Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час , asylum каза:

На Пепа интевюто е страхотно! Рядко фолкпевица е толкова мъдра, зряла, с чувство за самоирония и знаеща мястото си, без да се срамува от миналото си. Всички певици трябва да се гордеят с "простоватите" си песни, защото с тях са станали звезди и направили пари. Сегашните песни са много по-просташки, а дори и хитове не са! Евала за това, което е постигнала в Швейцария, почвайки от нулата, без да се взима насериозно като най-умната или най-красивата. Това е човек с точна преценка.

Лия е неадекватна кукувица. Или я гони склероза, или е пълна лицемерка. Или и двете.

Другите не съм ги гледал. Няма и да ги гледам. 

Чак пък просташките песни да не ставали хитове. Ще кажеш, че дечурлигата по чалга заведенията не са си махали главите на простотиите на Туда Александрова. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Ciaga каза:

Чак пък просташките песни да не ставали хитове. Ще кажеш, че дечурлигата по чалга заведенията не са си махали главите на простотиите на Туда Александрова. :D

Теда е актуална и я харесвам, но няма хит от ранга на Синя прашка, Радка Пиратка, Митничарю, Баклава, Банана и т.н.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Теда е актуална и я харесвам, но няма хит от ранга на Синя прашка, Радка Пиратка, Баклава, Банана и т.н.

Няма и песни, които да са хитове като ретро чалгата. Някои биха казали "да де, ама виж колко гледания има в YouTube", но истината е, че това не е фактор, защото всички знаем за купените гледания. Просто живеем в извратени времена и по-големият процент от качеството в музиката замина право в канализацията.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво :D Пепита Джексън не си оправи авторските права на новата песничка, пусна извинително Шушанита и се качи на самолета за Тайланд. Много е работила през изминалата година, пък и в новогодишната нощ е попяла в Мегами хич да не е. И сега е време за заслужена почивка, пък феновете и пасти да ядат и да си тананикат поредния и кавър :roll1:  Пословична селяндурщина :1000(10):

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Wild_Style каза:

И какво :D Пепита Джексън не си оправи авторските права на новата песничка, пусна извинително Шушанита и се качи на самолета за Тайланд. Много е работила през изминалата година, пък и в новогодишната нощ е попяла в Мегами хич да не е. И сега е време за заслужена почивка, пък феновете и пасти да ядат и да си тананикат поредния и кавър :roll1:  Пословична селяндурщина :1000(10):

Особено след проекта на Кама едва ли ще пусне песен в следващия месец. Старата парантия отново и го сложи звучно на Патя. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса верно стана пословична с тия демонстративни почивки на майната си, докато продукцията й всъщност е кръгла нула. От началото на пандемията все пуска снимки от някакви екскурзии, а на феновете си предлага трохи. Вижда се колко е обедняла от намалелите плейбек участия, горката. Да беше пуснала класен машуп от стари свои баладични песни като "100 причини" и други, или брутален проект като на Камелия, и тогава да ходи където си ще. А тя избърза да пусне тийзър, песен няма, а тя отпраши в чужбина. Между другото, горката "Шушанита" още не е набрала и половин милион гледания, става ми жал вече.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозни ли сте? Жената няма да си гледа живота, екскурзиите и почвиките, ами ще мисли как да пуска песни и клипове за някакви фенчета, от които нищо в нейния живот не зависи... надявам се да се шегувате. :roll1:

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Wild_Style каза:

И какво :D Пепита Джексън не си оправи авторските права на новата песничка, пусна извинително Шушанита и се качи на самолета за Тайланд. Много е работила през изминалата година, пък и в новогодишната нощ е попяла в Мегами хич да не е. И сега е време за заслужена почивка, пък феновете и пасти да ядат и да си тананикат поредния и кавър :roll1:  Пословична селяндурщина :1000(10):

Много й пука на Пепита Пуфис Джексън за феновете и на какво се надяват. Тя си гледа кефа и почивката. Изкарала е от толкова реклами на пелени. 😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DrAkO каза:

Заслужава Нобел за създаване на нов език! 🎉

Според мен това беше нещо между сръбски, български и руски! На места имаше английски акцент

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Jouey каза:

Сериозни ли сте? Жената няма да си гледа живота, екскурзиите и почвиките, ами ще мисли как да пуска песни и клипове за някакви фенчета, от които нищо в нейния живот не зависи... надявам се да се шегувате. :roll1:

Е как да не зависи? Не е ли благодарение на тях, това което е? Просто свикнаха да им дава и трохи понякога и се радват и на това. Никой не казва да не си гледа почивката. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Jouey каза:

Сериозни ли сте? Жената няма да си гледа живота, екскурзиите и почвиките, ами ще мисли как да пуска песни и клипове за някакви фенчета, от които нищо в нейния живот не зависи... надявам се да се шегувате. :roll1:

Естествено, че сме сериозни. Ако не бяха заблудените фенове, които й пълнят участията да я гледат как си отваря устата като риба, щеше да ходи на почивки само на въображаемото село при въображаемата баба Въчка. Просто вече очевадно се е напяла. (дето викаше, че ще пее, докато се напее) Ако е така обаче, да се оттегли както Елена, а не да се подиграва с хората.

