Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, pacho каза:

Мая и Есил Дюран бяха първите със силикон.

С нови носове първите са Бойка Дангова и Боева. 

Да видим сега ребро кога ще махне и крак ще удължи ли. 😅

Камс не е била винаги първата, но в нейните случаи бума винаги е бил най-големия и е вдъхновявал други да й последват примера. Най-обсъждания силикон на чалгарка, най-успешния Плейбой... Виж, вече при ремонта на носа има конкуренцията на Преслава. :D

Мисълта ми е, че каквото и да си е правила с външния вид и скандалния имидж, винаги е било на място (като за комерс жанр в комерс държава разбира се).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Леле, какъв изказ, каква интонация, каква звезда сме имали....

 

Това да не е Татяна Дончева? И на вид, и на говор съвпаденията са прекалено големи.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Камс не е била винаги първата, но в нейните случаи бума винаги е бил най-големия и е вдъхновявал други да й последват примера. Най-обсъждания силикон на чалгарка, най-успешния Плейбой... Виж, вече при ремонта на носа има конкуренцията на Преслава. :D

Мисълта ми е, че каквото и да си е правила с външния вид и скандалния имидж, винаги е било на място (като за комерс жанр в комерс държава разбира се).

Е, тя си развяваше цици и шунда свободно. На Гюра сЕликона беше много по-коментиран според мен, а тя отричаше докрай.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.01.2022 г. от 15:16, Stela каза:

Емилия ще я дават по Фен ли вече? 

Кама и Андреа почти на едно ниво по очаквания. 😁

Кама отдавна е бита карта ,казвал съм го още 2008

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , meleto каза:

Първа беше Глория в тая категория, макар че тя отрича! :D 

И краката се коментираше, че си е удължавала. Възможно е и в това да е първата. Ние и се смеем, но тя си е Прима. 😁

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DrAkO каза:

Готина е. Много по-смислено интервю от на Лия, дето всички знаем, че беше държанка, но така и не схванахме от какво се оплакваше в интервюто. 

Не съм гледал на Лия интервюто и не знаех, че е била държанка, но тя е една от най-хвалените по форумите певици, а аз я помня като една от най-пошлите изпълнителки. Само простотии пееше навремето.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DarkChild каза:

Не съм гледал на Лия интервюто и не знаех, че е била държанка, но тя е една от най-хвалените по форумите певици, а аз я помня като една от най-пошлите изпълнителки. Само простотии пееше навремето.

Певицата Лия е била голямата любов на Димитър Димитров- Маймуняка, за жестокостта на когото, въпреки че отдавна не е между живите, и до днес се носят легенди, пише „Галерия“. Взривеният през 2002 година бос навремето е бил сред най-верните хора на Васил Илиев, но след убийството му изпада в немилост пред брат му Георги. По времето на Васил Илиев Маймуняка носи отговорност за „ресора” трафик на луксозни лимузини, а също така ръководи бригада за издирване на крадени коли.

Преди да бъде убит той отивал при предпоследната си приятелка, живееща в блок в столичния квартал „Стрелбище“. Тогава Надя Иванова се занимава със сериозен бизнес, а днес има инвестиции и дялове в над десет фирми, някои от които държат концесии по морето. Във фаталната вечер Димитър Маймуняка имал намерение да каже на Надя, че връзката им приключва заради новата му любов – фолкпевицата Лия. По време на връзката му пък с фолкаджийката я побийвал и тя често се появявала на репетиции посинена. Обяснявала, че е катастрофирала или пък, че е претърпяла битов инцидент. Въпреки шамарите и юмруците, които раздавал на голямата си любов, тъкмо той спонсорирал кариерата на фолкзвездата, която след 1999 година е изключително популярна с хитовете си „Ще те мачка валяка“, „Митничарю“ и „Обич за двама“.

След смъртта на Маймуняка Лия спира да пее. Посвещава баладата си „Скитаща душа“ на своя убит любовник. Певицата е поканена лично от роднините му на опелото, заедно с Надя Иванова. Певицата днес е омъжена за бизнесмена Георги Вълканов, син на бившия вицепрезидент на „Мултигруп“ Николай Вълканов. Двамата имат дъщеря Лия.

------

В интервюто обясняваше как има нежна душа и висок морал, но обстоятелствата и времето я принуждавали да пее тъпотии. И тя много страдала. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм много запознат с творчеството на Лия, повече се интересувах от Пайнерките. Естествено знам й някои песни като "Утро след любовна нощ" и "Дяволски чаровник". Четейки постовете ви сега и имайки предвид албума изцяло с балади, който пусна, лъха на фалшив морал отвсякъде. Та тя дори не включи клипираната "Лятна история", та поне една бърза песен да има в диска. Само балади, и то все някакви лежерни, не ударни като "Ако утре ме губиш" или "Боли" на Гера примерно. Реших още когато преслушах албума да чуя и качените стари песни, и се оказа, че "Душа в две тела" е "За теб" от 2006, и то без нов аранжимент???

