Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

Честита 2022! 

преди 19 часа , THE IIconic каза:

Есил при Цитиридис в трио с Маги Джанаварова и Прея на плейбек, а Ивана беше бетон при Рачков. 

Преса пя Плачещо сърце, а Софка Лъжа е. Това беше предизвикателство на Рачков, а при Цитиридис всички на плейбек : Есил, Галош, Коцьо и Софка. При Рачков бяха на живо. 

При Цитиридис всички по-всяко време май са на плейбек, не виждам защо ще е изключение на НГ.

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , THE IIconic каза:

Есил при Цитиридис в трио с Маги Джанаварова и Прея на плейбек, а Ивана беше бетон при Рачков. 

Преса пя Плачещо сърце, а Софка Лъжа е. Това беше предизвикателство на Рачков, а при Цитиридис всички на плейбек : Есил, Галош, Коцьо и Софка. При Рачков бяха на живо. 

Да бе, плейбек! Толкова зле пяха, особено Есил,... най-добре беше Джанаварова. Софи пя "Дяволско желание", а не "Лъжа е". Доколкото хвърлих поглед. Иначе Галена беше на плейбек, за Коцио - едва ли изненадва някого. 

А защо не коментирахте Глория по БНТ, дето й изрязаха половината песен :D Даже нямаха микрофони хаха. 

Мярнах и Фики с Лудо младо. Ама толкова им беше пенсионерска програмата на БНТ, че едва издържах... превъртах набързо. Сигурно съм пропуснал някого.

Още не съм превъртял назад да видя Ивана какво е правила. 

Учудвам се, че Десислава и алфите не са присъствали никъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

Да бе, плейбек! Толкова зле пяха, особено Есил,... най-добре беше Джанаварова. Софи пя "Дяволско желание", а не "Лъжа е". Доколкото хвърлих поглед. Иначе Галена беше на плейбек, за Коцио - едва ли изненадва някого. 

А защо не коментирахте Глория по БНТ, дето й изрязаха половината песен :D Даже нямаха микрофони хаха. 

Мярнах и Фики с Лудо младо. Ама толкова им беше пенсионерска програмата на БНТ, че едва издържах... превъртах набързо. Сигурно съм пропуснал някого.

Още не съм превъртял назад да видя Ивана какво е правила. 

Учудвам се, че Десислава и алфите не са присъствали никъде.

Ивана беше желязна ще ти хареса! А дяволски желание и лъжа е не бяха ли една и съща песен? 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Да бе, плейбек! Толкова зле пяха, особено Есил,... най-добре беше Джанаварова. Софи пя "Дяволско желание", а не "Лъжа е". Доколкото хвърлих поглед. Иначе Галена беше на плейбек, за Коцио - едва ли изненадва някого. 

А защо не коментирахте Глория по БНТ, дето й изрязаха половината песен :D Даже нямаха микрофони хаха. 

Мярнах и Фики с Лудо младо. Ама толкова им беше пенсионерска програмата на БНТ, че едва издържах... превъртах набързо. Сигурно съм пропуснал някого.

Още не съм превъртял назад да видя Ивана какво е правила. 

Учудвам се, че Десислава и алфите не са присъствали никъде.

То плейбек без микрофон е по-добре, иначе съвсем жалки изглеждат. Виж тук кака ти Мадона какво представяне прави на чист плейбек. Представяш ли си да й бяха шибнали един изключен микрофон в ръката? Никога не ми е било ясно кой точно се опитват да излъжат и какъв е смисъла:

Иначе беше супер тъпо едни и същи физиономии да са навсякъде. Рачков даже си й го каза на Софка.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Ама толкова им беше пенсионерска програмата на БНТ, че едва издържах... превъртах набързо. Сигурно съм пропуснал някого. 

Превключвах различните програми и на мен сякаш на БНТ ми се видя най-добра. Постарали се бяха да съберат изпълнители от всички поколения и стилове. Изпяха се страхотни златни песни, както се даде трибуна и на нови такива. За мен това правилният подход. Животът не е само за младите. И всеки трябва да бъде почетен по някакъв начин. Чудя се, ако участваха само новите лица с тийн песничките си, пълни с анягло-български жаргон, кой щяха да задържат пред екрана... 

При Рачков е хубаво че всички са на живо. 

