Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 9 часа , Willy каза:

Признавам че това ме зариби и е много истинско парче, но няма как да скрия и че се радвам за поредният флоп на Галин. Токсични са ни отношенията с гъбина!

 

Песента наистина заслужаваше да се забележи и да стане хит. Клипа също е добър и въздейства много заедно с песента. Аз уважавам правенето на такива проекти. Проблема е, че като не се оценят и изпълнителите залагат после на еднодневни комерси, а ние почваме да се оплакваме как всичко било еднакво. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Всъщност и Лорена вече си има личен канал в YouTube. А Деси Слава напоследък взе да си рекламира пак нейния. Странна работа.

На Лорена канала й го рекламират и от Хит Микс, така че тя е все още там, но ми е интересно защо Сашка си е изтеглила хората от Хит Микс, да не би да ги набута в "Меди мюзик" 😃 Тамън миналата година им потръгна малко и пак си останаха с Лорена, която не знам какво прави там

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , FikLena каза:
Дуетът на Азис и Галена взриви класациите
 
1191727.jpg
Една песен, двама хитови изпълнители и над 14 милиона завъртания в платформата за видеосподеляне YouTube само за месец. Така изглежда в цифри парчето "А+Г=В. Н. Л.“ на Азис и Галена, което се разписа с премиера преди месец. По груби сметки минималната сума, която един роден артист получава за 1000 гледания в платформата, е около . Това означава, че хитът е донесъл на Краля на поп-фолка и чаровната брюнетка поне 14 000 долара или около 24 000 лева.

Това е голямо постижение не само за продукция от лекия жанр, а и за българска изобщо. Така например родни поп хитове като "Играя стилно“ на Мария Илиева и "Ако има рай“ на Графа имат средно около 1,5 милиона гледания в YouTube. "А+Г=В. Н. Л.“ е балада, която се радва на интерес от фенове по целия свят. Сред коментарите фигурират похвали на меломани от Германия, Русия, Сърбия, Чехия, Румъния, Босна и Херцеговина, Северна Македония и други, пише Монитор.

"Тази песен бе по-чакана от Нова година“, "В Германия е на 6-то място в набиращи популярност! Всеки ден се качва с едно място нагоре. Браво! Един от най-силните български дуети“ и "Доказателството, че и в България може да се прави музика на световно ниво. Рядко стойностна песен! За един месец хит по клубове и радиа", гласят само част от коментарите в YouTube.

“А + Г = В.Н.Л… Спомен от едно безвъзвратно отминало време. От оная любов недоизживяната, която се е скрила в най-дълбокото кътче на сърцето ни, за да ни напомня, че времето не лекува всичко. От оная първата любов, която никога не се повтаря, не се забравя, а само боли — като рана, която се отваря отново и отново… Тази песен не ме пуска от мига, в който я чух. Благодаря за музиката, за думите, за емоциите. Благодаря на Азис за магията в гласа му. Благодаря на всеки един от вас, който ще се влюби в нея. И дано когато боли, да боли по-малко!" - с тези думи самата Галена описа проекта, цитирана от "Монитор

Реално не знам какво толкова ѝ се хареса на тази песен. Особено това накрая с тоналността е страшно неприятно. Като бясно удряне на спирачки.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Mousie каза:

На Лорена канала й го рекламират и от Хит Микс, така че тя е все още там, но ми е интересно защо Сашка си е изтеглила хората от Хит Микс, да не би да ги набута в "Меди мюзик" 😃 Тамън миналата година им потръгна малко и пак си останаха с Лорена, която не знам какво прави там

Не съм сигурен дали феновете бихме понесли Деси Слава да завърши в Меди мюзик.:be:

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се учат как се прави мушама. В Галена ми беше надеждата да направи нещо подобно, ама прекалено много имена пуснаха вече и едва ли ще се занимава да прави нещо толкова изтъркано.

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дъщерята на легендарния фолк дует Мая и Магапаса копие на майка си.
Щерката на попфолк легендите е на 23 години, живее в Лас Вегас, където е майка ѝ Мая, и има над 14 хил. последователи в Instagram.

FB_IMG_1642176454735.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Лидия като изкарва зимата винаги гърми :ba: 

"Няма да ми мине"

"Да мога да обичам"

"Грешници"

Надявам се и сега да не пропусне.

😲

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Hurricane каза:

Пак ли броиш гледанията ѝ в Тубата? Имам чувството, че вече хубавите песни се определят по показателите им в интернет платформите. 

Пак ли сменихме плочата след Шушанита, иначе 2017-19 бяхме кралиците на рекордите и това беше най-важното и за вас.😫

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах песента на Лидия била типичната Преславова тупалка с клип тип Midnight Sky. Тоест очакванията ми не са големи. Това момиче колкото и потенциал да има, толкова и не могат да й създадат нейна си концепция и все я пращат по теченията. Ама да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Ебаси смеша.

Нали бяха големи дружки с Преслава, изведнъж се присламчи към Галена :D И то Азис да се присламчи към някого, дето не бил за България, а за Америка, пълен цирк :D Не че песента не е хубава

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, SG каза:

Доколкото разбрах песента на Лидия била типичната Преславова тупалка с клип тип Midnight Sky. Тоест очакванията ми не са големи. Това момиче колкото и потенциал да има, толкова и не могат да й създадат нейна си концепция и все я пращат по теченията. Ама да видим.

Надявам се поне да е качествен комерс, защото ще е от Ганев, Алфа имат попадения, но аранжиментите на Асенов са отвратителни и това подкопава песните, не знам защо продължават да работят с него, не само от Алфа, ами и от другите компании и тн

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Mousie каза:

Нали бяха големи дружки с Преслава, изведнъж се присламчи към Галена :D И то Азис да се присламчи към някого, дето не бил за България, а за Америка, пълен цирк :D Не че песента не е хубава

https://streamable.com/b6dzth

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Mousie каза:

Надявам се поне да е качествен комерс, защото ще е от Ганев, Алфа имат попадения, но аранжиментите на Асенов са отвратителни и това подкопава песните, не знам защо продължават да работят с него, не само от Алфа, ами и от другите компании и тн

Но Алфа проблема не са им толкова композиторите, с които работят. А липсата на идея за устойчиво развитие. Галин работи по кариерата на изпълнителите си така, както навремето си работеше по неговата- с комерски за клубовете. Ама тогава беше златната ера на дискотеките и резултата се доказваше и на голямата сцена и с наградите, а днес- не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Но Алфа проблема не са им толкова композиторите, с които работят. А липсата на идея за устойчиво развитие. Галин работи по кариерата на изпълнителите си така, както навремето си работеше по неговата- с комерски за клубовете. Ама тогава беше златната ера на дискотеките и резултата се доказваше и на голямата сцена и с наградите, а днес- не.

Ма той дори не работи като хората, защото за определено време се набляга на само един изпълнител, първо беше Лидия, след което замина в трета глуха, сега е Симона - ще видим още колко ще се набляга на нея, докато дойде следващата. На Десита и Адам не е наблягано никога, само пускат по някой едномесечен комерс тук-там, колкото да има нещо. Кариера не се гради по този начин, Галин пускаше комерси, ама поне беше често. А работата им с тенекиените звуци е доста голям проблем 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Това за 2 месеца и половина не може да догони и 6М. Очаквах да е smash mega hit, защото има всичко нужно, не че сега не е хитче.

 

Хитче е, ама с Момиче от лед се получи и хайде втора версия. Според мен затова не стана голям хит, идва посредствено след Момиче от лед, а и аранжимента дразни от време на време. Ако го беше направил Ганев, можеше да се получи по-добре 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...