Jump to content



Очаквате ли 2022-ра да доведе до края на пандемията?


FikLena

Очаквате ли 2022-ра да доведе до края на пандемията?  

46 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Силно се надявам да. Надявам се да се изолира локално и само чат-пат да има "взривове" на локално ниво. Обнадеждена съм от появата на нови ваксини, произведени по "старата" технология и много скептици да се ваксинират. Също така и лекарствата, които се одобриха, смятам, че ще допринесат. Липсва ми нормалното...

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Силно се надявам да. Надявам се да се изолира локално и само чат-пат да има "взривове" на локално ниво. Обнадеждена съм от появата на нови ваксини, произведени по "старата" технология и много скептици да се ваксинират. Също така и лекарствата, които се одобриха, смятам, че ще допринесат. Липсва ми нормалното...

Шефът на Pfizer: Hе мисля, че ще можем да живеем нормален живот без ежегодна ваксинация

🤬:censored:

https://www.bgonair.bg/a/4-world/240504-shefat-na-pfizer-prognozira-koga-shte-svarshi-pandemiyata-skoro-shte-e

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, FikLena каза:

Шефът на Pfizer: Hе мисля, че ще можем да живеем нормален живот без ежегодна ваксинация

🤬:censored:

https://www.bgonair.bg/a/4-world/240504-shefat-na-pfizer-prognozira-koga-shte-svarshi-pandemiyata-skoro-shte-e

 

Нямам нищо против да се ваксинирам, ако това е единствената мярка. Ваксините работят и нямат такива странични ефекти, каквито има болестта. Година по-късно всички доказателства говорят за това. Фактите са факти.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , FikLena каза:

Очаквате ли 2022-ра да доведе до края на пандемията?

Не, най-вече заради такива "тарикати" като твоя милост, които не се ваксинират. 

Надявам се да направят чипирането задължително в най-скоро време. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, до последната гръцка буква има доста още. 

Сериозно сега, не мисля, че поне до 2 години това цялото нещо се свърши. Но да се нядвваме, че с течение на времето все повече ще се знае за вируса и ще може по-лесно и адекватно да му се противодейства, та да бъде максимално ограничен до степен вече да не е пречка за нормалното протичане на живота в световен мащаб. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ох, мега болната ми тема..................

не, не очаквам, въпреки, че много искам. Но това биологично оръжие е така разработено, че да не може да се открие лек за него. това биологично оръжие е средство за масов контрол над населението. Еманюел Макрон вече показва истинското си лице - той е втори Филип Петен. Надявам се да не му се размине всичко това. Надявам се да доживея да го видя осъден за отнетите граждански права на французите. Ставащото в момента с новак Джокович също е ужас. Дано един ден да осъди Австралия и то така ефективно, че австралийците горко да съжалят. Там в момента е една откачена диктатура.

Болната ми тема е, че заради това оръжие се отменят празници и ни се налага един откачен начин на живот, който почва да ми писва. А още повече ми писва, че Русия и Китай не правят нищо, за да разгадаят генома на това нещо, да намерят сигурни доказателства и да обвинят САЩ.

И аз очаквам война, която да доведе до мир. А това ще стане с пълното унищожение на САЩ и НАТО. Само тогава ще има мир.

Тъжното ми е, че в момента сме в същата ситуация като през ВСВ. Неутралитет. А трябва да изберем страна. Но не страната на силния (САЩ).

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо пък да обвиняват САЩ? :roll1: 

Всичко възникна в Китай и заради укриването на информация, вирусът прерасна в 2-годишна пандемия. 

И къде слагаш Русия на страна, опонираща на САЩ? Та те са най-голямата държава със задължителна ваксинация срещу Ковид, даже в Австралия са по-меки. България и Румъния са на различно мнение от останалите.

