Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)

Темата ще бъде автоматично заключена в 22:00

Препоръчани коментари

По колко гледания прави ВНЛ? Нещо ми се струва че доста бързо изветря и Турбуленция ще остане най-гледаното за 2021.🤯🤯

Правиш стъпка напред, и вдъхновен гледаш мен. Tози момент ще отлети - сам прецени, дали го искаш. Аз го искам. Правя стъпка напред.

Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

По колко гледания прави ВНЛ? Нещо ми се струва че доста бързо изветря и Турбуленция ще остане най-гледаното за 2021.🤯🤯

По 200к. Ще има почти 20М за 2 месеца + около общо 3М от други клипове. Това ако е изветряване...

Сподели в други сайтове

преди 20 минути, payner_tv каза:

Изпълнителите на Сашка вече ги въртят по Фен. Изглежда са се махнали от ХитМикс.

Кои изпълнители и песни се въртят?

106790122_155619619378086_7293567925583957250_n.jpg.da7d592694234cb674d79e905e4911a3.jpg

Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Mr. Greshen каза:

Кои изпълнители и песни се въртят?

На Галена всички от канала ѝ, на Меди - Рана и Да си тук, на Камелия всички от канала ѝ, на ДесиСлава - Сърцето ти е мое. Тези съм засичал

+ на Софи всичко, но тя си е при тях от едно време

Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Преслава кефи на макс с дългата си демонстративна тайландска почивка. Вече наистина не й пука, нали? 😆

Доста селско при положене, че в България хората не могат да си платят сметките за ток, парно и газ, а добричлийският парцал си снима ежесекундно кокелстото си тяло и нос, за да ни демонстрира къде е отишла да си почива. Заслужава всеки пост да й се докладва за неуместен .. 

Няма срам селянката. 

Сподели в други сайтове

преди 3 минути, stereoto_ каза:

Доста селско при положене, че в България хората не могат да си платят сметките за ток, парно и газ, а добричлийският парцал си снима ежесекундно кокелстото си тяло и нос, за да ни демонстрира къде е отишла да си почива. Заслужава всеки пост да й се докладва за неуместен .. 

Няма срам селянката. 

Надявам се това да го казваш на шега... 😂😂😂

Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

Преслава кефи на макс с дългата си демонстративна тайландска почивка. Вече наистина не й пука, нали? 😆

Това то казваш, все едно е имало момент, в който и е пукало :) Важното е да върви бизнеса с памперси и Савекс. 

Ако и пукаше за стотиците дечица на 11-12 години които я следват щеше да откаже. Става въпрос са силно токсичен продукт, предизвикащ зависимост и трайни щети на човешкото тяло, а не за бисквити "Тук" примерно. Не я оправдавайте.
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Лидия не е пуснала на Весо анален с*екс 😈

Дилдото е било заето от доня Галина? 

Ако и пукаше за стотиците дечица на 11-12 години които я следват щеше да откаже. Става въпрос са силно токсичен продукт, предизвикащ зависимост и трайни щети на човешкото тяло, а не за бисквити "Тук" примерно. Не я оправдавайте.
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Willy каза:

Ако проблемът не са правата, сега какви са оправданията на феновете й, след като мина и 18 години на сцена, а самата Пепа искаше да я пуска дори преди нова година?

За какво са ни оправдания? Песента излиза утре-22.01.2022 и се казва “От утре”. 

Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

За какво са ни оправдания? Песента излиза утре-22.01.2022 и се казва “От утре”. 

Не остави Шушанита да си изживее живота, ей...

Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ChudoTy каза:

Утре, 22.01, от 18 часа премиера на новата песен на Преслава в нейния канал. 

Готови сме! 

FB_IMG_1642432826537.jpg

#оставка @omline!!!

Сподели в други сайтове

преди 17 минути, stereoto_ каза:

Няма срам селянката. 

Е, чак пък толкова... :D

Мен наистина ме кефи непукизма й, пък ако ще да го демонстрира и на Луната (спътника, не президента). Не мога да повярвам, че това е Преслава. Ако не друго, поне вече е намерила истинското щастие в нещо много по-ценно от фикс идеята на всяка цена да е на върха в жанр, в който накрая така или иначе всички завършват по кръчмите.

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Това то казваш, все едно е имало момент, в който и е пукало :) Важното е да върви бизнеса с памперси и Савекс. 

Имаше си, имаше... :D

PRESLAVA201503174.jpg.344288376e7c3d5785ceaeb75a443c45.jpg

Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Create New...