Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, GSA каза:

Дори подозирам, че Прася се намърда в дуета тогава, за да може да обере от медийното присъствие на Райна тогава покрай Вип Денс и обявяването на раздялата им с Коцьо. 
Преса тогава никаква я нямаше, а Райна течеше и от чешмата особено есента. 

В статията от предния ти пост, Преса твърди, че не е знаела, че песента е била тяхна. Глупачка, поне да си трае. Някой идва и ти казва "имам ей тая песен, дай да я изпеем в дует" и ти си казваш "ами ок, харесва ми". И няма да се интересуваш каква е, що е, автори, права, как така някой ти предлага готов проект... Със сигурност Константин и е казал и тя е подушила, че ще има шум по темата, следователно повечко ще се заговори и за нея. Винаги е била алчна, знаем и за примерите с Галена, а и не само. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Stela каза:

В статията от предния ти пост, Преса твърди, че не е знаела, че песента е била тяхна. Глупачка, поне да си трае. Някой идва и ти казва "имам ей тая песен, дай да я изпеем в дует" и ти си казваш "ами ок, харесва ми". И няма да се интересуваш каква е, що е, автори, права, как така някой ти предлага готов проект... Със сигурност Константин и е казал и тя е подушила, че ще има шум по темата, следователно повечко ще се заговори и за нея. Винаги е била алчна, знаем и за примерите с Галена, а и не само. 

Тя тогава, за да не я подмина скандала, си заряза уникалния албум “Пази се от приятелки” и клипира само бълвочи извън албума. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, GSA каза:

Тя тогава, за да не я подмина скандала, си заряза уникалния албум “Пази се от приятелки” и клипира само бълвочи извън албума. 

Преслава = адекватност. Преди, сега и завинаги! 😁😁😁

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Като заговорихме за албуми, Галена още си чака подаръка... 😂

Както стана ясно, изчерпа се светкавично и за нея не остана. :D Сори Гале, ако след около десетилетие "Пайнер" решат да пуснат нискокачествен ретираж като Десините, може и да се уредиш. :D 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Gerganafen каза:

Както стана ясно, изчерпа се светкавично и за нея не остана. :D Сори Гале, ако след около десетилетие "Пайнер" решат да пуснат нискокачествен ретираж като Десините, може и да се уредиш. :D 

Викаш не остананаха диаманти и платина за още един тираж. Тъкмо след години ще е с повече стойност. Ще стои в някой музей до стария нос на Пресиета. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

Още малко и канала на Галена ще мине този на Преслава по абонати.

Да, добре, че Галена си свърза канала с топика, за да натрупа абонати. Преса веднъж свържели се с топика, няма стигане. Още повече, че едната бълва продукция през месец, а другата два пъти годишно. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Кой е оригинала на песента на Преслава, че толкова време не може да уреди правата? И как чак след като обяви и всичко се сети да ги оправя, крадено ли щяхме да пускаме? :D

Охх, пак има незапознати. Не знам защо говорите, като не знаете каква е ситуацията. Преслава всички права си е уредила още преди да започне работа по песента. Композиторите на оригинала не са информирали Тубата, че правата са купени и следователно са свалили песента. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само в този замрял форум може да се говори, че Райна някога е била нещо повече от Преслава... Кога бе, хора?! Кога?! Не ставайте смешни!

Дори най-големият флоп на Преса е на едно ниво с най-големите поп-фолк “хитове” на Райнуш от последните години.

#ОстаналатаВ2005-та

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Hurricane каза:

Само в този замрял форум може да се говори, че Райна някога е била нещо повече от Преслава... Кога бе, хора?! Кога?! Не ставайте смешни!

Дори най-големият флоп на Преса е на едно ниво с най-големите поп-фолк “хитове” на Райнуш от последните години.

#ОстаналатаВ2005-та

 

Че тя Преслава не омря ли :laughing: Горчиви истина на Лидето е дует със сестрата на Майкъл Джексън :walkman:

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Hurricane каза:

Само в този замрял форум може да се говори, че Райна някога е била нещо повече от Преслава... Кога бе, хора?! Кога?! Не ставайте смешни!