  • Like 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Що не питаш обикновените австралийци дали им беше "меко"? защо не попиташ дали не беше чиста подигравка "великодушието" на австралийското диктаторско правителство да се съберат  хората с близките си по празниците.................. Защо не коментираш протестите?

И ти си тоталитарен контрол, ясно................... Откачена!

И не, оръжието не е китайско. Американците го пуснаха над Китай, с цел да им унищожат населението. САщ не смеят директно да нападнат Китай, че знаят какво ще последва.

Това обаче не е първият път, в който се опитват биологически да унищожат китайците. Първият път пуснаха други оръжия - САР,С, МЕРС.......................После опитаха нещо много грозно, долно и неетично - чрез "Нестле" внесоха отровно мляко за китайските бебета. Е, китайските агенти на САЩ бяха разкрити, арестувани и осъдени на смърт.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

САРС и МЕРС са едно и също нещо, МЕРС е превод на SARS, мила. 

Прочети повече за МЕРС и ще си обясниш дали има начин това да е създадено в САЩ. 

Извинявам се, ТОРС е превод на САРС, МЕRS e Middle East respiratory syndrom.

С ковид съм, а от него се затъпява, простете ми. :wub_anim:

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Извинявам се, ТОРС е превод на САРС, МЕRS e Middle East respiratory syndrom.

С ковид съм, а от него се затъпява, простете ми. :wub_anim:

Простено ти е

С около 8 точки спада коефициентът на интелигентност на хората, преболедували COVID-19

IQ-то ни спада след ковид 

https://kmeta.bg/iq-то-ни-спада-след-ковид/

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Майка ми е лекар и с нея сме говорили на тази тема много пъти. Не искам да изразя своето мнение относно ваксините с цел да не ме нападне някой тук, но ще кажа, че докато все още има хора, които смятат COVID за пълна измишльотина, няма да се отървем още по-малко тази година. Баща ми преболедува короната доста тежко, негови колеги, мои познати също и работата не е майтап.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.01.2022 г. от 19:01, FikLena каза:

Простено ти е

С около 8 точки спада коефициентът на интелигентност на хората, преболедували COVID-19

IQ-то ни спада след ковид 

https://kmeta.bg/iq-то-ни-спада-след-ковид/

А на отказващите ваксинация - с 80 точки. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.01.2022 г. от 19:01, FikLena каза:

Простено ти е

С около 8 точки спада коефициентът на интелигентност на хората, преболедували COVID-19

IQ-то ни спада след ковид 

https://kmeta.bg/iq-то-ни-спада-след-ковид/

Оле майко ся съм с ИК -8

  • Haha 1
  • Sad 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тези Франция Италия итн дето уж се интересуват да ни опазят здравето, ми що тогава не искат да дадат права на тези ваксинирани със например Синофарм? Всичко е политика. ТОВА обаче не оправдава тия дето не са се ваксинирали.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Kriminal каза:

А тези Франция Италия итн дето уж се интересуват да ни опазят здравето, ми що тогава не искат да дадат права на тези ваксинирани със например Синофарм? Всичко е политика. ТОВА обаче не оправдава тия дето не са се ваксинирали.

Какво имаш предвид под права? Ако си говорим да признават сертификат, 1) Пише признават сертификати издадени извън ЕУ, или 2) издават ако си чипиран в страна извън ЕУ, включително повечето извън съюза, в това число Сърбия, с одобрена от съответната ЕУ агенция ваксина (Файзер, Модерна, АстраЗенека, Дж+Дж), за Синофарм издават сертификат 7 дни след бустерна доза на Файзер или Модерна. 

https://www.diplomatie.gouv.fr/en/coming-to-france/coming-to-france-your-covid-19-questions-answered/procedure-for-non-european-nationals-to-obtain-a-valid-covid-certificate-in/#:~:text=nationals to...-,Procedure for non-European nationals to obtain,valid Covid certificate in France.&text=In France%2C the COVID certificate,the equivalents to these vaccines.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...