Jump to content



Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 14 минути, xroflx9 каза:

И аз не разбирам каква е драмата на Галенови относно Преса. Както някой каза по-горе моментите,които изживява в момента са много по-ценни отколкото да се занимава да пуска нова тупалка за дискотеките. Преслава вече  само песни като Шушанита да пуска гладна няма да остане при положение че си има достатъчно златни хитове и е в ТОП 5 на чалгата ЕВЪР.

Всички конкурентки на Галя през годините-Андреа,Джена,Преса,Емануела,Алисия в момента или не им се занимава и пускат колкото да има нещо или си имат други пририотети. Нека и Галя да седне малко на трона,заслужава след толкова години на драпане.

От посочените Галя може да се сравни само с Преса, другите не са били никаква, ама тотално никаква конкуренция за тежестта й in the long run. 🙃

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

От посочените Галя може да се сравни само с Преса, другите не са били никаква, ама тотално никаква конкуренция за тежестта й in the long run. 🙃

Не точно. И Андреа,и Джена бяха в топа в години на много по-голяма конкуренция. Тогава дори Ара и Диапазон мачкаха с хитове.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галя доста години е на трона! Чак сега уж “сядала”..как пък не.😂😂😂

Не е нормално да се опрадвана слабите периоди на Преслава с това,че вече има семейство или пък за другите,че не им се занимава. Та те драпат постоянно да са в полезрението, ама щом не са в топа и край - не им се занимавало. А не спират да инфлуенстват в инстаграма и да пускат продукция. Това, че не им се получава си е лично тях проблем. 
Семейства имат всички. А кой колко време отделя за семейството си е смешно дори да се коментира, защото не всички инфлуенстват с децата си по социалните мрежи, за да им ръкопляскаме, че са отдадени майки. 
Всякакви такива опрадвания за слабите им периоди са излишни. 
А такива временни звезди като Андреа, Джена,Алисия и други, няма как да са били конкуренция нито на Галя, нито на Преслава.Разликата е огромна от това да има изпълнители със силна година и такива с дългосрочно силна кариера. Най-основното е,че фенската им база нито е била стабилна, нито ги е държала години на върха. А и продукцията им е била силна на периоди, а не цялостно. Това отличава големите имена от моментните сензации. 

  • Like 5
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Драмата е как на пропялата инфлуенцърка не и се занимава, и съответно друго освен слаби периоди няма как да има. 

Тя и баба ни Гюрга има още верни фенове, но това някак си не се отразява на качеството на продукцията и. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, petya1 каза:

Галя доста години е на трона! Чак сега уж “сядала”..как пък не.😂😂😂

Не е нормално да се опрадвана слабите периоди на Преслава с това,че вече има семейство или пък за другите,че не им се занимава. Та те драпат постоянно да са в полезрението, ама щом не са в топа и край - не им се занимавало. А не спират да инфлуенстват в инстаграма и да пускат продукция. Това, че не им се получава си е лично тях проблем. 
Семейства имат всички. А кой колко време отделя за семейството си е смешно дори да се коментира, защото не всички инфлуенстват с децата си по социалните мрежи, за да им ръкопляскаме, че са отдадени майки. 
Всякакви такива опрадвания за слабите им периоди са излишни. 
А такива временни звезди като Андреа, Джена,Алисия и други, няма как да са били конкуренция нито на Галя, нито на Преслава.Разликата е огромна от това да има изпълнители със силна година и такива с дългосрочно силна кариера. Най-основното е,че фенската им база нито е била стабилна, нито ги е държала години на върха. А и продукцията им е била силна на периоди, а не цялостно. Това отличава големите имена от моментните сензации. 

Да,то според вас Галя е на трона още от 2010 ама тц. А че Джена,Андреа Емануела  и Алисия са временни звезди си е направо за Бисерите. Временни звезди бяха Галин и Фики например. За Андреа не мога да се съглася че няма фен база. Дали ако Галена почне да пуска 1 песен в годината в продължение на 5-6 години ще има фен базата на Андреа? Надали. 

Като е такава кралица Галя къде са й САМОСТОЯТЕЛНИТЕ мегахитове като Карамел,Имаме ли връзка,Да си плащал,Крайна мярка,Докрай,Да-тата? Не е нужно да ми казваш-няма такива. Единствено Феноменален се доближава до тези и то с доста уговорки.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, xroflx9 каза:

 

Като е такава кралица Галя къде са й САМОСТОЯТЕЛНИТЕ мегахитове като Карамел,Имаме ли връзка,Да си плащал,Крайна мярка,Докрай,Да-тата? Не е нужно да ми казваш-няма такива. Единствено Феноменален се доближава до тези и то с доста уговорки.

