Jump to content



Трябва ли omline да остане модератор?


Трябва ли omline да остане модератор?  

58 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 3 часа , Willy каза:

Не знам за правата, но потребителите получават точки и банове за много по-малко от лепване на етикет "болен мозък". Така ли щe се размине на него, само защoто е под атака и модератор? Говоря за едно конкретно нарушаване на правилата от вчера, аз лично избухванията и предишните драми не съм ги следвал, така че там не мога да коментирам, но помня, че за подобни грешки Фаст и Криминал(ако не греша), бяха наказани от теб с точка и следваше на 2 или 3 да им свалиш правата, даже тема беше направил.

Аз бях с бан защото писах английски език на, виж ти, латинично писмо. КлиментНаум Акбар!

  • Like 1
  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Знаете ли да четете арабски числа, или да пишем с черти ||||, само като стигнем до пет не знам как ще ги пречертаем четирите черти, да ги ъндърлайнем ли?

 

Повечето от тая таблица ги нямам на клавиатурата, та затова питам

9FF8E855-7905-4F60-A8E6-045C9542F369.jpeg

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

Второ - да - и занапред ще бъдат раздавани спрямо правилата, както досега.

Как така, нали каза че сте затваряли очи по принципа "който не плати на моста, плаща на кюприята"?

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Как така, нали каза че сте затваряли очи по принципа "който не плати на моста, плаща на кюприята"?

Както казват политиците - законът има и буква, има и дух. В опита да се следват духа на парвилата не винаги ви наказваме с точки, но ви предупреждаваме. Както виждаш и за модераторите работи същия принцип. 

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

Както казват политиците - законът има и буква, има и дух. В опита да се следват духа на парвилата не винаги ви наказваме с точки, но ви предупреждаваме. Както виждаш и за модераторите работи същия принцип. 

аха, аха. аз бях модератор и знам, че такива работи няма. ако искаш да ПРЕДУПРЕДИШ някой - го правиш, щот не си му дал точки, съответно

НЯМА ТОЧКИ = НЕ СЕ БРОЯТ

Модератор разбере сега какво на модератор други говори? Или требва по-просто?

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Kriminal каза:

аха, аха. аз бях модератор и знам, че такива работи няма. ако искаш да ПРЕДУПРЕДИШ някой - го правиш, щот не си му дал точки, съответно

НЯМА ТОЧКИ = НЕ СЕ БРОЯТ

Модератор разбере сега какво на модератор други говори? Или требва по-просто?

Слушай какво - ако си решил да си опъваш нервите тази вечер, аз съм твоя човек.  Като си бил модератор, да си го правил. Сега аз съм такъв и съм решил да действам по този начин. Точка. Освен това не ги решавам тези неща сам. Фаста си призна по-горе, че също е нарушавал правилата, следвайки духа на правилника (естествено по неговия неподражаем начин :D), затова позволи ми да не ти зачитам нервния изблик за нещо важно.

Ако тръгна на всеки да давам точки за всичко, което е заслужил в този форум няма да останат потребители. Така че ни остави да си вършим работата.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
преди 26 минути, meleto каза:

Няма такъв филм като предупреден два пъти. Вторият път са избори.  

Нещо епикриза? И продължаваш да сипваш... против правилата е.

Не е нужна епикриза за да се разпознае някой в определението за мозъците , а манията за организирано преследване на някои потребители е твърде обстойно "документирана", а подхранването на тези делюзорни фантазии е очевидно противопоказна. 

Както и да е, вече казах, ако екипа смята че съм нарушил правилата, ще си изкарам форумната ваканция, за да мирясат "мозъците". Създаваш обаче прецедент с който всичко може да бъде сметнато и рипортнато като обида. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, omline каза:

Слушай какво - ако си решил да си опъваш нервите тази вечер, аз съм твоя човек.  Като си бил модератор, да си го правил. Сега аз съм такъв и съм решил да действам по този начин. Точка. Освен това не ги решавам тези неща сам. Фаста си призна по-горе, че също е нарушавал правилата, следвайки духа на правилника (естествено по неговия неподражаем начин :D), затова позволи ми да не ти зачитам нервния изблик за нещо важно.

Ако тръгна на всеки да давам точки за всичко, което е заслужил в този форум няма да останат потребители. Така че ни остави да си вършим работата.

