Jump to content



Трябва ли omline да остане модератор?


Трябва ли omline да остане модератор?  

58 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

 

След като баннва наред , без основания и трие коментари на поразия , смятам че тая анкета е нужна , смятам , че НЕ заслужава да е модератор и раздава наказания на лична основа

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 115
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

  • omline featured and pinned this Тема
преди 22 минути, FikLena каза:

 

След като баннва наред , без основания и трие коментари на поразия , смятам че тая анкета е нужна , смятам , че НЕ заслужава да е модератор и раздава наказания на лична основа

Наказанията ги решават двамата модератори в обща група. Ако омлайн е проблем, то и печенко е проблем. 

Коментари НЕ се трият, а крият. Тоест ако има някакъв проблем - може да се проследят всички написани коментари.

По-скоро темата е на лична основа. Макар това, и друг път е имало подобни драми и ще остане - да се нагласувате.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, meleto каза:

Наказанията ги решават двамата модератори в обща група. Ако омлайн е проблем, то и печенко е проблем. 

Коментари НЕ се трият, а крият. Тоест ако има някакъв проблем - може да се проследят всички написани коментари.

По-скоро темата е на лична основа. Макар това, и друг път е имало подобни драми и ще остане - да се нагласувате.

Свободата на словото,но трябва да има и ограничения.Не може да се пише безразборно

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито ми пречи, нито ми е помогнал с нещо. На мен не ми пречи, така че нека си остане!

П.С. Помним ли когато Фаст беше модератор, същият дето е направил тази тема, правеше и за него всеки месец!

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, THE IIconic каза:

Нито ми пречи, нито ми е помогнал с нещо. На мен не ми пречи, така че нека си остане!

П.С. Помним ли когато Фаст беше модератор, същият дето е направил тази тема, правеше и за него всеки месец!

Помним и как БХК-то форумско директно ги затваряше тия теми, докато 

 

преди 2 часа , omline каза:

Направо я качвам като важна. :)

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се че не. Многократно е демонстрирал своите предразсъдъци спрямо малцинствени групи, което издава авторитарна насоченост, мисли чернобяло ("аз съм прав, а другите са тъпи"), цялостното му държание е изключително арогантно и непрофесионално, и няма намерения да се промени в положителна насока. Моето мнение е, че преди да бъде допускани кандидатури за модератори, трябва да бъдат взимани на предвид личностните характеристики, историята на кандидатите и възможните сценарии ако стъпят на власт, защото не всеки е подходящ за модератор, и това е точно такъв случай. Някак не върви във форум, пренаселен с LGBT+ хора да има модератор, който открито е против правата им, и е малко вероятно да им помогне, ако се оплачат от тормоз въз основа на сексуалност или реч на омразата например. Форумът остава незащитен при подобни атаки.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Някак не върви във форум, пренаселен с LGBT+ хора да има модератор, който открито е против правата им, и е малко вероятно да им помогне, ако се оплачат от тормоз въз основа на сексуалност или реч на омразата например. Форумът остава незащитен при подобни атаки.

Не съм забелязал да е неглижирал или тормозил някого на тази основа. Със сигурност знае как да разграничава лично мнение от служебни задължения. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Не съм забелязал да е неглижирал или тормозил някого на тази основа. Със сигурност знае как да разграничава лично мнение от служебни задължения. 

От 14.07.2021 г. от 18:20, omline каза:

Първо - ХМ? - вкъщи!

Второ - не всяко мнение, изразено с негативна конотация към ЛГБТ пропагандата, е хомофобия. 

Зададеният начален тон на темата е в рамките на приемливото, затова не е изтрита.

А и трето - понеже виждам, че се ласкаеш, че ти говоря на ВИЕ - под ВИЕ имах предвид  ВАС ДВАМАТА, защото и негови постове са скрити.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Не съм забелязал да е неглижирал или тормозил някого на тази основа. Със сигурност знае как да разграничава лично мнение от служебни задължения. 

Тъкмо щях да ти кажа да не го правиш, защото сега ще почнат едни цитати, едно ровене и темата пак ще отиде по дяволите, пък е толкоз хубава. :D

 Fast-a e ясно, че си търси удобен момент всеки път да повдига едни и същи теми, дискусии и любимото му е да си изразява възмущението от несъществуващи проблеми.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не трябва щот е субективен, на мен не ми направи нищо ама гледам с другите как се отнася и ми се доповръща!

  • Like 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

И не може всичко да е кух формализъм. "Вижте ме, аз прикачих тази тема като важна! Вижте ме, аз затварям очи [на еди кой си]! Аз съм добър! Вижте какво правя!" а пък другите действия да са напълно обратни. 

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Kriminal каза:

И не може всичко да е кух формализъм. "Вижте ме, аз прикачих тази тема като важна! Вижте ме, аз затварям очи [на еди кой си]! Аз съм добър! Вижте какво правя!" а пък другите действия да са напълно обратни. 

Кое е кух формализъм, може ли да ми обясниш? Два пъти съм си позволил да банна потребител без реално да го съгласувам с pechenko и о, изненада, и двата пъти беше точно създателят на тази тема - единия път заради изключително лично арогантно обръщение към друг потребител, и втория път покрай смъртта на Денис Теофиков - неколкократно предупредих, че ако още някой пусне "онзи" клип, ще му се случи това - бан. И пак ще го направя по този начин, ако се наложи.

