Jump to content



Трябва ли omline да остане модератор?


Трябва ли omline да остане модератор?  

58 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Забелязвам, че едно и също шоу се лее на 1-2 месеца. И с Фаст беше така. Поне си казвате болките. Трупате 2-3 месеца и после избухвате. Ако това не е терапевтично, не знам кое е.

Като гледам резултатите от анкетата... мнозинството е към omline. Малко като Радев-Герджиков. :D 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, meleto каза:

Забелязвам, че едно и също шоу се лее на 1-2 месеца. И с Фаст беше така. Поне си казвате болките. Трупате 2-3 месеца и после избухвате. Ако това не е терапевтично, не знам кое е.

Като гледам резултатите от анкетата... мнозинството е към omline. Малко като Радев-Герджиков. :D 

 

Не знам за правата, но потребителите получават точки и банове за много по-малко от лепване на етикет "болен мозък". Така ли щe се размине на него, само защoто е под атака и модератор? Говоря за едно конкретно нарушаване на правилата от вчера, аз лично избухванията и предишните драми не съм ги следвал, така че там не мога да коментирам, но помня, че за подобни грешки Фаст и Криминал(ако не греша), бяха наказани от теб с точка и следваше на 2 или 3 да им свалиш правата, даже тема беше направил.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

Вземи се стегни. Беше поствано видео на мъртъв човек. Ако трябва да чакаш някой да ти потвърди, че не е Ок значи самият модератор в за психодиспансер. 
Аз помолих да се спре с видеото, А ФикЛена продължи да го поства. Не защитавам никого, напротив, аз не разговарям с модераторите. Но се изисква само наченки на здрав разум да се сетиш, защо видео с умрял човек не е на мястото си. ФикЛена е лишена от такива, но един модератор не би следвало.

Ами можеше да скрие коментарите и да му отправи вербално предупреждение, а евентуален бан да получи по-късно след обсъждане, в предвид многото му точки. Не си мислете че се опитвам да го оправдавам. Просто процедурата е нарушена в случая.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Дайте точен цитат.  И контекст. 

Какво съм му написал:

преди 17 часа , Fast каза:

Аз не се опитвам да ти правя психоанализа, а цитирам изследвания, които сочат към това. Ролята на модераторите е да поддържат средата спокойна и балансирана. Всички потребители, които умишлено се опитат да подбудят или насадят страх или омраза към дадени групи разрушават този баланс, поляризирайки средата с излишен негативизъм. Проблемът е, че ти приспадаш именно към тях, а същевременно си модератор, и не се връзва. Предразсъдъците не би трябвало да бъдат повод за гордост за някого от когато се очаква да представлява форумът.


И какво ми е отговорил:

преди 17 часа , omline каза:

Нямам намерение за пореден път да се обяснявам - насаждане на страх, насаждане на омраза към малцинства, наредил си ми място някъде там някъде в болния си мозък и очаквам вече и 11 септември да ми пришиеш.

На един далтонист в крайна сметка как да му обясниш, че това червеното горе всъщност е небе и по принцип е синьо? Като ти обслужва комфорта този начин на мислене, твоя воля.

Това е пряко нарушение на т. 2.2 от правилника, и директно докладвах коментара съответно. Що за отношение?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , omline каза:

@meleto

Понеже ти си админ, ти реши, ако искаш. Аз нямам намерение повече да се обяснявам за едно и също вече 6 месеца.

Много хубаво. 

Ти забъркваш, аз да решавам. Тоест ми прехвърляш отговорността за думите си?

Със сигурност смятам, че нарицателно като "болен мозък" би получило наказание, защото личи личен мотив. Освен това си модератор. Не следва ли да си препрочиташ написаното? 

Не знам какво да кажа вече. Резултатът от анкетата и този цитат, и то в темата дето ти искат главата, се бият. 

И не знам какво трябва да направя, за да не се случва подобни издънки.

 

преди 11 часа , Lelqtian каза:

 

Не се обръща към потребителите с "болен мозък", а към конкретен потребител който беше позорно  изхвърлен от позицията и почне лична вендета срещу въпросния модератор вече половин година. И въпреки резултатите, които ясно показаха не толкова кой искаме да е модератор, а кой не искаме да е, но същия продължава да си въобразява явно как мястото му е узурпирано. 

 

Което е още по-лошо нарушение на правилата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Ако броим несъответствието с банът на @FikLena като нарушение и "болния мозък" стават общо 2 нарушения.

Сладур! :D

Надявам се тук една шумна група да миряса най-после и да падне мита за "примамването".

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Ако броим несъответствието с банът на @FikLena като нарушение и "болния мозък" стават общо 2 нарушения.

Не броим, защото не е имал предупреждение, описано в темата с нарушения на модератори.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Не броим, защото не е имал предупреждение, описано в темата с нарушения на модератори.

Исках да кажа, че ако го намираш за нарушение, би трябвало да бъде предупреден два пъти накуп, и съответно да бъде отстранен. Но явно държиш да му дадеш последен шанс. Нека видим как ще се справя оттук насетне. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, meleto каза:

Което е още по-лошо нарушение на правилата. 

