Jump to content



Трябва ли omline да остане модератор?


Трябва ли omline да остане модератор?  

58 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Повдигнах темата, защото потребителят който съм цитирал също е ъплоудър, и наличието на модератор с анти-пиратски настроения засяга бъдещото на Links разделите. Както виждате, неговите поддръжници искат да бъдат закрити. На какво прилича това нещо? Накъде върви този форум?

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 часа , Fast каза:

Повдигнах темата, защото потребителят който съм цитирал също е ъплоудър, и наличието на модератор с анти-пиратски настроения засяга бъдещото на Links разделите. Както виждате, неговите поддръжници искат да бъдат закрити. На какво прилича това нещо? Накъде върви този форум?

То ако няма раздел линкове, няма да има и потребители ..

  • Like 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Brian каза:

То ако няма раздел линкове, няма да има и потребители ..

Съмнявам са. Потребители така или иначе няма, а тия раздели са безмислени в настоящото десетилетие. 

И пак да подчертая - искам премахването им не защото съм толкова загрижен за изгубените печалби от авторски права на Митьо Пайнера и компания, а защото линковете не са актуални, а не са актуални, щото никой не ги ползва. 

Междудругото, тия неща от мен и @omline не зависят. @meleto не им ли беше дигнал мерника на тия линкс раздели и против нарушаването на авторски права със продължаващото им съществуване? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Форумът е с пиратски корени. В тези раздели са заложени повече от 10 г. качвания. Ако всичко това бъде изтрито с лека ръка, ще бъде една подигравка за всички нас, които сме отделяли време и усилия за това през годините. Може би за теб не ти е важно, защото не си споделил и една песен тук.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

може и да не съм качил и една песен, но темата в момента е как тия линкове никой не ги поддържа, така че не ми уотабатствай, а актуализирай всички линкове във всички раздели като ти е толкова важно

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Fast каза:

Форумът е с пиратски корени. В тези раздели са заложени повече от 10 г. качвания. Ако всичко това бъде изтрито с лека ръка, ще бъде една подигравка за всички нас, които сме отделяли време и усилия за това през годините. Може би за теб не ти е важно, защото не си споделил и една песен тук.

Вече на никой не му пука за тези раздели никой не обновява линковете в раздел дискографии камоли да теглят песни. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поддръжката на разделите зависи пряко от състава на управлението. Нормално е ако в екипът има членове, които не одобряват пиратството да ги неглижират и намират за бреме. Това разрушава и стимулът на потребителите да качват. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много удобно пак шикалкавиш, уотабаутстваш и прехвърляш топката в чужда градина. 

Никой не е длъжен да поддържа линкове, но да ревеш колко ти били важни без да си обновил нито един, нито като модератор в последните колко петилетки, нито сега, когато предполагаемо имаш свободно време, е много по-показателно колко точно те вълнува секцията с линкове. 

Което явно е никак, освен ако не трябва да хвърляш камъни в нечия градинка, щото искат затварянето и, или когато може да изтриеш изтекли песни на Преслава, в рядък случай като лицемерно решиш да се ангажираш със защита и на авторските права ... 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пак е tu quoque. Едно и също. Инсталирай малко нов софтуер на кратуната си, че става досадно. Все едно говоря на някоя стена. Логически грешки =/= валидни аргументи.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Това пак е tu quoque. Едно и също. Инсталирай малко нов софтуер на кратуната си.

Алоу, Гетсби, къде се намираш? Като са ти толкова важни темите с линковете, поддържай си ги, никой не ти ги е затрил, нито е направил постъпки към такова нещо. Не е задължение на модераторите да подновяват линкове в 2000 теми. 

  • Like 2
  • Thanks 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато фактите не са в твоя полза, опираш до безмислените обвинения във липса на логика. Логиката няма да промени фактак как за целияти модераторски период не си риъплоуднал и един счупен/невалиден линк в разделите за които изведнъж тооооолкова милееш. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие пък кога ще слезнете от гърба на Фаст, Фиклена направи тази тема а те със Фаст нямат нищо общо. Грозно е да го нападате постоянно.

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Kriminal каза:

Вие пък кога ще слезнете от гърба на Фаст, Фиклена направи тази тема а те със Фаст нямат нищо общо. Грозно е да го нападате постоянно.

Как да слезем от гърба на някого, който ти се е качил на главата? Айде обясни ми го това!

Върти, суче и смуче от пръстите глупост след глупост, простотия след простотия и се намира все пак нахалитет да каже, че някой му е застанал на гърба.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Kriminal каза:

Вие пък кога ще слезнете от гърба на Фаст, Фиклена направи тази тема а те със Фаст нямат нищо общо. Грозно е да го нападате постоянно.

Когато някой не е способен да се обори даден аргумент, най-лесно е да обвини ответника в същото, с надеждата, че ще го вкара в спирала от обяснения, като по този начин главният фокус се измества. Толкова е жалко и смешно. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Когато някой не е способен да се обори даден аргумент, най-лесно е да обвини ответника в същото, с надеждата, че ще го вкара в спирала от обяснения, като по този начин главният фокус се измества. Толкова е жалко и смешно. 

Когато не си правил нищо от изискваните от теб неща, пък е лицемерно да ги изискваш от този дето те е изместил. Да си ги правил докато си имал шанс, иначе олекваш и няма нужда от латински термини, за да се види.

  • Like 2
  • Thanks 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Kriminal каза:

Вие пък кога ще слезнете от гърба на Фаст, Фиклена направи тази тема а те със Фаст нямат нищо общо. Грозно е да го нападате постоянно.

Който не си търси боя, не се вре между шамарите. 

Иначе да, тая тема е време да се затваря, резултатите са ясни. 

преди 7 минути, Fast каза:

Когато някой не е способен да се обори даден аргумент, най-лесно е да обвини ответника в същото, с надеждата, че ще го вкара в спирала от обяснения, като по този начин главният фокус се измества. Толкова е жалко и смешно. 

А направо лицемерно да приписваш собствените си практики на всички останали само и само да изкривиш реалността до такава, която ти понася. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Когато не си правил нищо от изискваните от теб неща, пък е лицемерно да ги изискваш от този дето те е изместил. Да си ги правил докато си имал шанс, иначе олекваш и няма нужда от латински термини, за да се види.

Въртиш същата развалена плочка като другите двама.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, omline каза:

Как да слезем от гърба на някого, който ти се е качил на главата? Айде обясни ми го това!

Върти, суче и смуче от пръстите глупост след глупост, простотия след простотия и се намира все пак нахалитет да каже, че някой му е застанал на гърба.

 

преди 6 минути, omline каза:

Когато не си правил нищо от изискваните от теб неща, пък е лицемерно да ги изискваш от този дето те е изместил. Да си ги правил докато си имал шанс, иначе олекваш и няма нужда от латински термини, за да се види.

Ми само да мрънкаш знаеш, а аз като ти казах кво да направиш с конкретни думи (със славянски корени) ми каза че не ти пука, парафразирам, или на български "допълнителен начин на изразяване"

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...