Jump to content


Фики - Дай ми знак


Препоръчани коментари

Музика и текст Теди Александрова? Това не го очаквах. Не е лошо, но Фики отдавна се спука като балон, а и песента е доста еднаква с последните му които доста се повтарят. На Емрах му се получава по-добре напоследък!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Музика и текст Теди Александрова? Това не го очаквах. Не е лошо, но Фики отдавна се спука като балон, а и песента е доста еднаква с последните му които доста се повтарят. На Емрах му се получава по-добре напоследък!

Емрах тепърва започва, то се знае от години че Фики не е актуално име вече, за съжаление

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая китара май е от Къде беше ти :D

Тенекийо затваряй си студиото, че ми писна от зле звучащите ти аранжиемнти аман :D

Кики накрая трябваше да каже, Сега е момента за апартаментаа :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен тук клипа разваля цялата песен. Едно слайдшоу с букви да бяха направили щеше да стои много по-добре, отколкото мазен танцуващ турчуля с дълга коса. Отврат просто. Язък за красивата и лирична песен. Буквално. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Stela каза:

Никой не му е виновен. Нито Меди, нито Емрах. Ако си влага достатъчно старание ще има място под слънцето и за него. Просто пуска слаби песни ... 

Къде съм аз, къде си ти ми е една от любимите за годината, не виждам защо не успя да се оцени толкова. Според мен му е нужен дует (ама някаква разбивачка) за да се сетят хората, че все още си го бива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, lucellent каза:

Къде съм аз, къде си ти ми е една от любимите за годината, не виждам защо не успя да се оцени толкова. Според мен му е нужен дует (ама някаква разбивачка) за да се сетят хората, че все още си го бива.

На мен ми харесва "Не ти прощавам". Тя се оцени по-добре. Може би защото е кавър на известна песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FolkEmpire каза:

Тая китара май е от Къде беше ти :D

 

Абсолютно. Отвсякъде прилича на стила на Меди.

И звучи много постно... в припева особено, няма вокали, няма бас, няма нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

И звучи много постно... в припева особено, няма вокали, няма бас, няма нищо.

Такива са 95% от песните на Асенов, не знам лоши спийкъри ли има, нарочно ли го прави, не знае как ли, ама е дразнещо да видиш как песни с потенциал се съсипват от лоши аранжименти...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много напомня на Да си тук/Къде беше ти. На припева е трябвало повече пауър, някак постно звучи.  Добър опит на Фики, защото такъв тип песни се търсят от мъжете в поп-фолка, но можеше да се постарае повече. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух му песента ами и не ми харесва и не е хубаво да се копират един от друг!
Така не ни предлагат нищо ново и интересно но важното е явно конвейера да си върви 
и да се пускат пасени...  

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.01.2022 г. от 18:03, ANGEL каза:

Според мен тук клипа разваля цялата песен. Едно слайдшоу с букви да бяха направили щеше да стои много по-добре, отколкото мазен танцуващ турчуля с дълга коса. Отврат просто. Язък за красивата и лирична песен. Буквално. 

ето затова жените са задължени да носят дълги коси, а мъжете - къси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...