Jump to content

Камелия-Двама непознати

Препоръчани коментари

Ама че жестока песен! Надявах се на балада, но напълно й прощавам, че отново е заложила на комерс. Това има шанса да е голям хит ако му се даде шанс.

Видеото е хубаво, но ако беше нещо високобюджетно и идейно в стил Камелия ефекта от целия проект щеше да е дори още по-брутален.

Сподели в други сайтове

Абе, Ганев можеше да ѝ даде доста по-яко парче. Кефи там частта с "тук, там". След втория припев мега мазните отсвири... 

Иначе има един момент, в който супер неритмично се сменя бийта точно, където почва "Догоре ми сипи".

Ками може спокойно да покрива излязлата в майчинство Емилия по клубовете.

Сподели в други сайтове

Това е не слушаемо! Между куплетите и припева няма никаква разлика в ритъма. Гласът й е обработен много гадно, не звучи като себе си. Текста не е лош, но на фона на всичко друго... 

Ако ще пуска песен веднъж годишно, не може да бъде на това ниво...

Сподели в други сайтове

преди 28 минути, GSA каза:

Еба им мамата. Тази жена няма спиране. Само Галена може да се мери с нея. Егаси хамелеона. 

Доколкото чух песента е била на Галена, даже е била записана в демо версия със същия текст и тн.

Камелия каза при Лора Крумова, че песента е била взета вече, но много я е искала и след време й се обадили, че е нейна.

Сигурно Сашка Ангелчето се е намесила.

Явно Галена има нещо много по-добро 😊

Сподели в други сайтове

Копче не мога да кажа по темата, а това рядко ми се случва :no2: Камейсън изкара бруталната песен :surprise:

Администратор: Подписът е изтрит поради несигурна връзка.

Сподели в други сайтове

Вие не сте наред - какво ѝ харесвате на тази неслушаема какафония? По-тъпа песен Кама не е пускала откакто е извън Пайнер. Прогнозирам тотален флоп напук на коментарите в Рамания.

Сподели в други сайтове

Яко парче, на мен пък имено отсвирите ми харесват и според мен точно те правят парчето, иначе на другите места почти навсякъде се долавя това неритмичното. Ако тоя рап с "Damn" го беше забила във фийт с Теди Александрова щеше да е жестоко! 

Клипа е доста имиджов, виждаме още по-ремонтирана Камелия, която е някакъв скъп хибрид между Емилия, Теди Александрова и Луна. :D 

Дано продължи работата си с Ганев. Хич не ми допадаха песните й от Пашев с изключение на "Името ти".

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, ANGEL каза:

Яко парче, на мен пък имено отсвирите ми харесват и според мен точно те правят парчето, иначе на другите места почти навсякъде се долавя това неритмичното. Ако тоя рап с "Damn" го беше забила във фийт с Теди Александрова щеше да е жестоко! 

Клипа е доста имиджов, виждаме още по-ремонтирана Камелия, която е някакъв скъп хибрид между Емилия, Теди Александрова и Луна. :D 

Дано продължи работата си с Ганев. Хич не ми допадаха песните й от Пашев с изключение на "Името ти".

Как я виждаш Камелия в каквато и да е колаборация с тоя ломски амортизиран парцал? 🤣 Никога не би паднала толкова ниско!

П.С. Песента е трепач, браво!

IMG_20200527_191200.jpg

Сподели в други сайтове

Нали искала мелодични песни да прави вече? Менопаузата не ѝ се отразява добре определено. Напомня ми на Все едно ми е на Маноля феат. Ема Башура.

Сподели в други сайтове

преди 3 часа , ANGEL каза:

И аз се надявам да видим повече от Камелия и Ганев.

Сподели в други сайтове

преди 11 часа , asylum каза:

Приятно парче, което не знам дали ще слушам. 

Кама ми мяза на мелез между ажда Пеккан и Теди александрова. 

И на Луна, особено към края с плитката. Аман от копирачки, а Кама не прави добро впечатление на дърти години от лидерка да става Тройница, дори да е г-жа Президента на републиката. 

Ако и пукаше за стотиците дечица на 11-12 години които я следват щеше да откаже. Става въпрос са силно токсичен продукт, предизвикащ зависимост и трайни щети на човешкото тяло, а не за бисквити "Тук" примерно. Не я оправдавайте.
Сподели в други сайтове

С всичките тези корекции не мога да я възприема и това е. Не ми харесва нито като визия, нито пък песента е нещо особено. Вярно си е неслушаема какафония. Няма да си я пусна втори път. Като човек, който харесва Камелия, не казвам нещата с цел хейт, а наистина го мисля. 

Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

• Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
  • Create New...