Аз ти викам едно нещо, ти пък друго ми отговаряш. На мене нервите ми са топ, ходя на профилактика, не ми трябва никой от музикален форум да ми дава съвети. Точки са тук за да се слагат и да се смятат, а не – ся иска дава, ся не иска дава.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

И знам, че разбираш перфектно какво критикувам у теб, но явно нямаш желание да го промениш

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, hohster каза:

Половината хора не го искат, което е показателно, че не му е мястото при модераторите.

Той не беше и избран с мнозинство. Имаше много малко гласове в анкетата. Някои потребители се бяха организирали, и му гласуваха позитивни точки под строй, защото аз му бях дал негативни. Бях готов да предоставя моите на @THE IIconic, който беше по-малкото зло според мен, въпреки моментите му на незрялост. 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Fast каза:

Той не беше и избран с мнозинство. Имаше много малко гласове в анкетата. Някои потребители се бяха организирали, и му гласуваха позитивни точки под строй, защото аз му бях дал негативни. Бях готов да предоставя моите на @THE IIconic, който беше по-малкото зло според мен, въпреки моментите му на незрялост. 

Ама кво се занимаваш? Да се оправят кой както иска! Темата е приключена за мен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно след като му е гласувано доверие, има основание да упражнява правата си спрямо нарушители и по свое усмотрение . Давам му зелена светлина . Трябва да има ред и диктатура, но не крайно, граничеща с демокрацията в правилният смисъл на думата . :)

 

С уважение : Пепи

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Danatada каза:

Явно след като му е гласувано доверие, има основание да упражнява правата си спрямо нарушители и по свое усмотрение . Давам му зелена светлина . Трябва да има ред и диктатура, но не крайно, граничеща с демокрацията в правилният смисъл на думата . :)

 

С уважение : Пепи

Диктатурата не е предпочитан начин за управление тук. Другото което е, че той е против пиратството, и ако зависеше от него, нямаше да има раздели за споделяне на музика.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Диктатурата не е предпочитан начин за управление тук. Другото което е, че той е против пиратството, и ако зависеше от него, нямаше да има раздели за споделяне на музика.

Да, не е предпочитаан диктатурата тука, затова не те избрахме пак. 

Ти също си против пиратството - беше затварял теми с линкове към нови песни на Преса ;) 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, asylum каза:

Да, не е предпочитаан диктатурата тука, затова не те избрахме пак. 

Ти също си против пиратството - беше затварял теми с линкове към нови песни на Преса ;) 

За милионен път, какво общо имам аз? Престанете да използвате tu queue. Научете се да адресирате аргументите, не личностните на тези, които ги правят. :D

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

За милионен път, какво общо имам аз? Престанете да използвате tu quoue. Научете се да адресирате аргументите, не личностните на тези, които ги правят. :D

Престани да лицемерничиш. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.12.2021 г. от 0:20, Danatada каза:

Явно след като му е гласувано доверие, има основание да упражнява правата си спрямо нарушители и по свое усмотрение . Давам му зелена светлина . Трябва да има ред и диктатура, но не крайно, граничеща с демокрацията в правилният смисъл на думата . :)

 

С уважение : Пепи

Тодор Живков отдавна умря! 😉

  • Like 1
  • Haha 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.12.2021 г. от 18:49, asylum каза:

Да, не е предпочитаан диктатурата тука, затова не те избрахме пак. 

Ти също си против пиратството - беше затварял теми с линкове към нови песни на Преса ;) 

То си е направо смешно да защитаваш ревностно всякакви измислени права, но не и авторските. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Fast каза:

Фактът че се опитвате да прехвърлите топката на мен, означава че нямате аргументи, и се опитвате да изместите фокусът.

Бубче, кво си се впрегнало толко? Кво ти дреме на знаеш кое? Тва е 1 форум в който гнуцим 10 човека.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , WindWalkerMonk каза:

Бубче, кво си се впрегнало толко? Кво ти дреме на знаеш кое? Тва е 1 форум в който гнуцим 10 човека.

И пак лицемерничи - ние сме измествали фикуса, но кой повдигна темата за авторските права и качването на музиката ей така отникъде и без някой да е искал мнение по въпроса. 

Лично аз съм за да се закрие тоя раздел, и без други 99.99% от линковете най-вероятно отдавна не работят. Има ютубе, и спотифай, и други подобни, който не му изнася - има маймунда.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...