Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 13 часа , GSA каза:

От на мъжо и белия крем е, както вече заключихме. 
По-добър ефект има обаче ако си го мажете без грим отдолу. Аз съм живия пример - от толкова мъжка животворяща съставка съм изпъната като след Фотошоп. 

Хейтъри ще кажат, че е фотошоп. Неее, от крема е, новия крем на Джена с изцяло натурални съставки. Може да се използва, както върху грим, така и под него. За по-естествен вид ползвайте преди да нанесете вашия грим. За фотошоп ефект намажете от крема след като се гримирате.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DarkChild каза:

Бом-бок кво значи? Щото на турски "бок" е лайно.

Значи "нагоре с краката" или още "дармадан". Диалектна фраза е и често я слагат по постерите в последно време. Демек "да се направим дармадан", но може и "да се направим на лайна" ако ползваме турския превод. Даже звучи реалистично. 😂

На мен ми стана интересен новия начин да обявиш свободен безплатен вход... "Ние ще платим вашия антигенен тест" :1000(10):😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Значи "нагоре с краката" или още "дармадан". Диалектна фраза е и често я слагат по постерите в последно време. Демек "да се направим дармадан", но може и "да се направим на лайна" ако ползваме турския превод. Даже звучи реалистично. 😂

😂

Нагоре с краката ще са и без това в кенефите. Само измет може да ходи на участие на Кокаин.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи е било фул на Коцето в Пловдив. Толкова много народ, че не са могли да поберат хората в Оникс, където трябваше да бъде участието, че се преместили в Бушидо. Който си го може, си го може.  :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Снощи е било фул на Коцето в Пловдив. Толкова много народ, че не са могли да поберат хората в Оникс, където трябваше да бъде участието, че се преместили в Бушидо. Който си го може, си го може.  :P

Така е Туци, който си може да щмърка .. си го може. Тук няма две мнения по въпроса ;)

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , presi_fen! каза:

Усещам ,че днес Софи и Преслава снимаха нещо заедно. Мисля, че 2022 ще се започва ударно!

Сигурно става въпрос за заснемането им в новогодишното шоу на Рачков! На рекламата ми се видя, че и двете са там!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, gioksy каза:

Сигурно става въпрос за заснемането им в новогодишното шоу на Рачков! На рекламата ми се видя, че и двете са там!

Те пък точно двете са толкова преекспонирани като образи, че не е истина. Освен едно кавър трио с Коцьо да завъртят не знам за друго. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новото на Галин е първия му самостоятелен проект от доста време насам, който ми харесва толкова много.

Но може би най-важното- накара ме да цъкна да разгледам канала на Алфа и да установя, че най-гледаните 5 клипа са всичките с участието на Лидия. Нека да се знае коя е била най-голямата от тази генерация преди скорошното присъединяване и на Лиди към Джулия, Десита и други нереализирали пълния си потенциал звезди.:1000(30):

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Covidche каза:

Ама ти вече я прати в графа "Сбогом, адиос"? :1000(29):Недей така песиместично. И в Лидия, и в Десита има още хляб. Иска се постоянство и късмет. Млади момичета са все още и тамън набраха някаква популярност.

Кой да владее сцената след 5-10 години? Виж, че лицето на Галена вече се разпада, не му остава много предвид възможностите на съвременната пластична хирургия.

Симона и другите млади да дерзаят, в никакъв случай да не се отказват.

За Десита ще е страшно трудно да се завърне към хитовете, тя баш си тръгна по пътя на Диона. За Лидия се колебая какво да си мисля, може това временно отдръпване без песни да й се отрази добре, но ако следващата не е голям хит и тя по-скоро отива към приключване. В Симона е най-голям потенциала, освен ако Галин не я преекспонира.

Но, както съм казвал, според мен го има този момент, че Алфа и Даймънд (и Джулия и Лорена преди тях) по-скоро може да се окажат само една няколкогодишна засилка към предстояща нова генерация, която да смаже всичко живо и да е на нивото на златните имена от едно време.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануелция е страшна ненормалница. 3 години няма мега хит и пак продължава със същото звучене. Чака я страшен флоп, но вече е свикнала, така или иначе.