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, и аз не й одобрявам тоя нов фасон... явно има пари малко да харчи. "Сини очи" е страхотна, трябваше в такъв стил, по-позитивен и лежерен.

И можеше някакво традиционно фолк парче. Няма какво да се прави на монахиня, беше си разюздана и дива.

 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, pacho каза:

Да, и аз не й одобрявам тоя нов фасон... явно има пари малко да харчи. "Сини очи" е страхотна, трябваше в такъв стил, по-позитивен и лежерен.

И можеше някакво традиционно фолк парче. Няма какво да се прави на монахиня, беше си разюздана и дива.

 

 

"Сини очи" и "По-добре никога" са супер, но новите балади не ми се откроиха на първо слушане. Може би "Душа в две тела", но тя пък се оказа стара клипирана песен, която не знам защо е включена. Все едно Глория да включи в нов албум "На мъжете, които не обичах" със същия аранжимент от 2007. Не го разбирам. А и поне едно бързо парче за смяна на темпото щеше да спомогне баладите да се възприемат повече. Така подборката идва скучна, макар и да са хубави песните.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички стари чалгарки се опитват да пренапишат историята си и да се изкарат жертви. Все мутрите им се натискали, все продуцентите ги притискали, все феновете изисквали...а те горките с нежните души в този объркан свят и не разбирали какво се случвало. Това го повтаряха всички - и Лия, и Мая, и Кали, и Антония, и Сашка, и Орнела, и Сани, и Ина. Поне за тези се сещам на първо четене.

Ясно е, че се опитват да минат в другите стилове - я чалга, я естрадно, и да вземат хляба на ония, на които се подиграваха като млади. Но би трябвало да става по естествен начин, а не с измишльотини или забрана за качване на стари клипове, щото те е срам. А га ви бутаха пачките в циците не ви беше срам, а?!

 

Лия и Коньо е продуцентски проект, както Стораро и Деси. Те нито са се харесвали, нито сега се харесват, нямат никакви общи емоции - видя се ясно при Рачков. Песните също са от Касъмовите избирани, така че никакви заслуги в случая.

 

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то ако в зората не е имало чалгарки, мачкани от мутри, не знам кога да е имало. :D Масово са си били такива и тогава. Но човек често израства с годините и му се пренареждат приоритетите. Лия конкретно винаги си е изглеждала като певица с дълбока душевност, каквато не е изключено да имаш дори и да си държанка.

Само за Сашка ще добавя, че не ми пасва с този списък. :D В най-силните й години успехът й беше напълно естествен и не беше подпомогнат от никого освен от народа, а тя беше отдадена само и единствено на музиката. Направи колкото шантави песни, толкова и смислени. Чак като започна да губи позиции си хвана богаташ, и то по любов, като се има в предвид че и до днес се подкрепят въпреки всичките си проблеми. А тя самата, че е щура си е съвсем отделен въпрос. :D

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

20 години по-късно разбирам, че Планета стартира с Къде си ти” съвсем случайно. Били са заредени десетки клипове, просто в този момент всички компоненти проработили. 
spacer.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашка сама си е казвала, че е финансирана от Поли Пантев и го преследвала, а той не я искал интимно.

Точно в това е истината - певиците им се натискаха, мутрите можеха да имат която искат, избора от лесни моми беше огромен. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DrAkO каза:

Сашка сама си е казвала, че е финансирана от Поли Пантев и го преследвала, а той не я искал интимно.

Точно в това е истината - певиците им се натискаха, мутрите можеха да имат която искат, избора от лесни моми беше огромен. 

 

 

Е, да я спонсорират без интимно заплащане си е друго. А и щом тя му се е натискала въпреки, че той вече й е давал пари, значи го е харесвала като мъж. Не е била мутреса.

А и каквито и пари да са се влагали в Сашка, тя този титаничен бум нямаше да го има без своята си скандална индивидуалност, с която втрещи хората.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Runevski каза:

20 години по-късно разбирам, че Планета стартира с Къде си ти” съвсем случайно. Били са заредени десетки клипове, просто в този момент всички компоненти проработили. 
spacer.png

Откраднала е перуката на Лили. Копирвачка. 

Иначе това с излъчването не е кой знае какво. Просто случайност. Ако беше умишлено пуснат точно този клип, то вече щеше да е друго. Е после какво стана с талисмана на Планета? Напусна ги... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...