Jump to content


Деси Слава - Две сърца / Remake Version 2022


Препоръчани коментари

преди 34 минути, ice_hot_sm каза:

Десиният римейк - сорри, но не става. Както писах и в YouTube:

Песен - абсолютна класика!
Съжалявам да го кажа, но тази версия изобщо не може да се сравнява с оригиналната. Там и музиката, и аранжиментът, и изпълнението във всяка една секунда са пълни с една особена чувственост и емоция. Тук те липсват и като цяло правят песента да звучи дори леко посредствено.
На мнение съм, че златните хитове не трябва да се пипат, освен ако не са преправени изключително майсторски, така че или да звучат толкова добре, колкото оригинала, или дори да го задминат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против да се правят ремикси на ретро попфолк песни.
Нормално е да се преиздават стари попфолк песни с нов аранжимент.
Защо то по онези времена от 1998 до 2006 година се правеше музика.
И сегашните попфолк звезди бяха млади и правеха хитове който се слушат от всички ни до днес.
А в днешно време се прави попфолк музика на ниво горе-долу като качество.
Тази музика вече се слуша само предимно от тийнейджъри в клубове те.
И дори не могат да играят - Да танцуват.
Но се кефът на текстове като - дърпай, да да да дърпаш -  и още много други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса новата версия. Звучи добре. Много по-хубаво е да направиш, като Деса и да представиш по друг начин свой златен хит, а не да се избърсваш с разни "Шушанити"... Деса я пуска за годишнината, а не за да я налага и да залага на нея особено. Нито пък я ползва за "извинение" и да отбие номера. За феновете й това е мил подарък, който ще се оцени от по-верните такива. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми новата версия. Все пак много от младите фенове не са били родени когато песента излезе, така че добре направи като я възроди, за да запознае и новата аудитория с нея. Подкрепям мнението, че по-добре да се грижиш за своите песни да не бъдат забравени, вместо вечно да човъркаш из чуждите репертоари както прави една друга Слава. Самата Деси е наясно, че оригиналът си е оригинал, написа го в коментарите под видеото, така че не виждам проблем. Версията от 2002 си седи в канала на "Планета" - всеки да си слуша която му харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен нови версии трябва да се правят на хубави стари песни, които обаче по някаква причина не са се оценили на времето. Конкретният случай не е такъв и на мен лично няма как да ми хареса, защото оригинала е запечатан в главата ми. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...