Галин и той, 3 соло песни тази година и всичките ще останат под 3М. Дуетите с Адам и Десита също не са успешни и остава само Вендета, заради инерцията на Симона.

Поредните слаби години и за двамата!

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галин е най-доброто на фона на останалите премиери от днес. Може да не стане кой знае какъв хит, но е приятна за слушане и ми допадна. Емануела и Джулия едва ги изтърпях до края. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, SG каза:

За Десита ще е страшно трудно да се завърне към хитовете, тя баш си тръгна по пътя на Диона. За Лидия се колебая какво да си мисля, може това временно отдръпване без песни да й се отрази добре, но ако следващата не е голям хит и тя по-скоро отива към приключване. В Симона е най-голям потенциала, освен ако Галин не я преекспонира.

Но, както съм казвал, според мен го има този момент, че Алфа и Даймънд (и Джулия и Лорена преди тях) по-скоро може да се окажат само една няколкогодишна засилка към предстояща нова генерация, която да смаже всичко живо и да е на нивото на златните имена от едно време.

Е сега заради последната и песен не може да я отпишем. Те и големите имена пускат флопове и имат слаби периоди. Десита и трябва една подходяща песен и пак ще е с хит. Тия младите изпълнители си имат публика, която не зависи на 100% от това колко хита имат в момента. И нищо да не пускат пак има интерес към тях и на участията им е пълно. Това е главно защото феновете им са тийн. Тепърва има какво да покажат и да се развиват и Лидия и Десита. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Обаче това изпълнение на Алисия и Весо кърти. Не можах да откъсна очи от Прея, която сякаш се чудеше къде се е озовала.😆

Еми то си е за чудене - колко често може на живо да гледаш толкова раздвижена восъчна статуя? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Е сега заради последната и песен не може да я отпишем. Те и големите имена пускат флопове и имат слаби периоди. Десита и трябва една подходяща песен и пак ще е с хит. Тия младите изпълнители си имат публика, която не зависи на 100% от това колко хита имат в момента. И нищо да не пускат пак има интерес към тях и на участията им е пълно. Това е главно защото феновете им са тийн. Тепърва има какво да покажат и да се развиват и Лидия и Десита. 

Не е само заради последната песен. Тази година Десита има 4 парчета и нито едното не е с поне 5М гледания. Преслава и Галена примерно никога не са били така откакто са влезли в играта. А то точно големите имена са тези, които могат да си позволят и слаби периоди без цялостния интерес към тях да отшумява. 

Иска ми се новите в бъдеще да се доказват повече и да речем, че няма да ги отписваме напълно, но за жалост ми се струва, че бумът по тази генерация, който аз винаги съм поощрявал, е обречен да се окаже временен ако не се предприемат правилните стъпки за реализация.

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Еми то си е за чудене - колко често може на живо да гледаш толкова раздвижена восъчна статуя? 

Аз по-скоро имах в предвид плейбека. Трябваше да направят лайф запис поне, това беше твърде очевидно и дори тези от бенда отстрани сякаш се чувстваха криндж и им беше смешно. 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Не е само заради последната песен. Тази година Десита има 4 парчета и нито едното не е с поне 5М гледания. Преслава и Галена примерно никога не са били така откакто са влезли в играта. А то точно големите имена са тези, които могат да си позволят и слаби периоди без цялостния интерес към тях да отшумява. 

Иска ми се в бъдеще да се доказват повече новите и да речем, че няма да ги отписнаме напълно, но за жалост ми се струва, че бумът по тази генерация, който аз винаги съм поощрявал, е обречен да се окаже временен ако не се предприемат правилните стъпки за реализация.

Аз по-скоро имах в предвид плейбека. Трябваше да направят лайф запис поне, това беше твърде очевидно и дори тези от банда отстрани сякаш се чувстваха криндж и им беше смешно. 😄

Те май всички пеят на плейбек в това предаване, освен Прея.

А живото пеене в тоз конкретен случай щеше да отвлече вниманието от световната премиера на анимираната восъчна статуя на Алисия. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...