Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

Случайно си ровех из тубата и попаднах на т'ва. Изгледах го до момента, в който тоя каза "ми да затворят училищата като ходят по 3ма-4ма", ако бях на мястото на Гергана щях да се срамувам от себе си, че в момента заради мен тоя го знаят. Или сигурно и за нея ще каже "не, тя не ме е направила популярна" както преди време излъга, че най-големите му хитове не бяха именно от Оцко. Гауине, закрий се сам, с това мислене няма и да имаш гадже дори и то да е от мъжки пол!

Редактирано от Ciaga
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Ciaga каза:

Случайно си ровех из тубата и попаднах на т'ва. Изгледах го до момента, в който тоя каза "ми да затворят училищата като ходят по 3ма-4ма", ако бях на мястото на Гергана щях да се срамувам от себе си, че в момента заради мен тоя го знаят. Или сигурно и за нея ще каже "не, тя не ме е направила популярна" както преди време излъга, че най-големите му хитове не бяха именно от Оцко. Гауине, закрий се сам, с това мислене няма и да имаш гадже дори и то да е от мъжки пол!

Тъкмо и аз снощи го гледах, дори не знам защо и как попаднах, но е много мазен и самодоволен. Той имал много въпросителни относно "обикновеното грипче", видиш ли, конспираторът. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Ciaga каза:

Случайно си ровех из тубата и попаднах на т'ва. Изгледах го до момента, в който тоя каза "ми да затворят училищата като ходят по 3ма-4ма", ако бях на мястото на Гергана щях да се срамувам от себе си, че в момента заради мен тоя го знаят. Или сигурно и за нея ще каже "не, тя не ме е направила популярна" както преди време излъга, че най-големите му хитове не бяха именно от Оцко. Гауине, закрий се сам, с това мислене няма и да имаш гадже дори и то да е от мъжки пол!

100%. Къде му беше подкрепата, когато Оцко я съсипа? Даже продължи да работи с него, и чак когато се понаучи да прави подобни на Оцковите песнички го заряза. Бъдещият продуцент също участва в "Твоите думи", неговата вина е не по-малка - щом ще управляваш лейбъл, би трябвало да ги разбираш нещата, защо не провери вокалите? Гера няма претенция да бъде всезнаеща продуцентка. Може ли да има фирма за пеене, а Гера да стане касиерка? Ако не беше тя, още щеше да върти свирчоци у Добрич. Поне един машъп да й беше направил.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Stela каза:

Лидия избухна! Няма спиране! ❤

@Blueberry какво мислиш?

Хубаво е да си припомняме от време на време, че чалгата не започва и няма да свърши с анимационния герой Лидия. :) :D 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Вокалист, бек-вокалист, продуцент, текстописец, композитор, статист, а вече и режисьор ... дами и господа ... ГАЛИН :1000(33):

Освен да го правят на гъба за друго не мисля, че все още става 🤣

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DenFevgo каза:

Хубаво е да си припомняме от време на време, че чалгата не започва и няма да свърши с анимационния герой Лидия. :) :D 

8-годишната Лиди харесва това. :heart: 

Защо с такава злоба към младите изпълнители? Нали винаги се е говорело, как новите се учат от Глория, та къде е проблема? Плюс, при Лиди е мляко, а при Гло - гола вОда, има разлика. :D А и @zai4eto82 100% може да извади сцена от някоя сапунка, където присъства черна вана с рози.

преди 8 минути, Olay каза:

Вокалист, бек-вокалист, продуцент, текстописец, композитор, статист, а вече и режисьор ... дами и господа ... ГАЛИН :1000(33):

Или просто с 2 думи - чичо Скрудж. :D  

А и са я записвали по нощите пак - винаги съм се чудел на тия хора сериозно ли от цялото денонощие точно в 4 ч. сутринта намериха време да записват.:blink: Още повече, че вече никой няма участия всеки ден, та да кажеш, че през деня спят.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Gerganafen каза:

8-годишната Лиди харесва това. :heart: 

Защо с такава злоба към младите изпълнители? Нали винаги се е говорело, как новите се учат от Глория, та къде е проблема? Плюс, при Лиди е мляко, а при Гло - гола вОда, има разлика. :D 

Неее, със злоба никога, просто са ми смешни клонингите, които на всичко отгоре и пеят фалшиво. :)

