Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Stela каза:

Дано се завърне към подобни проекти. Надявам се поне тя да разбере, че ако продължава с еднаквите песнички, които са пяти вече хиляди пъти, съвсем ще се отпише сама. 

 

Тази песен е абсолютна класа. Дано наистина да започне да разнообразява, защото липса на интерес започна да й се отразява, независимо, че пуска песни, които имат потенциал, както беше с Таратайка, но еднаквостта си казва думата

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Mousie каза:

Тази песен е абсолютна класа. Дано наистина да започне да разнообразява, защото липса на интерес започна да й се отразява, независимо, че пуска песни, които имат потенциал, както беше с Таратайка, но еднаквостта си казва думата

От "Въртележката" не е имала песен, която да стане голям хит и да е с такова звучене. "Таратайката" не е лоша, но не се забеляза. От този тип песни харесвам "Отмъстителката" и "Двойно влюбен". За жалост и с тях не й се получи. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз й ги харесвам като цяло, но като се натрупа една дълга серия от песни, които имат еднакво послание и тн, е нормално хората да нямат голям интерес. Разбирам, че цялото нещо е от парична гледна точка и заради дискотеките, но без да рискуваш, няма как да направиш голяма и интересна кариера. Галена как разнообразява, но го прави с такива песни, че пак да бъде актуална. Между Къде беше ти и Ти не си за мен има една галактика разлика като звучене, текст и тн, но и двете са хитове. Има ли желание, има и начин.

Друг е въпросът дали искаш да си разнообразен и тн, или искаш да си седиш в нишата, където си видял, че ти се получава.

Редактирано от Mousie
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Stela каза:

От "Въртележката" не е имала песен, която да стане голям хит и да е с такова звучене. "Таратайката" не е лоша, но не се забеляза. От този тип песни харесвам "Отмъстителката" и "Двойно влюбен". За жалост и с тях не й се получи. 

 

Това е последния ѝ хит:

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честити 20М! ❤️

11-ти официален клип на Галс над тази граница, вече става певицата с най-много соло песни също, щото нали соло успехите й бяха поставени под въпрос преди време тука. 11 има и Азис, тази година трябва да го мине с Ти не си за мен и Скандал.

how does it feel to be the greatest ever?! 🤩

 

  • Like 2
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Willy каза:

Честити 20М! ❤️

11-ти официален клип на Галс над тази граница, вече става певицата с най-много соло песни също, щото нали соло успехите й бяха поставени под въпрос преди време тука. 11 има и Азис, тази година трябва да го мине с Ти не си за мен и Скандал.

how does it feel to be the greatest ever?! 🤩

 

Те нека ги поставят под съмнение, я тя ще ги опровергава все така ❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , bleron каза:

Май забравихте нейният дует с Биляниш. За мен това е последния ѝ хит.

 

Биляниш с телешката си физиономия ме кара да искам да забравя песента. 😁 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Stela каза:

Гледа ли я? Нещо интересно, или пак разказва за мутрите в живота си? 

Периодът, в който Таня Боева отсъства от музикалната сцена, й носят колосални загуби, но това е време, в което тя се е занимавала с друг бизнес.

"Бях изоставила музиката. Занимавах се с рекламна агенция. Сега обаче, отново се връщам към музиката. Нямам търпение да издам новата си песен, да издам албума, да ги представя пред хората. Натрупах колосални загуби за стандартите на страната. Ако един артист отсъства 5 месеца, загубите са големи. А когато го няма 5 години... размерите са невероятни", споделя тя. И добавя, че пред този период последното, за което е мислела, са разкрасителните процедури и пластичните интервенции - каквито информации често са тиражирани в публичното пространство.

"Нямам нито една пластична интервенция през последните 5 години. Но каквото и да прави един човек, го прави за себе си. Ако го е направил, значи е почувствал нужда. Носът си коригирах през 2004-та - веднъж и само веднъж. Имам още една интервенция, след раждането на сина си Росен. Няма друго, за ужас на всеки, който търси нещо още в тази посока", затвори и тази тема брюнетката, преживяла истински катарзис в живота си./show.blitz.bg

 

https://show.blitz.bg/folk/tanya-boeva-za-ada-prez-koito-minava-tryabvase-nepreksnato-da-bda-zaplasvana-i-mackana-snimki?__cf_chl_f_tk=qOx9fNesR.nEsrrSIZAfM7gvh8FXqTUQPFOohyzmtnA-1642326333-0-gaNycGzNCKU

  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела обаче май този път случи на хит. Фатк, че в Youtube върви доста зле, но примерно като напиша ''подводница'' или ''podvodnitsa'' ми излиза само топика а не официалното видео. В Spotify обаче върви много добре. Качи се почти 3 седмици по-късно и вече е в топ 10 заедно с ВНЛ и дуета на Цветелина и Меди. 

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , -A. каза:

Емануела обаче май този път случи на хит. Фатк, че в Youtube върви доста зле, но примерно като напиша ''подводница'' или ''podvodnitsa'' ми излиза само топика а не официалното видео. В Spotify обаче върви много добре. Качи се почти 3 седмици по-късно и вече е в топ 10 заедно с ВНЛ и дуета на Цветелина и Меди. 

Хит е в Тикток, не е толкова зле, колкото се пише тук. Аз не съм си я пускала никога, а мога да запея припева точно заради клипчетата.

1000 пъти (кючек) няма много гледания, а е огромен хит. Ютуб вече не е единственият фактор.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...