Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

100% хората са имали предвид БГ поп-фолк от Емилия, а не поредно Костиево манеле където тя пее 2 реда. Дано най-накрая пусне нещо самостоятелно и изцяло на български. Иска ми се да се върне към амплоато си на "обикновена" фолк певица и кралица на баладите. Със сигурност има доста готови поп-фолк песни, защо не ги пуска?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, pacho каза:

Не знам какво стана с Камелия, нито книга, нито канал направи.

От Кама отдавна се отказах да очаквам всичко това, което обеща преди 10 години:

- книга

- голям концерт/концерти

- нов албум “На прага на сърцето ми”

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

100% хората са имали предвид БГ поп-фолк от Емилия, а не поредно Костиево манеле където тя пее 2 реда. Дано най-накрая пусне нещо самостоятелно и изцяло на български. Иска ми се да се върне към амплоато си на "обикновена" фолк певица и кралица на баладите. Със сигурност има доста готови поп-фолк песни, защо не ги пуска?

Защото колаборациите, в които пее по два реда са шанса и да види толкова милиони гледания и някакъв успех. И на мен ми се иска да пуска самостоятелни фолк песни, но си стоим с чакането. Може би за нея е по-важно да се бие в гърдите, че е част от  проект с много милиони повече, отколкото да зарадва феновете си. А за балада не знам дали да си помислям. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

От Кама отдавна се отказах да очаквам всичко това, което обеща преди 10 години:

- книга

- голям концерт/концерти

- нов албум “На прага на сърцето ми”

 

И тя като Деса само обещания и празни приказки. То вече няма и такъв интерес към името Камелия. Не е това, което беше. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

Защото колаборациите, в които пее по два реда са шанса и да види толкова милиони гледания и някакъв успех. И на мен ми се иска да пуска самостоятелни фолк песни, но си стоим с чакането. Може би за нея е по-важно да се бие в гърдите, че е част от  проект с много милиони повече, отколкото да зарадва феновете си. А за балада не знам дали да си помислям. 

Не за нея, а за Башур е важна международната слава според мен. Та тя преди дори за една Певица на годината не се бореше, смееше се на тия, които работеха с Кости. Как така изведнъж й дойде мерака да пробива извън България? Дано наистина се реши да пусне нещо и за БГ пазара, защото докато се изявява като фонов перпсонаж в румънските проекти, името й в БГ чалгата олеква. От дуетите с Теофиков не е имала БГ хит.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Gerganafen каза:

Не за нея, а за Башур е важна международната слава според мен. Та тя преди дори за една Певица на годината не се бореше, смееше се на тия, които работеха с Кости. Как така изведнъж й дойде мерака да пробива извън България? Дано наистина се реши да пусне нещо и за БГ пазара, защото докато се изявява като фонов перпсонаж в румънските проекти, името й в БГ чалгата олеква. От дуетите с Теофиков не е имала БГ хит.

Не се знае дали не са се обърнали и нейните виждания и мераци. Едно може да си е искала, но като е подушила шанса за малко международен успех да си е променила мнението. Не че има нещо лошо да се бориш да пробиеш и извън страната, но не бива да загърбваш българската си публика. Все пак тя е само участник в тези чужди проекти и основната слава си я обират те. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия може да се върне в листата на най-интересните ако си даде малко повече зор и започне отново да предлага поне по 3 силни песни с исокобюджетни клипове годишно. Винаги ще има място за нея в нишата, която си беше оригинално нейна и в която чак в последствие се развиха и имена като Андреа, Галена, Цветелина Янева и т.н. Но сякаш от години не се забелязва същия хъс у нея, не знам на какво се дължи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак сега откривам този брутал на Джесислава. Ситуация на Малинаж meets видеото на gimme more на Бритни.

Дреме ми за златната ера на фолка, 2009-15 са най-жестоките песни.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е оригинала на песента на Преслава, че толкова време не може да уреди правата? И как чак след като обяви и всичко се сети да ги оправя, крадено ли щяхме да пускаме? :D

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Willy каза:

Чак сега откривам този брутал на Джесислава. Ситуация на Малинаж meets видеото на gimme more на Бритни.

Дреме ми за златната ера на фолка, 2009-15 са най-жестоките песни.