Не е обида/нарушение на правата, когато е вярно ;) но карай. Излишно поощряваш нуждаещите се от лечение мозъци. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Не е обида/нарушение на правата, когато е вярно ;) но карай. Излишно поощряваш нуждаещите се от лечение мозъци. 

Вече те репортнаха - сега кво да те правя ми кажи. :D

  • Like 1
  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Вече те репортнаха - сега кво да те правя ми кажи. :D

Не забравяй - обсъди го първо с колегите. А колкото и да го рипортват, няма да промени фактите. ;) 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаете ли, не харесвам нито @omline, нито @pechenko. Дори не им чета глупостите, защото са ми от скучните потребители. Има няколко които ме интересуват и за останалите фак оф. Да не говорим, че и с двамата сме си имали късите разговори и сме срали един на друг. Но това е едно, друго е да погледнем обективно на нешата: форума никога не е бил по - добре откъм модерация. Аре стига, когато бяха 100 маймуни на клона се наказваше за всичко. Беше като в детската градина и имаше скандали всеки ден. 

Сега всичко е далеч по - релакс, нещата са по - отворени откъм дискусия. И двамата имат трески за дялане, и двамата са малко инфантилни като им засегнеш интереса, ма се справят добре. И за Бога, идва Коледа. Нямате ли кво друго да правите? Аз например се чудя дали да не подаря новият ай пад на брат ми. Какво да сменя на колата и дали да резервивам вила на Боровец? Толко ли ви е важно рандъм човек дето не знаете да бъде наказан. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

В кое е в нарушение? Че говори за неща по принцип ли?

Ако ще помогне с лечението и терапията на припознаващите се в определението "нуждаещите се от лечение мозъци", така или иначе днес са поощрявани, дай ми там 3 точки и да мирясват. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

В кое е в нарушение? Че говори за неща по принцип ли?

На практика потвърждава твърдението, за което беше наказан че съм бил "болен мозък" (не е обида/нарушение на правата, когато е вярно). Приемам го като личностна нападка. Изобщо какво търси в чужди разговори? Омръзна ми от вечните му провокации.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

На практика потвърждава твърдението, за което беше наказан че съм бил "болен мозък" (не е обида/нарушение на правата, когато е вярно). Приемам го като личностна нападка. Изобщо какво търси в чужди разговори?

Не си болен мозък, но си бая злопаметен и честно казано макар да си информиран, усложлив, начетен и социално отговорен си като модератора срещу който скачаш: твоето мнение е закон и не приемаш чужда точка. Също така водиш битки, за които никой не му пука. Нито живота се върти на някой около некви пеперуди и мъжеподобни, нито на някой му пука за тях. Бате правя секс като за световно, тва че се ебавам и се халосвам тук не значи, че ги мразя. Но не значи и че ше фрийквам като теб за тях. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, WindWalkerMonk каза:

Не си болен мозък, но си бая злопаметен и честно казано макар да си информиран, усложлив, начетен и социално отговорен си като модератора срещу който скачаш: твоето мнение е закон и не приемаш чужда точка. Също така водиш битки, за които никой не му пука. Нито живота се върти на някой около некви пеперуди и мъжеподобни, нито на някой му пука за тях. Бате правя секс като за световно, тва че се ебавам и се халосвам тук не значи, че ги мразя. Но не значи и че ше фрийквам като теб за тях. 

Не възприемам мнението си за абсолютно правилно или грешно, а като плавно и постоянно еволюиращо.  Приемам различни гледни точки, стига да не са обвързани с тъмната триада, защото такива хора са склонни към агресия, тормоз и негативност като цяло, и не искам да имам каквито и да било асоциации с тях. Не бих се чувствал пълноценно, ако имах такива хора в живота си.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Миглена Ангелова си търси авторските права след като прочете тази тема. 

Ще я закриваме ли тази глупост или ще чакаме още някой да си изповяда житейските възгледи?

  • Like 1
  • Haha 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Исках да кажа, че ако го намираш за нарушение, би трябвало да бъде предупреден два пъти накуп, и съответно да бъде отстранен. Но явно държиш да му дадеш последен шанс. Нека видим как ще се справя оттук насетне. 

Няма такъв филм като предупреден два пъти. Вторият път са избори.  

преди 1 час, Lelqtian каза:

Не е обида/нарушение на правата, когато е вярно ;) но карай. Излишно поощряваш нуждаещите се от лечение мозъци. 

Нещо епикриза? И продължаваш да сипваш... против правилата е.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@omline Дали ще спреш да (не) раздаваш точки за щяло и нещяло и нерепсектирайки правилата?

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

@omline Дали ще спреш да (не) раздаваш точки за щяло и нещяло и нерепсектирайки правилата?

Първо - точките не ги раздавам само аз.

Второ - да - и занапред ще бъдат раздавани спрямо правилата, както досега.

Мерси за вниманието!

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
  • omline locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...