Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 часа , Willy каза:

На сръбски ли е говорила? :D

image.png.fe5ca87047e88ac6ed1650203d5d65d2.png

 Я да се върне на училище, че слага интервала преди запетайките. Иначе и е проблем сръбския... 😂😂

"Факт е, че са ме оставили за новогодишната емисия". 😁

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, GSA каза:

Ама наистина защо вече толкова време след операцията носът и е още крив? Едната ноздра е значително по-малка от другата и си личи на много снимки и клипове, които пуска. Дали е нежелан дефект? Сигурно пак ще се резне понеже е супер не естетически направено. 

Надявам се ще се намери някой нов касапин да и предложи нос на бартер, 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Вижте коментарите.. Почти всички я нареждат за това на какво прилича.

20211229_232808.jpg.d5628600e16dbf1a95553d95576a2afe.jpg

Малка част ....

Да бе, Галена все едно ще се накипри с тая грозотия? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Ама наистина защо вече толкова време след операцията носът и е още крив? Едната ноздра е значително по-малка от другата и си личи на много снимки и клипове, които пуска. Дали е нежелан дефект? Сигурно пак ще се резне понеже е супер не естетически направено. 

Е то остана ли какво да реже от тоя нос? До безкрайност не може.. Явно е дефект след предната операция. Носа се променя година, година и нещо след операцията, но крайния ефект се вижда доста по-рано. На такъв етап е минимално и е в дебелината по-скоро. Кривите ноздри няма как да се изправят сами с времето. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Надявам се ще се намери някой нов касапин да и предложи нос на бартер, 

Ще си върне стария и ще си направи операцията отново. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, GSA каза:

Ама наистина защо вече толкова време след операцията носът и е още крив? Едната ноздра е значително по-малка от другата и си личи на много снимки и клипове, които пуска. Дали е нежелан дефект? Сигурно пак ще се резне понеже е супер не естетически направено. 

Не е добре направена операцията. Наистина е по-хубав, отколкото в началото, но не изглежда добре. Лошото е, че този нос е толкова скъсен, че не мисля, че много лекари биха се наели да оперират повторно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Да бе, Галена все едно ще се накипри с тая грозотия? 

Хората имат предвид за операциите, не за парцалите дето си намича. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Не е добре направена операцията. Наистина е по-добре, отколкото в началото, но не изглежда добре. Лошото е, че този нос е толкова скъсен, че не мисля, че много лекари биха се наели да оперират повторно.

Да, чак несъразмерно е за нейното лице. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Хората имат предвид за операциите, не за парцалите дето си намича. 😂

И там не са прави хората - Копирането в тая посока също не е успешно, с тоя нос никога няма да мине за Галя ;) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че не изглежда много добре на някои снимки, ама пък стана досадно и дразнещо вече да се коментира тоя нос вече почти трета година. Толкова ли не могат да й свикнат? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

20211230_002744.jpg.649c044f07dc46e14201108bc4110004.jpg

Ох, нямам търпение за момента, в който Джена ще стане баба и ще получава такива коментари! Глория е по-мека в това отношение.

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Ох, нямам търпение за момента, в който Джена ще стане баба и ще получава такива коментари! Глория е по-мека в това отношение.

Джена сигурно ще крие от света, че има внуче за да не получава такива коментари. Ще каже, че се е подложила на специална процедура и го е родила тя. 😂

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, искрено се забавлявам на чувството ви за хумур. Недостижими сте, наистина ви се отдава! Особено Таня на Константин ме разцепва, мечтая за подобен непукизъм като нейния!

Искам само да ви споделя, на 18ти бях на участие на Галена тук в София, впечатлен съм от нея! 
Първо, много по-красива е от на снимките и клиповете, и много слаба. Последно преди 2 години я виждах и беше доста пухкава, сега е в уникална форма.
Второ, пя изцяло на живо (както и преди, когато съм бил), но този път гласът й звучеше много по-добре от преди 2 години, почти 1 към 1 със записите. Общо взето има прогрес при нея, не само от към цялата и хитова година, а като цяло! 

Весели празници! 

  • Like 3
  • Love 5
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесвам Ваня и ми хареса новата песен, но как ще правят такъв вид обработка пред такъв фон?

AB8A95DD-2E57-47A7-B7BB-7A4ADD66C071.jpeg

AC5A5238-8A6D-4213-816E-6C59596B7A64.jpeg

7E10653F-48E7-4FAE-977B-E43CD15A00F2.jpeg

  • Haha 8

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, georgi_alivonov каза:

Хора, искрено се забавлявам на чувството ви за хумур. Недостижими сте, наистина ви се отдава! Особено Таня на Константин ме разцепва, мечтая за подобен непукизъм като нейния!

Искам само да ви споделя, на 18ти бях на участие на Галена тук в София, впечатлен съм от нея! 
Първо, много по-красива е от на снимките и клиповете, и много слаба. Последно преди 2 години я виждах и беше доста пухкава, сега е в уникална форма.
Второ, пя изцяло на живо (както и преди, когато съм бил), но този път гласът й звучеше много по-добре от преди 2 години, почти 1 към 1 със записите. Общо взето има прогрес при нея, не само от към цялата и хитова година, а като цяло! 

Весели празници! 

Ще кажа на Кама! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

 Я да се върне на училище, че слага интервала преди запетайките. Иначе и е проблем сръбския... 😂😂

"Факт е, че са ме оставили за новогодишната емисия". 😁

Пълна комплексарка. После надута била. Какво надута? Та тя няма никакво самочувствие.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Covidche каза:

Моля първо се научете къде се пише запетайка на родния си език, после ще мислим за сръбския. 😂

Членуването й е по-приоритетно. Но да не я съдим. Все пак е бедна певица, без възможности за PR.

преди 5 часа , zai4eto82 каза:
Сниман е в моя град Бургас:
 

Харесва ли ти, зайке?

преди 14 часа , Kriminal каза:

Харесвам Ваня и ми хареса новата песен, но как ще правят такъв вид обработка пред такъв фон?

7E10653F-48E7-4FAE-977B-E43CD15A00F2.jpeg

Тук, в устата ми прилича на ... Димана. По окръгленията отива към Десислава-та.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, stereoto_ каза:

Новата на Преслава кавърче… 😂

 

Няма лошо, стига песента да е хубава. Да видим кога ще я пусне.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...