Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 43 минути, Blueberry каза:

Хит е в Тикток, не е толкова зле, колкото се пише тук. Аз не съм си я пускала никога, а мога да запея припева точно заради клипчетата.

1000 пъти (кючек) няма много гледания, а е огромен хит. Ютуб вече не е единственият фактор.

Аз си я пуснах точно веднъж когато излезе и едва я изтърпях цялата. 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Mousie каза:

Само на мен ли ми е гнусен? :D Има глас, ама циганското му излъчване е в повече 

https://www.youtube.com/watch?v=ukIwiRPFBc0

На мен пък много добро впечатление ми направи. Явно е отт богатите и възпитани цигани. 

А само аз ли не разбрах нищо от интервютто на Таня Боева - то нямаше и увод - последно бита ли е, тормозена ли, преследвана ли... включването на този нейн приятел с четенето на прокурорското постановление също беше абсурдно. Аз не съм чул, нито разбрал за някакви драми около нея и това интервю беше тотално пропиляно и доста зле монтирано за хора, които не я следят и не я знаят коя е като цяло :D Някой може ли да разясни ? :D 

  • Like 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Хит е в Тикток, не е толкова зле, колкото се пише тук. Аз не съм си я пускала никога, а мога да запея припева точно заради клипчетата.

1000 пъти (кючек) няма много гледания, а е огромен хит. Ютуб вече не е единственият фактор.

Ютуб отдавна не е единственият фактор, откакто навлязоха музикалните платформи. Дори забелязвам как песни с по 1-2 милиона в Ютуб, имат по 200-300 хиляди слушания в Спотифай. А до преди 1-2 години това бяха големи цифри за българска песен. А и тези платформи са по-удобни от Ютуб.

Аз дори се забелязвам, че когато излезе нова песен в Ютуб, я слушам там, когато излезе в Спотифай, въобще забравям, че я има в Ютуб, и реално правя повече слушания, отколкото гледания. Виждам, че и при доста мои приятели е така.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

1000 пъти (кючек) няма много гледания, а е огромен хит. Ютуб вече не е единственият фактор.


NEW! Кючек 1000 пъти Remix - 4,6 млн. показвания

NEW!!! Кючек 1000 пъти - HILYADA PATI - Исус и Качо - 1 млн. показвания

NEW! 1000 пъти кючек Remix 2021 Cleaned - 888 хил. показвания

TONI STORARO feat. RUMEN BORILOV - Hilyada pati / Хиляда пъти - 1,8 млн. показвания

Squid Games x 1000 Puti [Mashup] - 756 хил. показвания

1000 ПЪТИ КОЛЕДНА ВЕРСИЯ ( FULL VERSION )- 220 хил. показвания

NEW!1000 пъти Remix 2021 - 2,1 млн. показвания

=== 

9,5 милиона гледания от тези 7 + още клипчета с по 100 хиляди; 
И това на версията със кларинета.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , THE IIconic каза:

 

Най-интересното е, че точно най-набеждаваната за държанка на мутрите (Глория) в момента си е ок, работи си и никога не е попадала в тоя филм на Боева и другото интересно е как най-набеждаваната за наличие на пластични интервнции (пак тя) има най-голяма прилика към днешна дата със старите си клипове. Парадокс?!

Таня доста преиграва, личи си, че иска да се върне с гръм и трясък. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , ANGEL каза:

 Аз не съм чул, нито разбрал за някакви драми около нея и това интервю беше тотално пропиляно и доста зле монтирано за хора, които не я следят и не я знаят коя е като цяло :D Някой може ли да разясни ? :D 

Не мога да кажа, че и аз съм загрял много, но доколкото хванах нещо изглежда, че бившият й свекър е подел някаква вендета срещу нея, за да ѝ вземат попечителството над сина й.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Не мога да кажа, че и аз съм загрял много, но доколкото хванах нещо изглежда, че бившият й свекър е подел някаква вендета срещу нея, за да могат да й вземат попечителството над сина й.

Да! И кара дадени хора да й правят мизерии, за да я сплашва и да я накара да даде попечителството.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво стана с всички, които преди седмица припадахте по бълвоча на Кама? Казах ви, че ще е зверски флоп и пак познах. Благославям всички небеса, че Галче не е взела това подобие на песен. 

Слушайте само истински хитове!

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , plambata каза:

Какво стана с всички, които преди седмица припадахте по бълвоча на Кама? Казах ви, че ще е зверски флоп и пак познах. Благославям всички небеса, че Галче не е взела това подобие на песен. 

Слушайте само истински хитове!

 

Галс вчера е била с рекордни 13 песни в топ 100. Доминацията продължава и през 2022, няма време за флоповете на други.

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Месецът ще мине, песен от Простислава - йок. Отпраши на другия край на света и хич не й пука. Не ми излизайте с това, че след 18 години имала право на това и т.н. Разбира се, нека обръща внимание на детето си, нека му показва света. Добре прави. Но нормалните хора преди да излязат в отпуск, гледат да са си свършили служебните задължения и всичко да им е наред - ако искат да запазят работата си, де.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

То на нея ѝ е през оная работа за кариерата явно. Пропада повече и от Ивана.

Пайнер създаде супер неустойчиви звезди, ама няма как да ги изстискваш години наред и да очакваш после да не са парцали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория, Ивана, Преса... На всички явно малко или много им е писнало вече и го карат през просото. Емилия залитна към някакви манелета, Райна залага повече на фолклор... Само Галена и Анелия още си държат на добрата стара чалга. <3 Аня милата може да не уцелва хит всеки път, но поне още й пука. Горката май дори не знае, че има и други опции, като например да напусне Кокошарника. :D Десс също още държи фронта. <3

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Mousie каза:

Джулия също вече е със собствен youtube канал. Останаха Джена, Яница, Анелия и Теди Александрова.

Борис Дали също трябва да си направи отделен канал. Добре ще Фики и Емрах също да си качват песните в канала Storato Music, отколкото в този на Планета.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, z_o_ каза:

Борис Дали също трябва да си направи отделен канал. Добре ще Фики и Емрах също да си качват песните в канала Storato Music, отколкото в този на Планета.

Да, за Фики и Емрах забравих. Те бяха започнали да качват в техния, не знам защо отново се върнаха към този на Планета.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gerganafen каза:

2030 г.

Анелия:

"Приятели, направих си собствен YouTube канал!!! Май съм първата? ^^

Заповядайте в Aneliq PlanetOficial - дано съм написала всичко правилно, че от английския знам само изречението "Here and around the world" ^^; Целувки! :*"

 

Толкова е сладка в това да бъде тъпичка, че ще й простим бедните знания по английски. 🤣

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Какво нещо е живота! Започна кариерата си като фризьорка на Преслава, а сега вади хитове като Подводница!

image.png.f9dfc36977b7afce7cadc5387c991cff.png

Да и беше клъцнала носа още тогава докато я подстригва. Никой нямаше да вини Преса, че доброволно се е оперирала. Щеше да излезе с номера, че е инцидент. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...