В "да-тата" на Джена влизат и песни като Да те бях ранила и Да ти се доказвам, то Галена има 20 соло песни на същото ниво. Докрай е почти забравена?

И защо се правим че Знам диагнозата, Пак ли, Дай ми, Стара каравана, Моро му, Феноменален, 100 живота, Къде беше ти и Ти не си за мен не съществуват? Все наложени тотални соло мега хитове. За бога, дори и стари песни, които не са били сред най-големите хитове за времето си, като Душата ми крещи и Дяволът ме кара сега гонят 6М в ново време и оспорваш силата й?

  • Like 5
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

В "да-тата" на Джена влизат и песни като Да те бях ранила и Да ти се доказвам, то Галена има 20 соло песни на същото ниво. Докрай е почти забравена?

И защо се правим че Знам диагнозата, Пак ли, Дай ми, Стара каравана, Моро му, Феноменален, 100 живота, Къде беше ти и Ти не си за мен не съществуват? Все наложени тотални соло мега хитове. За бога, дори и стари песни, които не са били сред най-големите хитове за времето си, като Душата ми крещи и Дяволът ме кара сега гонят 6М в ново време и оспорваш силата й?

Моро му не е забравена,но Докрай е.🤣 Понякога от пренаписване на историята не спирате да ръсите бисери.

Смятам че щом съм изброил стари песни трябва да се подразбира че са останали във времето и са един вид златни. Какви златни хитове са Къде беше ти и Ти не си за мен като не е минала и 1 година от издаването им. Ще видим дали ще се помнят след 10 години.

Защо старите песни на Галена трупат много гледания е обяснено тук отдавна,няма да губя време в това,но не е защото са някакви големи златни хитове. Видяхме умрялата реакция на Знам диагнозата преди години.

Колкото и да се пънете няма на промените факта че Галена е най-слабия лидер в чалгата евър. Единственото, с което може да се похвали е някакви голи гледания и стриймове.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, xroflx9 каза:

Да,то според вас Галя е на трона още от 2010 ама тц. А че Джена,Андреа Емануела  и Алисия са временни звезди си е направо за Бисерите. Временни звезди бяха Галин и Фики например. За Андреа не мога да се съглася че няма фен база. Дали ако Галена почне да пуска 1 песен в годината в продължение на 5-6 години ще има фен базата на Андреа? Надали. 

Като е такава кралица Галя къде са й САМОСТОЯТЕЛНИТЕ мегахитове като Карамел,Имаме ли връзка,Да си плащал,Крайна мярка,Докрай,Да-тата? Не е нужно да ми казваш-няма такива. Единствено Феноменален се доближава до тези и то с доста уговорки.

Точно пък Андреа е звезда в момента, колкото да я обкъждат за клюки, фотошоп и килограми. Малцина се вълнуват от музиката й. 

"Карамел" и "Крайна мярка" какви мегахитове са към момента? 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Точно пък Андреа е звезда в момента, колкото да я обкъждат за клюки, фотошоп и килограми. Малцина се вълнуват от музиката й. 

"Карамел" и "Крайна мярка" какви мегахитове са към момента? 

Е,то няма нова музика от нея. Как да коментираш нещо,което го няма?

Смятам че отдавна уточних,че Карамел и Крайна мярка са били мегахитове към датата си на излизане. Към днешна дата са си част от златния резерв на Емануела и Алисия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, xroflx9 каза:

Към днешна дата са си част от златния резерв на Емануела и Алисия.

Златно при Алисия можем да говорим само за "имаме ли връзка", а при Емануела може би за първите и оцкови песни в Ара, но дори там не съм сигурен, че нещо се е запомнило. 

Трябва да имаме в предвид, че няма никаква връзка между това какъв хит е била дадена песен когато е излязла с това, което е останало във времето. Има много примери за не толкова успешни песни, които са се запомнили и мегахитове, които не са.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Признавам че това ме зариби и е много истинско парче, но няма как да скрия и че се радвам за поредният флоп на Галин. Токсични са ни отношенията с гъбина!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек два пъти в седмицата да влезне в този форум и двата пъти като прочете нещо от сорта на “Докрай е забравена песен” и веднага му се иска да излезне. Не сте сериозни! В манията да бутате любимките си, омаловажавате очевадни успехи! Накрая тук ще се изядете помежду си въпросните фенове на Мис Смядово! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме ли коментар за купените гледания на този Галенов? Ако може и той самият да отговори. Знам, че е част от форума :) 

ПП: Ето какво е влиянието на Галена и нейните хитри ходове през годините върху феновете ѝ. Учи се от идола си как се прави.

