Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Mousie каза:

Да, за Фики и Емрах забравих. Те бяха започнали да качват в техния, не знам защо отново се върнаха към този на Планета.

Много цигански гювеч в канал Стораро. Явно да не се омесват. 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.01.2022 г. от 19:22, Olay каза:

Имаме ли инфо, коя е най-слушаната песен в новогодишната нощ?

Пак ли е Роксана 😂

Ако не слуша Кел, Кел на нова година - малка е за тебе!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, z_o_ каза:

Махнали са Роксана от каталога на Пайнер:

https://payner.bg/Artists

Пайнер затъват все повече и повече. Чак ми е странно как в детството ми това беше най-голямата музикална компания в България, а в момента знаковите им изпълните бягат от тях.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, ANGEL каза:

Нека слушаме истински Ганеви хитове: 

Някой да подсети както означаваше Х.-а, който Камелия си слагаа в началото на всеки клип? 🧐

Май, че изключителните авторски права върху продукта са си нейни. Пък за Пайнер... Рибата се вмирисва откъм главата. Плюха си сами на всичко, не без помощта на Митьо, Панчо, Ганчо и т.н. Като се замислим реално, той е излязъл от ролята си на продуцент. По-скоро ги ограбва. Планета вече никой не гледа, всичко е в интернет, а издатели няма на какво да бъдат, защото никой не издава албуми от пандемията насам. Емаг им съсипа бизнеса с продажбите в складовете и магазините. Менажирането на участията е по-рентабилно без тях. Тия, дето напускат, не е като тепърва да влизат в занаята. Отпадат им всякакви отчитания. Повечето си имат фирми на свое име, счетоводители :D, за какво им е да се водят на договор в Пайнер - за концертите и турнетата, дето вече ги няма ли.... И на всичкото отгоре на изпълнители като Нелина да казваш колко и какви песни на година да пускат и какво да клипират. Ми тя напусна и е пълна с участия, а преди това Димова пробутва участия на едни и същи. И после - търсете си спонсори. Айде, чаЛ, Митьо. Пускай кепенците. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

 
След непланирана пауза се завръщам с нови идеи, различни образи, стар и нов екип, двойно повече мотивация и готовност за всичко хубаво, което се надявам да ми предложи 2022.💫 @galin_music влиза в ролята на режисьор и му благодаря за иновативния подход и за това, че винаги е с крачка напред❤️Благодаря за професионализма и на @daniel_ganev1 , с когото работим заедно за пръв път и се съгласи, поради липса на друг вариант, да запишем песента в 4 през нощта🙏😅 На прекрасната Лора Димитрова за текста и на екипа на @ivan_torex_dimitrov за заснемането на клипа🎬 За различната Лидия в кадрите са отговорни моята света Троица - @ivailokolev @pizhov_kristian @michelemickeey , обичам ви❤️ вас и всички замесени в проекта. Приятно слушане 🎶
  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FikLena каза:
 
След непланирана пауза се завръщам с нови идеи, различни образи, стар и нов екип, двойно повече мотивация и готовност за всичко хубаво, което се надявам да ми предложи 2022.💫 @galin_music влиза в ролята на режисьор и му благодаря за иновативния подход и за това, че винаги е с крачка напред❤️Благодаря за професионализма и на @daniel_ganev1 , с когото работим заедно за пръв път и се съгласи, поради липса на друг вариант, да запишем песента в 4 през нощта🙏😅 На прекрасната Лора Димитрова за текста и на екипа на @ivan_torex_dimitrov за заснемането на клипа🎬 За различната Лидия в кадрите са отговорни моята света Троица - @ivailokolev @pizhov_kristian @michelemickeey , обичам ви❤️ вас и всички замесени в проекта. Приятно слушане 🎶

'начи да разбирам, че тенекията се е осрал пак? Нищо ново, преди време Крисия Д. щеше да има песен от него, но се разпаднаха работите. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Ciaga каза:

'начи да разбирам, че тенекията се е осрал пак? Нищо ново, преди време Крисия Д. щеше да има песен от него, но се разпаднаха работите. :D

Къде видя да пише нещо за тенекията в поста й?

Link to comment
Сподели в други сайтове

 
Цитат

 

Danail Ps4
Много хубава песен! Да започнат да залагат повече на Ганев, а не на Асенов. Разликата в звученето се усеща супер много. Ще е много тъпо, обаче, ако следващата й песен е пак от Асенов и се чуват тенекиените звуци...

 

 
Danail Ps4 може ли да не ми слага коментарите от Рамания като коментари в Youtube?  😂😂
 
 
Редактирано от Mousie
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...