Jump to content

Камелия-Двама непознати

Препоръчани коментари

преди 27 минути, Blueberry каза:

Много яка и различна песен. Това, ако беше на Галена, тук щяхте да се подмокряте каква е иноваторка.

Ами всъщност беше 😃😃

https://vm.tiktok.com/ZML1N5uHV/

Сподели в други сайтове

Добре, че Галена се е отказала от песента. 😅

Да, различна е и това вече автоматично си е плюс, защото ни заливат с прекалено еднакви песни. Обаче различно не е равно на добро. Прекалено ми е заглушен гласа на Камелия и трудно разбирам какво мърмори. Доста повече можеха да пораборят върху аранжимента. Не е моето парче.
Съмнявам се и в изпълнение на Галена да ми хареса, колкото и да харесвам гласа ѝ, и да знам, че не би го пуснала в такъв вариант  

Иначе клипът си е постигнал целта. Камелия показва,че и с променен фейс е все още толкова секси и изпълва всеки кадър. Изключително сексапилна жена е, няма спор. Още няколко слушания ще дам на парчето, защото харесвам Камчи, но едва ли ще ме грабне. 

879836.jpg
Сподели в други сайтове

Песента е меко казано взета конвейера като този който им прави новите фесове на всички певици
вече почти всичките са еднакви Ваня, Преслава, Галена и сега до тях е и Камелия. - Конвейера си върви!
По песента добра е но няма да сия пусна повече.
По новият фейс на камелия - сега прилича на Ваня Великова с тези джуки а в лицето Ваня на DJ DAMYAN
По клипа той си е окй.

По музиката и аранжимента както винаги Даниел Ганев е направи всичко да е както си трябва адмирации.

Сподели в други сайтове

преди 18 минути, lucellent каза:

Мисля, че аранжиментът е твърде комерсиален, ако беше малко по-разчупен (малко по-ретро), щеше да върви по-добре според мен.

Ама ако беше я изпяла Галена щеше да припадаш нали? 

#оставка @omline!!!

Сподели в други сайтове

преди 50 минути, THE IIconic каза:

Ама ако беше я изпяла Галена щеше да припадаш нали? 

Аз ли? Не :D 

чух малко от откъса на Галена, ама хич не ѝ ходи песента...

Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Lelqtian каза:

И на Луна, особено към края с плитката. Аман от копирачки, а Кама не прави добро впечатление на дърти години от лидерка да става Тройница, дори да е г-жа Президента на републиката. 

Без извинение, не догледах клипа, понеже песента не ме зариби. Не съм видял въпросната плитка ;) 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Marin каза:

Песента е меко казано взета конвейера като този който им прави новите фесове на всички певици
вече почти всичките са еднакви Ваня, Преслава, Галена и сега до тях е и Камелия. - Конвейера си върви!
По песента добра е но няма да сия пусна повече.
По новият фейс на камелия - сега прилича на Ваня Великова с тези джуки а в лицето Ваня на DJ DAMYAN
По клипа той си е окй.

По музиката и аранжимента както винаги Даниел Ганев е направи всичко да е както си трябва адмирации.

Тя добре се е ориентирала да взаимства от актуалната Лидерка, но защо само джуките? като има толкова много неща, които може да вдъхнови от Ванчето. 

Ако и пукаше за стотиците дечица на 11-12 години които я следват щеше да откаже. Става въпрос са силно токсичен продукт, предизвикащ зависимост и трайни щети на човешкото тяло, а не за бисквити "Тук" примерно. Не я оправдавайте.
Сподели в други сайтове

От 13.01.2022 г. от 19:02, ENJOY каза:

Много зле... Само с п*тка не става... Новият  й велик нос е по-зле от песента и видеото обаче!

Не е само нослето обаче.... То целия фейс й е сменен. Преди беше по-хубава и всяка жена би си казала "дано на 50 изглеждам така". Повлия се от останалите и се клъцна и тя. Цял живот била с този нос, сега реши... 

Относно песента си е флоп. 

Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Не е само нослето обаче.... То целия фейс й е сменен. Преди беше по-хубава и всяка жена би си казала "дано на 50 изглеждам така". Повлия се от останалите и се клъцна и тя. Цял живот била с този нос, сега реши... 

Относно песента си е флоп. 

Критическа възраст се нарича и с право.

Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

• Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
  • Create New...