Дори най-големият флоп на Преса е на едно ниво с най-големите поп-фолк “хитове” на Райнуш от последните години.

#ОстаналатаВ2005-та

 

Като продукция Райна винаги е била по-качествена, защото пее това, което и е кеф, а не боклуци за дискотеките. Друг е въпросна, че Пайнера вечно я е спъвал и винаги е налагал едни и същи - тоест защо Пракя е била по-масова, дори и с боклуци като продукция.
А това слага кръст на цялата жалка видео продукция на Прася за последните 20 години. 

Не става само с пари и рязан нос - трябва харизма и обич към изкуството. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, GSA каза:

Като продукция Райна винаги е била по-качествена, защото пее това, което и е кеф, а не боклуци за дискотеките. Друг е въпросна, че Пайнера вечно я е спъвал и винаги е налагал едни и същи - тоест защо Пракя е била по-масова, дори и с боклуци като продукция.
А това слага кръст на цялата жалка видео продукция на Прася за последните 20 години. 

Не става само с пари и рязан нос - трябва харизма и обич към изкуството. 

 

Не могааа! Точно за Преслава да кажеш, че няма харизма... Та именно тя е може би тази, която я има в най-големи количества! Понякога трябва да мислиш това, което пишеш, а не просто да нападаш ;) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Не могааа! Точно за Преслава да кажеш, че няма харизма... Та именно тя е може би тази, която я има в най-големи количества! Понякога трябва да мислиш това, което пишеш, а не просто да нападаш ;) 

Аз не нападам бе кака - просто казвам каквото мисля. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днешната Преслава за съжаление няма нищо общо с онази Преслава - онзи ден гледах промоцията на "Не съм ангел" - ми тая страст я няма вече, то даже погледа е друг. Нищо, че е на плейбек.  Замина си харизмата й още преди носа. Едно просто сравнение между въпросната промоция и "Лъжа е" на Нова година по БНТ е достатъчно. Мина и тя в графа чупки, пози и лигавщина, емоция нула.

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Hurricane каза:

Още повече, че едната бълва продукция през месец, а другата два пъти годишно. 

И 5-те песни й се получиха. А последната властва над целият жанр и трудно някой ще извади подобен хит в скоро време. :) 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Hurricane каза:

Не могааа! Точно за Преслава да кажеш, че няма харизма... Та именно тя е може би тази, която я има в най-големи количества! Понякога трябва да мислиш това, което пишеш, а не просто да нападаш ;) 

Аз имам само един въпрос - в какво точно се изразява харизмата на Пепа Джексъна с този фейс :rolleyes:

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Hurricane каза:

Охх, пак има незапознати. Не знам защо говорите, като не знаете каква е ситуацията. Преслава всички права си е уредила още преди да започне работа по песента. Композиторите на оригинала не са информирали Тубата, че правата са купени и следователно са свалили песента. 

Да бе, Преса да направи изненадваща премиера, без да пусне 123 сторита и постове...

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Willy каза:

Да бе, Преса да направи изненадваща премиера, без да пусне 123 сторита и постове...

Отново показваш доза некомпетентност. Когато даден клип се качи в Тубата като “частен”, още тогава той бива “изследван” от самата платформа. Преслава е била насрочила просто датата, на която да излезне, но Ю Туб я е спънал, “казвайки” ѝ, че правата са неуредени. Още днес композиторите на оригинала най-вероятно ще си оправят нещата.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Отново показваш доза некомпетентност. Когато даден клип се качи в Тубата като “частен”, още тогава той бива “изследван” от самата платформа. Преслава е била насрочила просто датата, на която да излезне, но Ю Туб я е спънал, “казвайки” ѝ, че правата са неуредени. Още днес композиторите на оригинала най-вероятно ще си оправят нещата.

Демек да разбираме че правата на Шушанита са оправени и всичко е точно :roll1:

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...