Една от любимите ми на Дес е. Наистина много добър период. Чак да си замечтае човек да се завърне, ама съмнително. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Кой е оригинала на песента на Преслава, че толкова време не може да уреди правата? И как чак след като обяви и всичко се сети да ги оправя, крадено ли щяхме да пускаме? :D

Няма да се учудя ако е купила сръбска песен на Александра Прийович…

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, stereoto_ каза:

Няма да се учудя ако е купила сръбска песен на Александра Прийович…

Ми тя още от едно време все да минава тънко. Няма да забравя как направиха с Коцьо “Не ми пречи” без да имат правата, само да поставят Райна пред свършен факт. После Пайнера чак отворено писмо пускаше по въпроса, че правата били уредени (в последствие разбира се). 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

Ми тя още от едно време все да минава тънко. Няма да забравя как направиха с Коцьо “Не ми пречи” без да имат правата, само да поставят Райна пред свършен факт. После Пайнера чак отворено писмо пускаше по въпроса, че правата били уредени (в последствие разбира се). 

Каква е била връзката с Райна? Не съм запозната... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Каква е била връзката с Райна? Не съм запозната... 

Това е трябвало да бъде следващата дуетна песен на Райна и Коцьо, за която са чакали правата 2 години. И в един момент, когато двамата се разделят, Коцьо прави песента с Патя нарочно без да имат правата.

https://hotnews.bg/n/Pajner-nahoka-Rajna.15669.html&nomobile

После от Пайнер разбира се носеха от 100 кладенеца вода. 

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Това е трябвало да бъде следващата дуетна песен на Райна и Коцьо, за която са чакали правата 2 години. И в един момент, когато двамата се разделят, Коцьо прави песента с Патя нарочно без да имат правата.

https://hotnews.bg/n/Pajner-nahoka-Rajna.15669.html&nomobile

После от Пайнер разбира се носеха от 100 кладенеца вода. 

Много грозна постъпка от Константин. Каквото и да е станало между тях такива неща са много ниско падение. По-добре песента да не беше видяла бял свят. По тази логика можеше и Райна да му направи мръсно и да я изпее с друг. По-интересното е как Преслава се е навила и ако е знаела, това хич не е колегиално.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Много грозна постъпка от Константин. Каквото и да е станало между тях такива неща са много ниско падение. По-добре песента да не беше видяла бял свят. По тази логика можеше и Райна да му направи мръсно и да я изпее с друг. По-интересното е как Преслава се е навила и ако е знаела, това хич не е колегиално.

О, разбира се, че в знаела. Дори в Нов Фолк я бяха питали и тя каза нещо от сорта “Ако е проблем ще се отдръпна”. 
Ето още по темата:

https://m.slava.bg/news/16861.html

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, GSA каза:

О, разбира се, че в знаела. Дори в Нов Фолк я бяха питали и тя каза нещо от сорта “Ако е проблем ще се отдръпна”. 
Ето още по темата:

https://m.slava.bg/news/16861.html

Изкарва се напълно невинна и се оправдава. После защо нямало уважение между изпълнителите... За Преслава е било по-важно да се намърда в хитова песен и да обере точките. Много е мислила тя дали някой ще страда от това.  Райна може да е всичко, но никой не заслужава подобно отношение. Сега се сещам, че тогава много се говореше, че Коцето е бил с Преса. Не бих се учудила да е вярно. В Брадъра Райна намекна за безбройните му изневери. Как и толкова е изтърпяла не знам. Тя си има кусури и лудости, но не го е унижавала публично. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Изкарва се напълно невинна и се оправдава. После защо нямало уважение между изпълнителите... За Преслава е било по-важно да се намърда в хитова песен и да обере точките. Много е мислила тя дали някой ще страда от това.  Райна може да е всичко, но никой не заслужава подобно отношение. Сега се сещам, че тогава много се говореше, че Коцето е бил с Преса. Не бих се учудила да е вярно. В Брадъра Райна намекна за безбройните му изневери. Как и толкова е изтърпяла не знам. Тя си има кусури и лудости, но не го е унижавала публично. 

Дори подозирам, че Прася се намърда в дуета тогава, за да може да обере от медийното присъствие на Райна тогава покрай Вип Денс и обявяването на раздялата им с Коцьо. 
Преса тогава никаква я нямаше, а Райна течеше и от чешмата особено есента. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...