Jump to content



Поп-фолк скандали (декември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Лилито е най-заслужила да е там от не-чалгарите. Мен ме втрещява по-скоро присъствието на имена като 100 кила и Михаела Филева, донякъде и Маринова. Явно се гледа само дали имат концертни изяви и появи по медиите, а не дали наистина са масови и влиятелни към 2021.

Ако толкова са искали да бутнат млад поп-рап изпълнител, трябваше да е Ицо Хазарта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Covidche каза:

Лила от времето, когато чалгата завзе всичко, и дори тя направи леко залитане. Облечена е като чекиджийка.

 

 

На 0,38 - Сашка Васева като вокалистка :D 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Covidche каза:

Обаче Джена е със супер успешни корекции, поне там изкара късмет да не стане караконджул. Примерно в "Да си траят" колко подмладена изглежда и в същото време, запазила естествено излъчване. Нейното са корекции с мярка и мега успешни. 

За сравнение преди:

image.png.414bfe1d5c916ac441e5dd0f8db1fd2d.png

image.png.cb81f12861c9dc6b4961b73e0fbd04f5.png

Точно затова не е нужно да се излага с такива гафове. Няма нужда от чак толкова обработка на снимките. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Covidche каза:

Лила от времето, когато чалгата завзе всичко, и дори тя направи леко залитане. Облечена е като чекиджийка.

 

 

Всъщност това е точно от годината, в която чалгата се засили, тъй че Лили по-скоро да е спомогнала, а не залитнала, по жанра. :D

Винаги съм твърдял, че тя е една от основните причини и Пайнер да станат големи. Гло си свърши работата идеално, но не е за подценяване и рекламата, която им направи дългогодишната номер 1 звезда.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Андреа защо качва едни и същи клипове милион пъти в нейния канал. Какво го разводнява не мога да разбера?

Не може ли да на мястото на старите клипое да качва новите - така стана в каналите на доста звезди. Мадонна сега ъпдейтва всичко по този начин, без да ги качва повторно. Спайските и бекстрийт бойс го направиха това преди 2 години.

Тази опция е налична само за много високопрофилни партньори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, zai4eto82 каза:

Първият клип в HDR формат у нас е новият клип на Борис Дали- Ревност и телевизора ни го поддържа.

И как реши че е първия? 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

И как реши че е първия? 

 

Ти не четеш ли. На Ани Хоанг е 8К, а на Борис Дали е 8К HDR формат:

http://planeta.tv/news/view/Revnost-8K-HDR-videoclip-ot-ayner

Видеоиндустрията в световен мащаб не спира да се развива, а заедно с нея телевизия “Планета” и музикална компания “Пайнер” се стараят винаги да бъдат в авангарда на промените. Planeta 4K e първата българска телевизия в UltraHD-4K формат, която излъчва изцяло собствено телевизионно съдържание. “Пайнер” бяха първите, които през март тази година предложиха на българските потребители роден видеоклип в UltraHD-8K. Но ето че сега освен в 8K, добавяме и HDR формат на видеоклипа. Неговото заглавие е “Ревност”, а изпълнителят е Борис Дали.

“С Борис Дали и “Пайнер” решихме да експериментираме и да предложим на зрителите за първи път български видеоклип в пълноформатния Vista Vision. – разкрива режисьорът на видеото Исидор. – В този формат се снимат почти всички високобюджетни филми, сред които “Матрицата”, новия епизод на “Терминатор”, филмите на Дисни, както и много музикални видеоклипове, например на Ариана Гранде.”

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

Топ 70 на българските знаменитости:

12. Азис

13. Соня Йончева (оперна певица)

20. Галена

22. Любо Киров

28. Лили Иванова

32. СкандаУ

34. Графа

43. Миро

45. Михаела Маринова

48. 100 Кила

52. Орлин Павлов

53. Орлин Горанов

54. Хилда Казасян

66. Михаела Филева

https://forbesbulgaria.com/2021/12/15/top-70-bulgarian-celebrities/2/

 

Определено медийното затъмнение над поп-фолка влияе на класирането, тъй като единият критерий е Разнообразие от канали, чрез които достига до публиката: участие в телевизионни проекти и предавания, присъствие онлайн, международно разпространение и т.н. Ако се появяваха по-редовно по телевизията, в тази класация можеха да влязат и Галин, Симона и Лидия според мен. Други тая година не знам как биха се вместили...

Симона и Лидия 90% от хората изобщо не подозират, че съществуват. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

Кои чалгари предлагате да са в 70-ка, оглавена от Мария Бакалова? То има ли други с хитове освен Галена и Симона?

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Stela каза:

20211220_231242.jpg.18e3bc1ef3c2e1fa93f30839fea1cbdb.jpg

Имаме нова фотошоп кралица или е от крема? 

От на мъжо и белия крем е, както вече заключихме. 
По-добър ефект има обаче ако си го мажете без грим отдолу. Аз съм живия пример - от толкова мъжка животворяща съставка съм изпъната като след Фотошоп. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , DenFevgo каза:

Защото под дуета с Роксана пише Биолчев. 

Мисля, че той е правил аранжимента на дуета им с Роксана :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Just_Me каза:

Това под гърдите й 🤔 Май си е правила някаква операция или си е резнала коремчето 🤷‍♀️

Screenshot_20211221-144844_Gallery.jpg

Просто си е сложила гумени цици като истинската драг кралица, която иска да бъде. 

https://www.amazon.com/YRZGSAWJ-Breastplates-Crossdressers-Transgenders-Mastectomy/dp/B08R79VBV5/ref=sr_1_3?qid=1640091824&refinements=p_4%3AYRZGSAWJ&s=apparel&sr=1-3

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Runevski каза:

Кръчмари тормозят клиентите си с Андреа

https://lifeonline.bg/bg/krychmari_tormozqt_klientite_si_s_andrea__chuite_falshiviq__voi_video

На този етап е най-добре участията на Андреа да бъдат включени в Женевската концвенция възможно най-скоро

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Runevski каза:

Тъкмо й слушах малко от лайфа във Фейсбук (преди участието в Илюжън).

Казва че си е оправила отношенията с Галин и даже са излизали да се видят.

Коментира изказването на Кали при "Мон Дьо" за пеенето с бендове - българите нямаме пари, а с бенд ще трябва да се вдигнат цените за вход в заведението, алкохол и тн.

Отказала да запише дует с Индира Радич - отнесла се некоректно с нея и искала нейният глас да изпъкне, а този на Андреа да е по-заглушен.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Деси Слава с официален Тик Ток

https://vm.tiktok.com/ZM83sNhKj/

Кралицата ми, както винаги вървежна❤️

Дано качва яки неща 😊

Като обяснението й как е смачкала попово прасе на участие 😂 Или как ако е мъж няма да й стигне 1 ден да го на**ка на всички, които я дразнят 🤣

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...