Един такъв машуп да беше пуснала и никой нямаше копче да й каже:

Сигурен съм, че щеше да е много по-успешен от "Шушанита".

Криси има машуп с песни на Преслава (за който много се е постарало момичето), но самата Преса няма такъв.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Естествено, че сме сериозни. Ако не бяха заблудените фенове, които й пълнят участията да я гледат как си отваря устата като риба, щеше да ходи на почивки само на въображаемото село при въображаемата баба Въчка. Просто вече очевадно се е напяла. (дето викаше, че ще пее, докато се напее) Ако е така обаче, да се оттегли както Елена, а не да се подиграва с хората.

Един такъв машуп да беше пуснала и никой нямаше копче да й каже:

Сигурен съм, че щеше да е много по-успешен от "Шушанита".

Криси има машуп с песни на Преслава (за който много се е постарало момичето), но самата Преса няма такъв.

 

Баба Въчка беше от Каварна! 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, THE IIconic каза:

Според мен това беше нещо между сръбски, български и руски! На места имаше английски акцент

Русе е космополитен град, примата е попивала култура от малка! 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Gerganafen каза:

Естествено, че сме сериозни. Ако не бяха заблудените фенове, които й пълнят участията да я гледат как си отваря устата като риба, щеше да ходи на почивки само на въображаемото село при въображаемата баба Въчка. Просто вече очевадно се е напяла. (дето викаше, че ще пее, докато се напее) Ако е така обаче, да се оттегли както Елена, а не да се подиграва с хората.

Един такъв машуп да беше пуснала и никой нямаше копче да й каже:

Сигурен съм, че щеше да е много по-успешен от "Шушанита".

Криси има машуп с песни на Преслава (за който много се е постарало момичето), но самата Преса няма такъв.

 

Преса отдавна не вълнува, особено по участия. Какви фенове и ходят по участия? Освен индивиди, които са там, за да се надрусат и напият. Чак някой да ходи заради плейбека на Патя - не мисля, че ся останали такива. Истината е, че Преслава отива там, където са Глория, Ивана, Анелия. Но доста по-не класно, а с комерси, обезличена, с някаква бегла носталгия по старите и песни, в които имаше истинска музика. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория толкова се разтопи, че са я поканили, че го сметна за нещо велико и голямо постижение. Решила е да се подмаже от разтопеното за дует, като проговори на измислен сръбски. 😂 Поне не е глупава и следва някаква схема. Може да става за смях, но поне опитва. 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Преса отдавна не вълнува, особено по участия. Какви фенове и ходят по участия? Освен индивиди, които са там, за да се надрусат и напият. Чак някой да ходи заради плейбека на Патя - не мисля, че ся останали такива. Истината е, че Преслава отива там, където са Глория, Ивана, Анелия. Но доста по-не класно, а с комерси, обезличена, с някаква бегла носталгия по старите и песни, в които имаше истинска музика. 

За участията е вярно, и аз така мисля. Иначе за другото мисля, че е рано да я отпишем и пратим при Глория. Просто Преслава е лицемерна, ехидна и си вярва твърде много. Смята, че едва ли не, вечно, всичко ще й се постила. Освен това е неадекватна. Ако обаче заработи с познатия хъс и си изпипа нещата, ще мачка пак с хитове. Иска се труд обаче, а на нея и се ще по лесната процедура. Изброените от теб са бита карта, но Преса може да си върне позициите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Гальо каза:

Според мен просто чака 20.01, когато прави 18 години на сцена. И ше я пусне като подарък ❤️

Какво им обясняваш? Нека наливат! Тя жената си живее живота, за разлика от техните любимки. Едни отдавна забравени, други работещи като луди и незнаещи какво е семейство и почивка... 

ПП: Пресито е напълно готова с две песни! Форумът да трепери и да продължава да я прави най-обсъжданата. Лек ден и поздрав :) 

 

  • Haha 3
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...