Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 13 часа , Just_Me каза:

Никой не й върза и накрая се върна при Мартин Елвиса, за който каза че й е изневерил и никога не е бил в сърцето й + 100% някоя от песните й стил "мъжемразка" е за него 🤣 Ей това е любов! 😂

Screenshot_20211226-062234_Gallery.jpg

И с право, той й е най-доброто попадение за 30+ години :)лък ;) 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, Jouey каза:

2 години изминаха, а няма и следа от въпросния албум. 😂

http://planeta.tv/news/view/Tsvetelina-Yaneva-s-podrobnosti-za-predstoyashtia-si-album

То от самия кокошарник няма следа вече, ти албум искаш. А специално Цура е най-добре изобщо и изцяло да я хване липсата.

 

 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Lelqtian каза:

То от самия кокошарник няма следа вече, ти албум искаш. А специално Цура е най-добре изобщо и изцяло да я хване липсата.

 

 

Това е май последното което ми хареса

 

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , xroflx9 каза:

Щом си използвал цели 4 епитета,с които да опишеш Андреа явно съм те засегнал достатъчно. Иначе то няма какво да й коментираш,Андреа без продукция пак е по актуална от баба ти С продукция.

Актуална само в твоя глава. То е достатъчно д видиш как изглеждат и да чуеш как ПЕЯТ едната и другата и всеки спор е излишен. Нищо, че Андреа е с 15 години по-млада. Но "Щом си падаш по..."

 

 

BTW Глория тоя месец пя на една сцена с Лили и Васил Найденов, на Нова година ще е в национален ефир и  с участие на Златните. Тая седмица беше в две от трите национални телевизии. Андреа къде е? Освен за резила на единственото ѝ участие за годината друго не съм чул. Та айде да не си говорим за актуалност.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , HIStory каза:

 

 

BTW Глория тоя месец пя на една сцена с Лили и Васил Найденов, на Нова година ще е в национален ефир и  с участие на Златните. Тая седмица беше в две от трите национални телевизии. 

no one moved

Докато за участието на Андреа разбра цяла България.

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

От А до Я с песните на Галена в момента.

Каква ти Галена, дори Весела изкара машуп, само Гери все още няма такъв. :crybaby: Яд ме е, че не си направи един YouTube канал, който да развива и току виж някой я поканил на ретро участие и изкара половин касиерска заплата за час плейбек. Като не ще да задели 2-3 месеца за нови аранжименти, да клипира поне микса от 2007. Да разбута малко кашоните в склада и теренът е готов. Пайнерското мазе да не беше по-престижно? :D

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, hohster каза:

😖

Screenshot_20211227-132014_Facebook.jpg

Сигурно пее народно, и аз не го трая. :D Виж, "Като летен грип" и "Нежна полиция" са балсам за ушите. ❤️

- Геро, какво правиш тук? Днес по график почиваш. И защо си по сутиен???

- Ъъъ, имам малко работа в склада...

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Gerganafen каза:

Сигурно пее народно, и аз не го трая. :D Виж, "Като летен грип" и "Нежна полиция" са балсам за ушите. ❤️

- Геро, какво правиш тук? Днес по график почиваш. И защо си по сутиен???

- Ъъъ, имам малко работа в склада...

Ще снима продължение на "Последна вечер", този път на мотокар. :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Ще снима продължение на "Последна вечер", този път на мотокар. :D

Дано има някой готин склададжия или доставчик, който да влезе в ролята на Адриан. :D

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , HIStory каза:

Актуална само в твоя глава. То е достатъчно д видиш как изглеждат и да чуеш как ПЕЯТ едната и другата и всеки спор е излишен. Нищо, че Андреа е с 15 години по-млада. Но "Щом си падаш по..."

 

 

BTW Глория тоя месец пя на една сцена с Лили и Васил Найденов, на Нова година ще е в национален ефир и  с участие на Златните. Тая седмица беше в две от трите национални телевизии. Андреа къде е? Освен за резила на единственото ѝ участие за годината друго не съм чул. Та айде да не си говорим за актуалност.

Ами точно това е разликата,бейби. Докато Андреа сама си подбира участията и 3 от 5 й участия тая година предизвикаха ФУРОР, баба Хлория копае градината на село и се моли някой да я покани. 

Ти сериозно ли си мислиш,че към Глория има повече интерес отколкото към Андра?😂😂 Боже помилуй!

Както и да е,разкажи ми колко души анкетира за да стигнеш до извода,че 90% от хората не знаят кои са Симона и Лидия?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Аз видях Ивана и Софка! Ква Преслава, кви 5 лв. 

И Преслава ще е там... Май песен на Софка ще пеят! Това се вижда от рекламата! А и днес я даваха в "на кафе"! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, gioksy каза:

И Преслава ще е там... Май песен на Софка ще пеят! Това се вижда от рекламата! А и днес я даваха в "на кафе"! 

Тихичко, не ми опонирайте! 😘

1E424141-862A-47CF-842E-B89608260912.jpeg

  • Haha 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса съвсем ще се закопае с тия малоумници Кокаин и Софка. Така и не разбра, че силата й е в соловите песни. Очаквам лигня като "Палатка" и "Бутилка". Жалко, че се заинати и така и не пусна машуп със свои песни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...