Това са двата пъти, в които може да се каже, че съм си превишил правата. Всичко останало досега Е до буквичка и до стотничка съгласувано между двамата модератори и обсъдено подробно в общ чат. Не виждам къде е кухия формализъм и противоречието, което изтъкваш.

Участвам активно в дискусиите и това не е порок на модератора - ако мнението ми по дадени въпроси не ти харесва ок - това по какъв начин е обвързано с модерирането? Темата с банове ти е на разположение - посочи ми един, който е бил без основание - защото аз в повечето пъти в бележките към наказвания потребител поствам и подробно обяснение, подкрепено със скрийншоти, защо е съответния бан.

И да те попитам нещо- ако не аз, а pechenko беше обявил въпросния последен бан, щяхме ли да водим тази дискусия? 

  • Like 2
  • Love 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Не съм забелязал да е неглижирал или тормозил някого на тази основа. Със сигурност знае как да разграничава лично мнение от служебни задължения. 

@omline успява, но явно поне 4ма не умеят ;)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, omline каза:

Участвам активно в дискусиите и това не е порок на модератора - ако мнението ми по дадени въпроси не ти харесва ок - това по-какъв начин е обвързано с модерирането.

Мнение е коя е любимата ти певица, песен или албум да кажем. Отвореното и вокално изразяване на предразсъдъци издава черти от тъмната триада (нарцисизм, макиавелизм и психопатия) и те прави потенциално опасен, склонен към тормоз, злоупотреба с власт и корупция . За момента не си показал с нищо че не си такъв човек.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудесно ама случайно да забелязваш, че упражненията ти по психоанализа не хващат дикиш и никого, освен теб, не вълнуват? Това е форум, има си ясни правила и идеята на модератора е да се намесва възможно най-малко, за да може хем да има свобода на словото, хем да има малко от малко цивилизованост в общуването. Оттам нататък е злоупотреба с форумна власт. 

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Отвореното и вокално изразяване на предразсъдъци издава черти от тъмната триада (нарцисизм, макиавелизм и психопатия) и те прави потенциално опасен, склонен към тормоз, злоупотреба с власт и корупция . За момента не си показал с нищо че не си такъв човек.

Не е показал и че е ;) 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, omline каза:

Кое е кух формализъм, може ли да ми обясниш? Два пъти съм си позволил да банна потребител без реално да го съгласувам с pechenko и о, изненада, и двата пъти беше точно създателят на тази тема - единия път заради изключително лично арогантно обръщение към друг потребител, и втория път покрай смъртта на Денис Теофиков - неколкократно предупредих, че ако още някой пусне "онзи" клип, ще му се случи това - бан. И пак ще го направя по този начин, ако се наложи.

Това са двата пъти, в които може да се каже, че съм си превишил правата. Всичко останало досега Е до буквичка и до стотничка съгласувано между двамата модератори и обсъдено подробно в общ чат. Не виждам къде е кухия формализъм и противоречието, което изтъкваш.

Участвам активно в дискусиите и това не е порок на модератора - ако мнението ми по дадени въпроси не ти харесва ок - това по какъв начин е обвързано с модерирането? Темата с банове ти е на разположение - посочи ми един, който е бил без основание - защото аз в повечето пъти в бележките към наказвания потребител поствам и подробно обяснение, подкрепено със скрийншоти, защо е съответния бан.

И да те попитам нещо- ако не аз, а pechenko беше обявил въпросния последен бан, щяхме ли да водим тази дискусия? 

Да. 

преди 13 минути, Fast каза:

Мнение е коя е любимата ти певица, песен или албум да кажем. Отвореното и вокално изразяване на предразсъдъци издава черти от тъмната триада (нарцисизм, макиавелизм и психопатия) и те прави потенциално опасен, склонен към тормоз, злоупотреба с власт и корупция . За момента не си показал с нищо че не си такъв човек.

Мани го с тия -изми, като не разбира от това. Да си го кажем кратко и ясно - не искаме обяснения за това което прави, след като го направи. Да му беше слагал точки преди, ако е за наказание – да го наказват с точки, а не "е сега ще ти затваряме очи ама после ще ти ги сметнем точките сякаш сме ти ги дали вече, ама няма да ти го кажем." 
Какъв в смисълът?

Ясно ли е сега какво ни пречи?

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Това е форум, има си ясни правила и идеята на модератора е да се намесва възможно най-малко, за да може хем да има свобода на словото, хем да има малко от малко цивилизованост в общуването. Оттам нататък е злоупотреба с форумна власт. 

Точно така, затова ги спазвай правилата а недей да правиш това което описах в предния коментар. 

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

Точно така, затова ги спазвай правилата а недей да правиш това което описах в предния коментар. 

Ако точно този потребител, за когото става въпрос, му прилагам всеки път правилата, той доживот няма да напише и думичка. Така че, както съм казал в една друга тема, по-добре за него е да не си гледам работата. Защото дори тези 2 точки отгоре са му малко.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
  • omline locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...