Иначе "Усещане за мъж" със сигурност може да се бори за титлата най-тъпа песен на Гло, но в последните години там конкуренцията никак не е малка. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DenFevgo каза:

Иначе "Усещане за мъж" със сигурност може да се бори за титлата най-тъпа песен на Гло, но в последните години там конкуренцията никак не е малка. :)

Мен пък доста ме кефи "Усещане за мъж", още откакто откри концерта тогава. Аранжиментът е супер! Аз си харесвам денсове. :D 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Gerganafen каза:

100%. Къде му беше подкрепата, когато Оцко я съсипа? Даже продължи да работи с него, и чак когато се понаучи да прави подобни на Оцковите песнички го заряза. Бъдещият продуцент също участва в "Твоите думи", неговата вина е не по-малка - щом ще управляваш лейбъл, би трябвало да ги разбираш нещата, защо не провери вокалите? Гера няма претенция да бъде всезнаеща продуцентка. Може ли да има фирма за пеене, а Гера да стане касиерка? Ако не беше тя, още щеше да върти свирчоци у Добрич. Поне един машъп да й беше направил.

В музиката е по-важно да се изхрачиш в нечие лице отколкото да подадеш ръка на паднал човек иначе не вАжиш. Няма нито благодарности, нито нищо, аз поне не съм чул Гауин в някое скорошно интервю да каже дори едно елементарно "благодаря" на Гергана, но както споменах най-вероятно според него тя не го е вкарала в бранша. Гауин преди го харесвах, но ми е прекалено изкуствен, сам не си вярва на тъпотиите, които говори и не се усеща как се излага като кифладжия. Един ден просто животът толкова силно ще го фрасне, че Лидии, Десити, Симони и Адами ще постъпят по същият начин, по който и той спрямо Гергана, дано да греша, но е малко вероятно. Нека си поиграе малко на продуцент, изпълнителите му няма да са вечно вързани за него.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PHILIPP PLEIN каза:

Чакаме Пепа да си дойде от Тайланд да пусне песента.

Тая 100% вече е забравила, че някой чака нещо от нея. За какво ни е? Имаме си Лиди. :heart: 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PHILIPP PLEIN каза:

Чакаме Пепа да си дойде от Тайланд да пусне песента.

Тогава ще пусне "Шушанита vol.2", защото кадрите снимани за клипа в Тайланд ще ги е откраднала някоя маймуна по път за летището :mf_surrender:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Wild_Style каза:

Тогава ще пусне "Шушанита vol.2", защото кадрите снимани за клипа в Тайланд ще ги е откраднала някоя маймуна по път за летището :mf_surrender:

Или... няма да се хареса за 3-ти път.:cry: Абе тая не знае ли за изобретението наречено "огледало", та да се усеща по-навреме?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте доказателства, че Лидия и Наско Колев се трескат, гледам някви кадри из мрежата се разхождат, па в неговата стая, па не знам си какво? Има ли доза истина и потенциал за клюкаршина или просто пр? 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ANGEL каза:

Дайте доказателства, че Лидия и Наско Колев се трескат, гледам някви кадри из мрежата се разхождат, па в неговата стая, па не знам си какво? Има ли доза истина и потенциал за клюкаршина или просто пр? 

Домашни видеа ли искаш, лични чатове ли искаш? 😂 Не знам как очакваш някакво доказателство

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Домашни видеа ли искаш, лични чатове ли искаш? 😂 Не знам как очакваш някакво доказателство

Ами няма как някой да не е скрийншот-нал уж изтрития пост на Лидл. Или пък снимки на Наско от същата стая? Варианти има доста, недей да остроумничиш...

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ANGEL каза:

Ами няма как някой да не е скрийншот-нал уж изтрития пост на Лидл. Или пък снимки на Наско от същата стая? Варианти има доста, недей да остроумничиш...

Беше снимка на Лидия по пижама от спалня с чаршафи на Хари Потър. Наско бил голям фен на поредицата, та оттам тръгна, че може би е снимано у Колев.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DenFevgo каза:

Хубаво е да си припомняме от време на време, че чалгата не започва и няма да свърши с анимационния герой Лидия. :) :D 

Дам - и на мен клипа на Лидето ми напомни за този на Маминка. Ех, през 2009, Гло наистина пръсна с продукция! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...