Jump to content



Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 42 минути, Willy каза:

Не я спирам, брутална!

 

Това ми е може би най-слушаната песен на Камелия извън Пайнер. Зарибявка на макс, иска ми се тя да направи всичко по силите си, за да я превърне в хит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Гальо каза:

Копнея да видя и чуя участие на Орнела, Каролина, Руслан Мъйнов, Пепа, дори на Мария ❤️ Сигурен съм че това са топ канените изпълнители, с много висок хонорар 

Какви участия да видиш? Това не са активни изпълнители към момента, кой да ги кани? Хонорара пък съвсем няма нищо общо с подбраните песни за машъпа. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Абе душа, ако ти или твоето обкръжение не сте знаели въпросните песни преди машъпа на Пракя, други сме израснали с тези песни и ги знаем като класика в жанра и тотални хитове.

Особено на Пепа - “Студена” и е най-силното след “Синя прашка”. 

Да, точно! Бяха хитове за каквито сега много могат само да си мечтаят. Изобщо не са забравени песни. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Ciaga каза:

Според мен просто си е платила за ротации, но и да е напуснала е все едно. Така или иначе Пайнер не е нищо повече освен един издател, изпълнителите им почнаха да си правят свои канали и канала на Планета в тубата вече не става за нищо. Отделен е въпросът, че изпълнителите сами си уреждат / финансират песните.

Точно. По Планета също може да си платиш само за ротация на клипове без да си част от Пайнер. Така може и по други телевизии. Но и да е напуснала няма да е голяма загуба за нея. Има си канал, участия ще си има, може и без тях.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не намирам друго изпълнение на тази песен, явно е и напълно непозната или е с друго заглавие оригинала? Не съм запознат. Флопна здраво с това, добре че почти никой не разбра какво е пускала.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че инфлуенцърката пуска бози, това е ясно. Но нека си живее живота, да пътува, да показва свят на щерка си. За какво е бачкала като идиот 15 и кусур години... Тия моменти са много по-ценни. 
Иначе ми напомня на Гюра, когато взе да залязва, все пътуваше януари. Понеже Преса е по-заможна, явно целогодишно ще спами със снимчоци от Тайланд, вместо от Юнанистан! 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Точно. По Планета също може да си платиш само за ротация на клипове без да си част от Пайнер. Така може и по други телевизии. Но и да е напуснала няма да е голяма загуба за нея. Има си канал, участия ще си има, може и без тях.

Иди, че го обяснявай това на тия, дето си мислят, че такива като Салко и Лина са в Пайнер. Макар че аз съм ЗА Митко Пайнера да ги вземе, нямат талант, но ако имат пари пак ще минат. :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Това ми е може би най-слушаната песен на Камелия извън Пайнер. Зарибявка на макс, иска ми се тя да направи всичко по силите си, за да я превърне в хит.

Камелия успя да докаже, че може и без Пайнер. Митко Пайнера взе изключително голям L, когато тя си би камшика с право.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Че инфлуенцърката пуска бози, това е ясно. Но нека си живее живота, да пътува, да показва свят на щерка си. За какво е бачкала като идиот 15 и кусур години... Тия моменти са много по-ценни. 
Иначе ми напомня на Гюра, когато взе да залязва, все пътуваше януари. Понеже Преса е по-заможна, явно целогодишно ще спами със снимчоци от Тайланд, вместо от Юнанистан! 

В днешно време ако не си намериш редовен тъпкач или не правиш фела*ио на чичаци или батки какъв инфлОенсАр си? Трябва поне 3 пъти в годината да ходиш Фдобай, за да си модерен!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Ciaga каза:

Иди, че го обяснявай това на тия, дето си мислят, че такива като Салко и Лина са в Пайнер. Макар че аз съм ЗА Митко Пайнера да ги вземе, нямат талант, но ако имат пари пак ще минат. :D

Така е, но за мен е достатъчто дъно за Пайнер да въртят по телевизията си такива като Салко и Лина. Явно за пари биха пуснали всеки. Да ги взима наистина. И без това му обедня каталога на Метето. 😁

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, asylum каза:

Че инфлуенцърката пуска бози, това е ясно. Но нека си живее живота, да пътува, да показва свят на щерка си. За какво е бачкала като идиот 15 и кусур години... Тия моменти са много по-ценни. 
Иначе ми напомня на Гюра, когато взе да залязва, все пътуваше януари. Понеже Преса е по-заможна, явно целогодишно ще спами със снимчоци от Тайланд, вместо от Юнанистан! 

