Jump to content


Джулия - Чашата преля


Препоръчани коментари

А тя чашата отдавна преля, 34 не ни ли беше зарадвала целокупно че щеше да се отказва ? 

преди 21 минути, Kriminal каза:

Тая си остана в 2018-та

Въпреки че и се иска, дори не е 2018та. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина е песента! Кефят ме такива намахани! :D Иначе клипът ми напомня за "На две големи" на Галена и Райна - "Зле те чувам", там с чашата! Ха ха ха!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DevilWish каза:

Готина е песента! Кефят ме такива намахани! :D Иначе клипът ми напомня за "На две големи" на Галена и Райна - "Зле те чувам", там с чашата! Ха ха ха!

Тоз Люси тая чаша я разсипа, особено последните години в клиповете на Райна, Гери-Никол, Яница, сега и Джулия..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Тоз Люси тая чаша я разсипа, особено последните години в клиповете на Райна, Гери-Никол, Яница, сега и Джулия..

А, да. И в "Налей си" я беше ползвал, нали?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предишната “Сънувай ме” и “Чужда” ми харесваха много повече. Тази и “Ножът” не са ми много по вкуса. На Джулия и лежат по-тежките и съдържателни песни. Тези лековатите нещо не и се получават. Според мен с Драганински и Ганев и се получи най-добре откакто е сама без Пашев. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става. Изтъркано до болка. Това нахакано поведение и агресия в песните стана банално. 

Чашата в която се чекнат още в колко клипа ще я гледаме? Вече са над 10 сигурно, че даже в няколко е една и съща. Кадрите с водата също сме ги виждали вече. А сивата тухлена стена дори не ми се коментира, всички я изредиха... 😁😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Covidche каза:

Абсолютно. Освен да буди агресия в хората, които гледат клипа, не знам какво друго постига. Но може би разсъждавам така заради моя начин на мислене. Други може да го харесват, трети дори да взимат пример от това поведение. Пагубно във всеки един от случаите.

Все са много отворени, все много знаят и се заканват, агресорки и генералши - да се запитат дали са щастливи от това и да се сетят, че не остана вече кой да ги ебе.

Ми не само агресия буди да ти кажа. За мен даже става отблъскващо. Жалкото е, че наистина има хора, които харесват такова поведение, намират го за "надъхващо" и дори до някаква степен подръжават на това. Надали са щастливи, по-скоро това поведение го ползват като щит, но не е от полза. Себе си не може да излъжеш. 

Джулия имам чувството че, физиономията си е променила вече в тази посока. Излъчването й е станало неприятно. Жената има талант, но с такива песни се закопава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...