При Цитиридис е добре, че когато някой е на плейбек, то бендът не се прави, че свири, както много пъти са го правили при Слави, за бутафорните плейбек концерти на "Пайнер", в които уж има някъв оркестър, да не говорим. 

И като споменах "Пайнер", "Планета" имаха ли някаква празнична програма? Или тотално тая ТВ е за отписване? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Честита 2022! 

При Цитиридис всички по-всяко време май са на плейбек, не виждам защо ще е изключение на НГ.

Миналата година Преслава си изпя “Лъжа е” при Цитиридис на живо. Явно е по желание на изпълнителя.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За много години!

Тази година присъствието на поп-фолка в празничните програми беше изненадващо масово. Един от малкото случаи, в който жанровете изглеждат единни.

От всички чалгари най ми харесаха Софка и Преслава при Рачков, жестоки гласове.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , BaGaBoNtIn каза:

Миналата година Преслава си изпя “Лъжа е” при Цитиридис на живо. Явно е по желание на изпълнителя.

И Галена е пяла на живо при Цитиридис преди. Преслава цяла година си изкарва участията на плейбек, поне в някое предаване да ви уважи с живо пеене. Не го изтъквайте като някакво постижение.

https://youtu.be/5W-D2iyicq0

 

 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и дискографията й са най-слушани за 2021 година, според Popnable e била най-слушан бг изпълнител от юли до декември + февруари, а останалите 5 месеца е Азис.

Януари: 11.5М

Февруари: 11.6М

Март: 9.0М

Април: 9.4М

Май: 11.3М

Юни: 10.8М

Юли: 12.8М

Август: 15.0М

Септември: 14.3М

Октомври: 11.2М

Ноември: 21.1М

Декември: 27.2М

 

общо: 165.2М

  • Like 1
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Галена и дискографията й са най-слушани за 2021 година, според Popnable e била най-слушан бг изпълнител от юли до декември + февруари, а останалите 5 месеца е Азис.

Януари: 11.5М

Февруари: 11.6М

Март: 9.0М

Април: 9.4М

Май: 11.3М

Юни: 10.8М

Юли: 12.8М

Август: 15.0М

Септември: 14.3М

Октомври: 11.2М

Ноември: 21.1М

Декември: 27.2М

 

общо: 165.2М

Тя няма ли да пуска албум вече? 10 години без албум за певица от нейния ранг не е много Ок.

 

едит:

а, да. 5 години от "Кой", но той беше дуетен...

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Jouey каза:

Тя няма ли да пуска албум вече? 10 години без албум за певица от нейния ранг не е много Ок.

 

едит:

а, да. 5 години от "Кой", но той беше дуетен...

Айде няма нужда! Да ходи в смядово да дои козите!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално за Ютуб България 2021 (1 януари - 31 декември)

1 Изкушение - ToTo H & Ku-Ku Band - 17.4M показвания
2 Turbulence - Emilia, Florin Salam & Costi - 16.6M показвания
3 Anomaliya (feat. Alexander Robov) - Malkata - 13.7M показвания
4 Грешници - Lidia - 13M показвания
5 Скандал - Galena & Medi - 13M показвания
6 Ти не си за мен - Galena - 13M показвания
7 Да си тук - Medi - 12.6M показвания
8 Само Ако Бях - ToTo H - 11.9M показвания
9 Ще ми гледаш гърба 2 - AX Dain - 11.8M показвания
10 Avtomata - Tedi Aleksandrova & Илиян - 11.5M показвания
11 GRESHA SI (feat. Toni Storaro) - Krisko - 11.2M показвания
12 MASHUP - Preslava - 10.6M показвания
13 А+Г=ВНЛ - Galena & Azis - 10.4M показвания
14 Момиче от лед - SIMONA - 10.1M показвания
15 Недей ме вини - Dessita & Lidia - 10M показвания
16 Tatuirovka - Emiliano - 9.45M показвания
17 Един на милион - Emrah - 9.42M показвания
18 Къде беше ти - Galena - 9.1M показвания
19 Vendetta - SIMONA - 8.67M показвания
20 Рана (RANA) - Medi - 8.37M показвания