Януари почивките на тези места са на промоция и цените са по-ниски. Преса е пресметлива и си е направила сметката. Знаем, че е пинтия. 😂

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Ciaga каза:

Камелия успя да докаже, че може и без Пайнер. Митко Пайнера взе изключително голям L, когато тя си би камшика с право.

Ясно е вече, че компанията не е от водещо значение. Ако се трудиш добре и правиш качествени песни можеш и сам. Видя се, че и в нов канал може да ти се получи и да трупаш гледания, да си го развиваш. Пайнер вече почти с нищо не може да си задържи изпълнителите. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

В топ 20 за 2021ва имаме само 3 песни на Планета в топ 20 лол; Меди е доказателството, че качествен изпълнител вече нужда от стабилна музикална компания зад гърба си.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Olay каза:

В топ 20 за 2021ва имаме само 3 песни на Планета в топ 20 лол; Меди е доказателството, че качествен изпълнител вече нужда от стабилна музикална компания зад гърба си.

Той даже успя без да е стартирал в такава и после да се отделя сам. Наистина е постижимо, стига да можеш и да предлагаш качество. А на някои и компанията не може да им помогне... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Olay каза:

В топ 20 за 2021ва имаме само 3 песни на Планета в топ 20 лол; Меди е доказателството, че качествен изпълнител вече нужда от стабилна музикална компания зад гърба си.

Не знаех че имат и друг хит за годината след Аномалия и Автомата.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

В ефира на Фен ТВ феновете могат да гледат и други клипове на Галена. В това число попадат и последните проекти на звездата „Къде беше ти“, „Скандал“ (с Меди) и „Ти не си за мен“.

ДАНО

В момента по Фен ТВ върви "Ти не си за мен", даже хората се поздравяват с нея. 

  • Wow 1
  • Love 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Аз не намирам друго изпълнение на тази песен, явно е и напълно непозната или е с друго заглавие оригинала? Не съм запознат. Флопна здраво с това, добре че почти никой не разбра какво е пускала.

Просто е Шушана с нов текст

преди 5 часа , Stela каза:

Какви участия да видиш? Това не са активни изпълнители към момента, кой да ги кани? Хонорара пък съвсем няма нищо общо с подбраните песни за машъпа. 

Не знам Орнела и останалите дали имат участия, между другите си занимания, но когато ги поканят съм сигурен че не ги карат с песни на Крадлата, за разлика от нея :) 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Не знам Орнела и останалите дали имат участия, между другите си занимания, но когато ги поканят съм сигурен че не ги карат с песни на Крадлата, за разлика от нея :) 

Ооо, в това съм сигурна. Не знам как някой може да си мисли, че Преслава е направила услуга на Орнела и останалите. Песните й, както и тази на Каролина течаха и от чешмата. "Плаче моето сърце" беше страшно обичана песен. На Орхан също, даже и до днес я пускат по ретро партита. Ако бяха забравени песни хитрушата нямаше да ги направи на миш - маш. Спора е излишен. Преслава се възползва точно от обичта на хората към ретрото. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

Че инфлуенцърката пуска бози, това е ясно. Но нека си живее живота, да пътува, да показва свят на щерка си. За какво е бачкала като идиот 15 и кусур години... Тия моменти са много по-ценни. 
Иначе ми напомня на Гюра, когато взе да залязва, все пътуваше януари. Понеже Преса е по-заможна, явно целогодишно ще спами със снимчоци от Тайланд, вместо от Юнанистан! 

Тя има и мъж до себе си. Гюра след мафиота потъна в паяжини долу.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не разбирам каква е драмата на Галенови относно Преса. Както някой каза по-горе моментите,които изживява в момента са много по-ценни отколкото да се занимава да пуска нова тупалка за дискотеките. Преслава вече  само песни като Шушанита да пуска гладна няма да остане при положение че си има достатъчно златни хитове и е в ТОП 5 на чалгата ЕВЪР.

Всички конкурентки на Галя през годините-Андреа,Джена,Преса,Емануела,Алисия в момента или не им се занимава и пускат колкото да има нещо или си имат други пририотети. Нека и Галя да седне малко на трона,заслужава след толкова години на драпане.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...