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Хич не й отива, а и целият кадър изглежда като 1:1 копие тип "Може би точно ти", "Хайде, опа".:crybaby:Гейлине, за това ли чакахме една година самостоятелен проект от Лиди?!:gun_bandana:Дано има и по-свестни визии.:confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сайта на Хит Микс са махнати Меди, Доника, Деси Слава и Кристиана като артисти на фирмата - все хора на Сашка и Галена с изключение на Кристиана. 

http://hitmixmusic.bg/artists-2/

Някъде Меди беше споменал, че ще прави собствен лейбъл, а Хит Микс отново си останаха с Лорена, след сравнително не лошата година, която имаха 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Hurricane каза:

Имаме ли коментар за купените гледания на този Галенов? Ако може и той самият да отговори. Знам, че е част от форума :) 

 

Това вече не го вярвам 😂 Или явно не е активен хахх

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Mousie каза:

В сайта на Хит Микс са махнати Меди, Доника, Деси Слава и Кристиана като артисти на фирмата - все хора на Сашка и Галена с изключение на Кристиана. 

http://hitmixmusic.bg/artists-2/

Някъде Меди беше споменал, че ще прави собствен лейбъл, а Хит Микс отново си останаха с Лорена, след сравнително не лошата година, която имаха 

Миналата година е регистрирал фирма "Меди Мюзик" с предмет на дейност:

"продуцентска и импресарска дейност, композиране на музика и създаване на текстове за музикални произведения, продуциране и издаване на звукозаписи и видеозаписи, издаване и разпространяване на аудио и видео продукти, осъществяване на търговска дейност с музикални и аудиовизуални произведения, производство и разпространение на носители, съдържащи такива произведения, управление на авторски и сродни права, дигитална дистрибуция, организиране на концерти."

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Mousie каза:

В сайта на Хит Микс са махнати Меди, Доника, Деси Слава и Кристиана като артисти на фирмата - все хора на Сашка и Галена с изключение на Кристиана. 

http://hitmixmusic.bg/artists-2/

Някъде Меди беше споменал, че ще прави собствен лейбъл, а Хит Микс отново си останаха с Лорена, след сравнително не лошата година, която имаха 

Всъщност и Лорена вече си има личен канал в YouTube. А Деси Слава напоследък взе да си рекламира пак нейния. Странна работа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуетът на Азис и Галена взриви класациите
 
1191727.jpg
Една песен, двама хитови изпълнители и над 14 милиона завъртания в платформата за видеосподеляне YouTube само за месец. Така изглежда в цифри парчето "А+Г=В. Н. Л.“ на Азис и Галена, което се разписа с премиера преди месец. По груби сметки минималната сума, която един роден артист получава за 1000 гледания в платформата, е около . Това означава, че хитът е донесъл на Краля на поп-фолка и чаровната брюнетка поне 14 000 долара или около 24 000 лева.

Това е голямо постижение не само за продукция от лекия жанр, а и за българска изобщо. Така например родни поп хитове като "Играя стилно“ на Мария Илиева и "Ако има рай“ на Графа имат средно около 1,5 милиона гледания в YouTube. "А+Г=В. Н. Л.“ е балада, която се радва на интерес от фенове по целия свят. Сред коментарите фигурират похвали на меломани от Германия, Русия, Сърбия, Чехия, Румъния, Босна и Херцеговина, Северна Македония и други, пише Монитор.

"Тази песен бе по-чакана от Нова година“, "В Германия е на 6-то място в набиращи популярност! Всеки ден се качва с едно място нагоре. Браво! Един от най-силните български дуети“ и "Доказателството, че и в България може да се прави музика на световно ниво. Рядко стойностна песен! За един месец хит по клубове и радиа", гласят само част от коментарите в YouTube.

“А + Г = В.Н.Л… Спомен от едно безвъзвратно отминало време. От оная любов недоизживяната, която се е скрила в най-дълбокото кътче на сърцето ни, за да ни напомня, че времето не лекува всичко. От оная първата любов, която никога не се повтаря, не се забравя, а само боли — като рана, която се отваря отново и отново… Тази песен не ме пуска от мига, в който я чух. Благодаря за музиката, за думите, за емоциите. Благодаря на Азис за магията в гласа му. Благодаря на всеки един от вас, който ще се влюби в нея. И дано когато боли, да боли по-малко!" - с тези думи самата Галена описа проекта, цитирана от "Монитор
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...