=== 

1  Galena - 115M показвания
2  Preslava - 74.2M показвания
3 Slavi Trifonov - 65.1M показвания
4  Cocomelon Nursery Rhymes  -63.9M показвания
5 - Medi - 63.9M показвания
6 - Krisko - 60.6M показвания
7 - Azis - 47.3M показвания
8 - Toni Storaro - 46.6M показвания
9 - AX Dain - 46.5M показвания
10 - Desi Slava - 45.4M показвания
11 - Lidia - 44.8M показвания
12 - Tedi Aleksandrova - 44.6M показвания
13 - Emilia - 39.7M показвания
14 - Емануела - 39.2M показвания
15 - Anelia - 36.7M показвания
16 - Dessita - 35.5M показвания
17 - SkandaU - 34.7M показвания
18 - ToTo H - 34.2M показвания
19 - SIMONA - 31M показвания
20 - Tsvetelina Yaneva - 30.2M показвания

Това за тея, които цяла година ни убеждаваха, че чалгата вече не се слушала 🙄

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Olay каза:

Официално за Ютуб България 2021 (1 януари - 31 декември)
Това за тея, които цяла година ни убеждаваха, че чалгата вече не се слушала 🙄

Че тя чалгата няма нищо общо с онази до 2010 година и нищо не може да я спаси. Самият факт, че медийното и спасение е в пинизчийско предаване като това на Рачков, където принципно е обект главно на подигравка друго няма. Има няколко работещи звезди, на които промоутър е Сашка "Ангелчето" и до там. Дори на лидерката в годишната ти извадка Галена 80% от кариерата през годината се движеше от "Ангелчето". От Димитровград нищо, само тишина и спокойни старини. Оцко си разработи канала, това е основната вест от 2021 година. Върти всички и предишните зависимости налагани от Пайнера ги няма.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, foxy_vd каза:

Че тя чалгата няма нищо общо с онази до 2010 година и нищо не може да я спаси. Самият факт, че медийното и спасение е в пинизчийско предаване като това на Рачков, където принципно е обект главно на подигравка друго няма. Има няколко работещи звезди, на които промоутър е Сашка "Ангелчето" и до там. Дори на лидерката в годишната ти извадка Галена 80% от кариерата през годината се движеше от "Ангелчето". От Димитровград нищо, само тишина и спокойни старини. Оцко си разработи канала, това е основната вест от 2021 година. Върти всички и предишните зависимости налагани от Пайнера ги няма.

Бог да поживи Сашка Ангелчето, че от 2010 е главната движеща сила в чалгата и без нея всички за обречени. Предлагам да и се даде орден Стара Планина. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, GSA каза:

Бог да поживи Сашка Ангелчето, че от 2010 е главната движеща сила в чалгата и без нея всички за обречени. Предлагам да и се даде орден Стара Планина. 

Много е неприятно, че всички сръбски и румънски ангажименти на болднатите по-горе в списъка изпълнители са уредени от "Ангелчето". Още по-неприятно за статуквота е, че "Ангелчето" напълни графика на тези, за които Пайнер нямаше решение и просто напуснаха фирмата. А като гледам експлозията при Меди и Лорена, Софка и Деса ми се струва, че би трябвало да има схващане, че някои неща са радикално променени и Пайнер вече не е основна част от успеха за водещите им имена. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, foxy_vd каза:

Много е неприятно, че всички сръбски и румънски ангажименти на болднатите по-горе в списъка изпълнители са уредени от "Ангелчето". Още по-неприятно за статуквота е, че "Ангелчето" напълни графика на тези, за които Пайнер нямаше решение и просто напуснаха фирмата. А като гледам експлозията при Меди и Лорена, Софка и Деса ми се струва, че би трябвало да има схващане, че някои неща са радикално променени и Пайнер вече не е основна част от успеха за водещите им имена. 

 

Ама то май за теб нещо за някого било неприятно? На никого във форума не му пука кой какво кога напълнил на някого нещо. Да не сте посестрими?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, GSA каза:

Ама то май за теб нещо за някого било неприятно? На никого във форума не му пука кой какво кога напълнил на някого нещо. Да не сте посестрими?

Виж какво, нагледал съм се на измислени дупета из тия форуми от 2004 насам. Като не можеш да спориш и по-важното, нямаш никакъв аргумент срещу мен, а само гледаш да впечатлиш тия 3 мадами на кръст тук, общо взето нищо не правиш. Та понеже и това последното не постигаш не е лошо да излезеш от нета и да идеш на дискотека. Моооооже и да видиш, че там нещата не са баш така, както тук такива като теб се опитват да ги представят на популацията. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...