а в Кауфланд може. Няма логика....

Няма логика? Колко дена може да издържиш без храна и колко без последния айфон?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Olay каза:

Няма логика? Колко дена може да издържиш без храна и колко без последния айфон?

Затова не виждам смисъл от тези ограничения

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Костадинов, не може да му се отрече, излезе доста по-умен от останалите патриотични формации. И въпреки че, типично по патриоричарски, гледа навъсено, назидателно, притежава по-голяма харизма от останалите. Има и дар слово, умее да опонира. Навярно оратотските му способности увличат лесно част от слушащите го. Освен това засега показва и една трърда последователност. И усетил умората и досадата у хората от вече не кратко продължаващата ситуация с ковида, разгръщайки целенасочено и последователно анти-ковид, анти-ваксърска, анти-мерки реторики, успя да си спечели надскачане на %-овата бариера за влизане в парламента. И тъй като новото правителство е едва встъпило на власт, хоп - т.нар. зелен сертификат му идва идеален като претекст за протест. Разгърнал на макс потенциала си на добър оратор, той прави серия от видеа, постове, публикации, коментари в американските платформи Фейсбук и YouTube (каква ирония, а). 

Идва денят на протеста, за който добре са се организирали - то не бяха автобуси, а ла ДПС-арски похвати по време на избори, не бяха знамена, лозунги, видеостена чак за тартора им, който беше поставен под карантина тогава. 

Протестират си хората, няма лошо, всеки има право да се изрази. Виждат че полицията, макар и многобройна, е без предпазни за целта средства, и решават да настъпят (тук е хубаво да се направи една съпоставка на полицията по времето на ГЕРБ и полицията на този протест). Учудващо обаче "родната милиция" този път не проявява онази агресия, отпреди 1,5 г., и протестиращите лесно разбиват кордона. 

Всичко това създава у народа едно кефско задоволство. Уха, натриха им го на гадните куки. Сега да влизат в парламента и да го натрият и на ония вътре. Проявява се агресия и срещу журналисти. Но за зрителя у Фейса пак е кеф да види как се натирят и тия тъпи мисирки. 

И така, играейки по тънката струна на народното недоволство "Разграждане" (често така чета да ги изписват коментиращи под различни статии) си печели все повече привърженици, дори въпреки че бяха заловени в откровена лъжа и манипулаторство (историята с ваксинираните им представители). 

Копейкин (както все по-често го наричат) се скъсва от внушителни публикации и клипове, сякаш той е Главната Истина (разбира се, че с главни букви). Побърза днес по-рано да сипе на Кирил Петков, че не си е удържал на думата, без да дочака края на деня, за да види дали в действителност ще има организирана такава среща, за която беше дал дума, на която всъщност удържа. Но нали трябва да правим внушения. 

Още по-притеснителното е, че съвсем откровено се подклажда и се подстрекава към нов щурм, без изобщо да се свенят, явно знаейки че прокуратурата няма да си свърши работата и за подобни действия няма да им се потърси отговорност. 

И каква им е целта? Да свалят правителството, да задълбаем в кризите, да ходим пак на нови избори ли? Да, на едни евентуални такива със сигурност "Възраждане" ще дръпнат, нищо чудно дори да станат и трети, но нали не се заблуждава, че някой ще им даде пълната власт? 

Макар че много искам да видя как ще управляват те тези кризи, как ще се справят с евентуални медицински протести, как ще си прокарат анти-европейската и анти-натовската идеологии... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Olay каза:

Няма логика? Колко дена може да издържиш без храна и колко без последния айфон?

В Техномаркет без сертификат можеш, но в Технополис - не.

Ето ти логика :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно обратното - искам да се затегнат мерките и тия сертификати наистина да се проверяват, защото в момента се играе на риск печели, риск губи. 

Иначе няма лошо да има такива протести, след това излизат забавни компилации с фрийкове. "Учила съм 6 години биология" ми е фаворит <3

А който говори, че е грипче, да види статистиката на починалите през 2019 (година без ковид) и 2021 (година с много случаи на ковид). На друга планета ли живеете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Blueberry каза:

Точно обратното - искам да се затегнат мерките и тия сертификати наистина да се проверяват, защото в момента се играе на риск печели, риск губи. 

Иначе няма лошо да има такива протести, след това излизат забавни компилации с фрийкове. "Учила съм 6 години биология" ми е фаворит ❤️

А който говори, че е грипче, да види статистиката на починалите през 2019 (година без ковид) и 2021 (година с много случаи на ковид). На друга планета ли живеете?

Мерките не сработват точно защото никой не проверява щателно... аз дори на няколко пъти съм бил на ръба да попитам охрани и хостеси "това ли ви е проверката"... Просто имам чувството, че това си е явна формалност. Няма друга такава държава с такова неглижиране на проблема.

Друго, Костадинов притежава всичко, но не и харизма. Поне аз, като стане дума за харизма, не си представям само оратори, а лицеприятни хора. Той е въплъщение на демоничност, агресивен е. Може и да е поза, просто е плашещ. Не ме респектират такива хора, нито ме карат да им повярвам - знам, че е популист. Язък за тия, които му се връзват и се асоциират с подобни фракции.

За грипчето е ясно, че ако все още някой третира ковид като такова, то за него няма оправия. Даже не ми се и спори с подобни хора, само им казвам "добре, дай да си говорим за нещо друго".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не!
Както написах в друга тема, ако повечето българи искаха нещо да се промени сега щяха да се вслушат в това, което им се говори, но е по-лесно да се реве отколкото да се мисли. Костадин ми е крайно антипатичен, а тия протести - меко казано комични.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ice_hot_sm каза:

Тактиката на манипулация и лъжа: Костадин Костадинов срещу Ицо Хазарта

@Blueberry, какво е това за "биологията"? Нещо май съм пропуснал. :)

https://www.youtube.com/watch?v=hjFuHFM3rN0&ab_channel=RamziHamut

В социалните мрежи се бъзикат, че това е дъщерята на "Кой ще им даде париииии" :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Blueberry каза:

https://www.youtube.com/watch?v=hjFuHFM3rN0&ab_channel=RamziHamut

В социалните мрежи се бъзикат, че това е дъщерята на "Кой ще им даде париииии" :D 

Кратка, точна и ясна! А това на главата ѝ какво трябва да е - 5G-неутрализатор ли? 🤔 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Blueberry каза:

https://www.youtube.com/watch?v=hjFuHFM3rN0&ab_channel=RamziHamut

В социалните мрежи се бъзикат, че това е дъщерята на "Кой ще им даде париииии" :D 

Льобопитно ми стана каква е връзката между биологията и чиповете във ваксините коктейлите, но ме е срам и не знам къде да повтигна тоя въпрос? Май ще трябва да пусна един пощенски прилеп по 5джито до Бил Гейтс да ми разясни тая подробност ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...